Skocz do zawartości

Sen a przebudzenie


Quizas Jeremi

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej mnie boli kiedy ktoś ma mi wyjawić jakiś sekret wyjaśniający o co chodzi w życiu i jaki jest jego cel, już otwiera usta i akurat wtedy dzwoni alarm.

Wyłączam szybko alarm i za wszelką cenę próbuję wrócić do przerwanego snu ale widzę tylko zawiedzioną minę posłańca tajemnicy istnienia i całość blednie i znika.

Myślę, że takie sny można interpretować jako szukanie celu w życiu. Nie ma jednego, ustalonego przez kogoś. Jeśli samemu się nie nada swojemu życiu celu, tak jak we śnie, umrze się z poczuciem smutku i brakiem spełnienia.

A co do filmiku, miewam co jakiś czas pełne sny o tematyce erotycznej. Niesamowitym uczuciem jest uprawiać seks we śnie. Zwłaszcza w trójkącie z koleżankami, które są nieosiągalne w rzeczywistości. Miałem też bardzo dziwny sen, gdzie od początku nie wiedziałem kto jest osobą z którą kopuluję, a kiedy ujrzałem twarz tej osoby okazało się że... to mój brat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.