Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Vincent, ja Ciebie nie rozumiem, jestes antylewacki a bardzo czesto udostepniasz " mysli" badz teksty tych komunistycznych robakow...Ja wiem ze chcesz pokazac kobieca lewacka " logike" ale badz świadomy ze w jakis sposob promujesz tych wykolejeńcow, coś na zasadzie; O tym sie mówi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając że jest jakikolwiek sąd i w ogóle cokolwiek :P

 

To jest właśnie zjebane myślenie odbiorą karę po śmierci, odbiorą nagrodę w niebie.

 

Dzięki wpojeniu jednostkom i społeczeństwom takiego myślenia wiele zbrodni zostaje bez kary w tym zbrodni hierarchów kk.

 

Dzięki takiemu myśleniu lewactwo się rozlewa na wszystkie strony we różnej postaci, doczekaliśmy się nawet papieża lewaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jestem za jak najszybszą karą dla zbrodniarzy za życia, na co wskazuje mój podpis, największych zbrodni dokonali ateiści, a nie katolicy-Mao, Stalin, Adaś, Lenin, Pol Pot itd.

 

Papież lewak....zapoznaj się z PRAWDZIWĄ historią kleru i zobacz, że lewakiem był choćby Jan XXIII, Paweł VI, także lewacy byli wcześniej, mamy chlubny polski akcent w zatrzymaniu szkodnika, już wybranego przez konklawe: http://www.fidelitas.pl/352.html

 

Ciekawy komentarz na linkowanej stronie:

G.M.SARTO był synem POLAKA i włoszki. Natomiast matka Karola WOJTYŁY wywodziła się z korzeni żydowskich, o czym pisze nawet ks. BONIECKI. A zgodnie z prawem żydowskim, żydostwo dziedziczy się po Matce. Z tego dość niezręczny wniosek, że tylko PIUS X ma korzenie polskie po Ojcu.
    Masoneria wiedeńska była wrogo nastawiona do wyboru PIUSA X, natomiast kardynał Wiednia Franz KOENIG (korzenie z polskich żydów), promotor Karola WOJTYŁY- po przejściu na emeryturę został honorowym członkiem skrajnie ortodoksyjnej loży masońskie B`nei B`ritt. O czym to świadczy?????

 

Są 2 teorie-albo JP2 był prożydowski, bo uwielbiał ekumenizm i tą lożę, są fotografie, albo to był element ''superforce'', która przeszkadzała mu ze wszystkich sił i grał kartami, jakie dostał.

  Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale Stalin chodził do seminarium duchownego, odszedł dopiero w ostatnim roku...

Co do Jana Pawła ll, podobno paluszki w tym wszystkim mieszali agenci CIA, natomiast ile w tym prawdy, to sie pewnie nie dowiemy...

Czy CIA moglo mieć az tak duży wpływ na Watykan? Czy moze wspomniana przez Ciebie masoneria która ma swoich " ludzi" na wysokich koscielnych stanowiskach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale Stalin chodził do seminarium duchownego, odszedł dopiero w ostatnim roku...

Co do Jana Pawła ll, podobno paluszki w tym wszystkim mieszali agenci CIA, natomiast ile w tym prawdy, to sie pewnie nie dowiemy...

Czy CIA moglo mieć az tak duży wpływ na Watykan? Czy moze wspomniana przez Ciebie masoneria która ma swoich " ludzi" na wysokich koscielnych stanowiskach?

Co do CIA, jak mówił Gabriele Amorth-o ile się nie mylę, a mogę- podobno tropy skandalu pedofilskiego z lat 80tych prowadziły do ambasady USA, przypomnę Paula Marcinkusa i aferę z Banco Ambrosiano, usunięcie Roberto Calviego itd.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.