Skocz do zawartości

Kobietom latwiej :D


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

Łatwiej to jest facetowi. Bo wiadomo, że kobiety lubią pieniądze, wygląd i pozycję. I do tego trzeba dążyć to seks będzie. Nawet na kurwy można iść. A baby same nie wiedzą czego chcą.

Spotkają porządnego chłopaka to mu nie dadzą. Potem szmacą się z jakimś łobuzem. Spłodzą dzieciaka to nie chcą seksu z mężem. Nawet ich obrzydza. A zdrowemu facetowi chodzi o zwykłe jebanie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej jeśli chodzi o poznanie swoich pragnień i celów to się zgodzę. A ja chcę pozostać sobą i być traktowany z szacunkiem jak 100 % facet :)  A nie zmieniać się,udawać kogoś kim nie jestem po to żeby coś uzyskać. Tak sobie wyobraz starasz się o kobietę,ubierasz lepiej, ćwiczysz,wypowiadasz, imponujesz.Ona zakochuje się w tobie,jesteście parą. Ty w końcu zadowolony po paru latach z ulgą wskakujesz w swoje stare wygodne ciuchy,robisz xx innych rzeczy które wcześniej udawałeś że nie robisz.Ona się dziwi nie rozumie co się z Toba dzieje? W końcu rozmawiacie ,i mówisz jej,''no przepraszam kochanie,zarabiałem,dbałem o siebie,starałem się po to by Cie zdobyć,byś się we mnie zakochała.Teraz już nie muszę  .W końcu mogę być sobą'' Szczerość w związku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te laski to chyba nie chcą zgodzić się na szybki numerek, bo nic by na tym nie zyskały poza seksem. One oczekują adoracji, pieniędzy, ewentualnych przyszłych zysków - to zyskują dając dupę. Samym seksem nie zyskują nic. Tak mają to wykalkulowane. Dla nas seks jest celem, a dla nich to chyba środek do uzyskania celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seks u kobiety to kwestia emocji a nie popędu jak u mężczyzn. Kobiety uwielbiają tryskają seksem gdy są w emocjonujących sytuacjach - stąd popularność wszelkiej maści bad boy'ów, bandziorów i łobuzów. Koleżka na nią nakrzyczy, można się o niego martwić, można się na niego złościć, czasami jest kochany innym razem tajemniczy. Pełna paleta - a życie jest kolorowe. Gdy spotyka egzotycznego araba i ten od razu się do niej dobiera to samo. Natomiast gdy będzie się mężem zatroskanym o rodzinę - kupno mieszkania bądź budowę domu to owszem zapewnia się kobiecie tak uwielbiane werbalnie "bezpieczeństwo". Tylko, że za tym bezpieczeństwem i stabilizacją pojawia się emocjonalna jałowość życia. I nagle(zazwyczaj po urodzeniu dziecka) seks znika jak sen złoty. Po jakimś czasie pojawia się kochanek i życie znów nabiera barw: są emocje, tajne spotkania. Taaak, kobiety to uwielbiają. 

 

W temacie polecam film "Blue Valentine" .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna dyskusja sie wywiazala i sporo ciekawych spostrzezen. odnosnie tego co napisal leviatan, to czysta prawda, znajomy ma w rodzinie taka sytuacje. wuj spawacz, wychowywal 2 jke dzieci, zajmowal sie domem, gotowal obiadki, sprawdzal dzieciakom lekcje, w miedzy czasie pracowal, a ciotka nastawiona na kariere, w domu bywala pozno, na weekendy czasami wyjezdzala do pracy (dzial sprzedazy) i czeste wyjazdy firmowe. zdradzala go z innym, ba nawet byly takie sytuacje, ze gadala z kochankiem przez telefon przy mezu i odnosila sie z pogarda w stosunku do meza. jego wuj w pewnym momencie chcial rozwodu, ale ona mu nie chciala dac. przed rodzina zgrywali, ze wszystko ok. stwierdzil, ze nie mozw na to patrzec i zyc obok takiej obludy i pozegnal te rodzinke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.