Skocz do zawartości

Przyjęcie Islamu


deleteduser10

Rekomendowane odpowiedzi

To proste? Owe nacje nie są zainteresowanie zamieszkaniem w Europie. Rzuć konkretnie, jakie nacje masz na myśli, które nie są zindoktrynowane religiami. Człowiek pozbawiony złudzeń, co do sensu tego wszystkiego, nie jest zainteresowany prokreacją, tylko odcięciem kuponów. Z kolei tych, których stać na dzieci i chcieliby je posiadać jest zbyt mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rysiek Judasz napisał:

Owe nacje nie są zainteresowanie zamieszkaniem w Europie

 

Jest różnica między religią, a religią to raz.

 

Nie mów, że do zamożnych krajów Europy nie można by ściągnąć masowo Chińczyków czy Hindusów dla zwiększenia dzietności.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnic między religiami, każda jest zła w fundamentach. I "skośnoocy" i Hindusi są powszechni w Europie, wystarczy zerknąć na UK. Kłopot stanowi wyłącznie Islam, który w fundamentalnej formie niczym nie różni się od Chrześcijaństwa sprzed lat.

 

PS: Obie wspomniane przez Ciebie nacje, nie są aż tak widoczne jak szeroko pojęci Arabowie. Doskonale się asymilują i zajmują się poprawianiem własnej stopy życiowej, stąd nie jest o nich głośno.

Edytowane przez Rysiek Judasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego. Całość systemu emerytur opiera się o to co wymyślił Bismarck, czyli zastępowanie schodzących pokoleń nowymi. Innymi słowy, z Twoich składek są płacone emerytury obecnie uposażonym, a Twoje teoretycznie będą płacone ze składek tych, którzy właśnie przychodzą na świat. Bez dzietności:

 

  • system się zawali
  • depopulacja na skutek wojen
  • Europa się wyludni

Już w tej chwili prawdziwe centrum świata jest na Dalekim Wschodzie, Ameryka to trup na inflacyjnej kroplówce, w Europie jeszcze jest szansa, ale pod warunkiem, że będzie się zaludniać, a nie wyludniać. Dlatego ja popieram programy typu 500+. Mało tego, uważam że powinno ich być więcej, łącznie z "helicopter money" dla ludzi, którzy chcą się przyczyniać do wzrostu lokalnych populacji.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

35 minut temu, Rysiek Judasz napisał:

Już w tej chwili prawdziwe centrum świata jest na Dalekim Wschodzie, Ameryka to trup na inflacyjnej kroplówce, w Europie jeszcze jest szansa, ale pod warunkiem, że będzie się zaludniać, a nie wyludniać. Dlatego ja popieram programy typu 500+. Mało tego, uważam że powinno ich być więcej, łącznie z "helicopter money" dla ludzi, którzy chcą się przyczyniać do wzrostu lokalnych populacji.

 

 

Ja jestem przeciwny ciągłemu zwiększaniu zaludnienia,

Europa wcale nie musi być jakimś "centrum świata" czy z miliardową ludnością żeby żyć tu na wysokim poziomie.

Australia, Kanada są wielkości kontynentu, a mają mniej niż po 40mln obywateli i żyją dostatnio :D

 

Sądziłem, że UE będzie w celu wzajemnej integracji narodów Europy oraz ochrony przed zagrożeniami, a tu taki niewypał.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania, że zmniejszenie ilości ludności wpłynie jedynie na ilość owiec do strzyżenia, o to ten ból dupy polityków.

 

Bo sam proces kiedyś się zatrzyma, zawsze są spadki i wzrosty demograficzne. To że ludność Europy zmniejszy się o 50% czy nawet 75% nie oznacza, że wymrze do zera.

 

W tym całym cyrku chodzi tylko o dwie rzeczy podatników i konsumentów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red wybuchnie III wojna to liczba ludnośći gwałtownie spadnie i spadac będzię przez kolejne lata od jej wybuchu:) tak tytułem  zartu .Teraz na sero, oczywiscie ze   mozna było by sciagnac Hindusów, Chińczyków problem polega na tym ze Oni mogli by coś dać do systemu, ale system jest tak skonstruowany aby promowal wycofanie cywilizacyjne. Islam idealnie sie nadaje,  to chora ideologia, idealna do rozbicia porzadku, to tak jakby dwa w jednym...

Islam, chora ideologia która wycofa mentalnie ten kontynent, i druga sprawa, ich rozmnazanie, w nim chodzi o to aby było tej ideologii jak najwięcej, a moze sie udac tylko wtedy kiedy bedzie ich większość, wtedy beda mieli 100% praw, dlatego hurtowo sie ruchają, system lewacki temu sprzyja poprzez poprawność i socjal...To się juz dzieje, np w krajach takich jak UK, Francja, Belgia, w małych miescinach gdzie muslimy stanowią wiekszość to Oni ustalaja prawa, coś jak panstwo w państwie...policja tam nie ma prawa wjechać...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Assasyn napisał:

A wojna nuklearna? promieniowanie?

 

Musiała by być na bardzo masową skalę, żeby gatunek ludzki wymarł całkowicie. Będą obszary gdzie bomby nie spadną, będą wysokości gdzie pył promieniotwórczy nie dotrze. No chyba, że by ziemia wypadła z orbity :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mosze Red napisał:

 

Musiała by być na bardzo masową skalę, żeby gatunek ludzki wymarł całkowicie. Będą obszary gdzie bomby nie spadną, będą wysokości gdzie pył promieniotwórczy nie dotrze. No chyba, że by ziemia wypadła z orbity :)  

znajac potencjal atomowy mocarstw, Rosji, USA Francji albo Wielkej Brytanii mogłoby byc groznie...

Największa broń jądrowa, jaką ludzkość kiedykolwiek zbudowała – Car Bomba. 16 000 sztuk tego narzędzia  wystarczyłoby na zniszczenie całej powierzchni naszej planety...Nie biore tu pod uwage promieniowania, odpadów radiaktywnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Assasyn napisał:

znajac potencjal atomowy mocarstw, Rosji, USA Francji albo Wielkej Brytanii mogłoby byc groznie...

Największa broń jądrowa, jaką ludzkość kiedykolwiek zbudowała – Car Bomba. 16 000 sztuk tego narzędzia  wystarczyłoby na zniszczenie całej powierzchni naszej planety...Nie biore tu pod uwage promieniowania, odpadów radiaktywnych...

 

Assasyn tylko kto atakuje wszystkim? To nie ma sensu militarnego, atakuje się dla osiągnięcia określonych celów. Jak już w jedno miejsce trafi atom i jest pozamiatane, nie zrzuca się kolejnych 10 w te samo miejsce, bo po co, żeby ładny krater zrobić? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mosze Red napisał:

 

Assasyn tylko kto atakuje wszystkim? To nie ma sensu militarnego, atakuje się dla osiągnięcia określonych celów. Jak już w jedno miejsce trafi atom i jest pozamiatane, nie zrzuca się kolejnych 10 w te samo miejsce, bo po co, żeby ładny krater zrobić? :>

Jasne, nikt, chodziło mi o stosunek  i statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.