Skocz do zawartości

Jak zazwyczaj się kończy. Dla przykładu


seba33

Rekomendowane odpowiedzi

Bo z babami nie ma co na udry isć i nigdy nie pokazywac ze na czymkolwiek zależy bo dajemy im karte przetargową do ręki .Przykre ale nawet dzieciaka trzeba pozornie olewać ja tak zrobiłem i nie mam najmniejszego problemu z widzeniami jeszcze sama mi go wciska.

A sónd jak to sónd nic nowego

Edytowane przez Tarnawa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gowno daja wszelkie akcje społeczne,sady to banda czerwonych pojebow nie majaca nic wspólnego ze sprawiedliwoscia i bedaca poza wszelka kontrola

ja przed sprawa do której nie doszło,zawinolem wszelkie argumenty finansowe,nie liczyłem na sprawiedliwość wg.sadu

w razie problema ze strony połowicy......sorry skarbie puscilem kase w kasynie.....nie mam pracy,dochodow,mieszkam u mamy....

ukrzyżujcie mnie,albo majty z dupy zdejmijcie......,albo durna wagina zajarzy ze jest w czarnej dupie,i zacznie myslec i gadac jak czlowiek

albo fundusz i tyle co może,

w takich akcjach trzeba być skurwielem,bo one skrupułów nie maja

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gowno daja wszelkie akcje społeczne,sady to banda czerwonych pojebow nie majaca nic wspólnego ze sprawiedliwoscia i bedaca poza wszelka kontrola

ja przed sprawa do której nie doszło,zawinolem wszelkie argumenty finansowe,nie liczyłem na sprawiedliwość wg.sadu

w razie problema ze strony połowicy......sorry skarbie puscilem kase w kasynie.....nie mam pracy,dochodow,mieszkam u mamy....

ukrzyżujcie mnie,albo majty z dupy zdejmijcie......,albo durna wagina zajarzy ze jest w czarnej dupie,i zacznie myslec i gadac jak czlowiek

albo fundusz i tyle co może,

w takich akcjach trzeba być skurwielem,bo one skrupułów nie maja

 

Kryss - :) absolutna racja, tylko tak się załatwia sprawy z babami, nie ma zmiłuj. !!!!

 

Ale tu :

 

 

Jeśli chcesz coś zrobić, tu organizują akcję:http://3obieg.pl/oswiecmy-mafie-w-togach-w-tym-sad-najwyzszy

 

chodzi o to aby zajebac tą POlszewicką Bandę Czerwonej Zarazy, max ilością papieru na który powinien odpowiedzieć.

A wiadomo, że i tak tego nie zrobią :D .

Ogólnie akcja dobrze pomyślana.

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gowno daja wszelkie akcje społeczne,sady to banda czerwonych pojebow nie majaca nic wspólnego ze sprawiedliwoscia i bedaca poza wszelka kontrola

ja przed sprawa do której nie doszło,zawinolem wszelkie argumenty finansowe,nie liczyłem na sprawiedliwość wg.sadu

w razie problema ze strony połowicy......sorry skarbie puscilem kase w kasynie.....nie mam pracy,dochodow,mieszkam u mamy....

ukrzyżujcie mnie,albo majty z dupy zdejmijcie......,albo durna wagina zajarzy ze jest w czarnej dupie,i zacznie myslec i gadac jak czlowiek

albo fundusz i tyle co może,

w takich akcjach trzeba być skurwielem,bo one skrupułów nie maja

 

-Kochanie wiesz zacząłem grać na forexie

-No i jak Ci idzie?

-No wiesz.... następnym razem pójdzie lepiej, potrzeba wprawy.... (widzi jej minę), ej spokojnie, jak się tak obawiasz podpiszemy intercyzę i będziesz bezpieczna  :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie ma zmiłuj-  jedziesz po bandzie az do końca,za uleglosc płacisz latami

i chuj cie bierze jak widzisz ze dzieciak ma z tego wielkie gowno a pani ...

solary,kosmetyczki,depilacje piczki,

fryzjery,odmładzanie cery,szmat pelne szafy,

a dziecko jak chce cos.....to....idz do taty

 

dlatego nie wolno mieć skrupulow ani zadnego wspolczucia,

gnoisz az lezy i skomli....,dzieciak jest wspólny,i razem jesteśmy zobowiązani na niego lozyc  KURWA PO POLOWIE

a na zachcianki niech sobie pod mostem lub latarnia dorobi,jesli jej zle było.

 

intercyzę to od początku miałem,az takim idiota nie jestem

Edytowane przez kryss
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.