Skocz do zawartości

Słabe nawilżenie cipki


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kobieta może uważać Cię za bardzo atrakcyjnego, ale przez pryzmat stresu, bo np ciąży na niej jakaś presja, albo ma natłok myśli, może być sucha jak pieprz. To się zdarza i nie oznacza, że jest się nieatrakcyjnym. Raz jedzie się na sucho, a raz na mokro. Jak jest sucho, to wersja ekonomiczna, czyli na ślinę i jazda.

 a innym razem "po błocie" :)

 

teraz jest bezpośrednio po okresie i bez mojego mocnego zaangażowania sucho jak na Saharze, nawet po orgazmie łachtaczkowym nawilżenie jest o połowę mniejsze i trwa krótko niż powinno :angry:

 

wkurwiony jestem, bo to wychodzi tak jakbym ją nie pociągał fizycznie, a fajnie jest się czuć pożądanym 

 

Nie żeńcie się Bracia bo to frustrujące w chooj !!

 

SledgeHammer

tak, tak miałem uciekać, ale ona wie gdzie moi rodzice mieszkają i mnie tam znajdzie :D

 

czasem nachodzą myśli, żeby gdzieś zniknąć wyjechać w pizduu, żeby nikt nie wiedział gdzie jestem

najlepiej tak jak nasz Marek Wolf zaszyć się na drugim końcu PL

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SledgeHammer

tak, tak miałem uciekać, ale ona wie gdzie moi rodzice mieszkają i mnie tam znajdzie :D

 

czasem nachodzą myśli, żeby gdzieś zniknąć wyjechać w pizduu, żeby nikt nie wiedział gdzie jestem

najlepiej tak jak nasz Marek Wolf zaszyć się na drugim końcu PL

 

Juz kiedyś napisałem tobie chyba co powinienes zrobić ;) .

Załatw wszystkie sprawy formalne i finansowe - niech jej starcza na rachunki, a ty pomyśl o sobie.

Nie bądź dusigroszem i znajdź sobie "kochankę", jak nie chcesz sie rozwodzić. Moja mnie niewiele kosztuje , jast zdecydowanie młodsza ode mnie :D,

I jak mi sie zachcę seksu to jazda bez trzymanki. Z reguły to ona mnie namawia, ona sie szybciej domaga odwiedzin, zaczyna pisać i namawiac na spotkanie. ;)

I mam w domu spokój, moja się domysla ale nie ma dowodów, a Ja jestem w pełni usatysfakcjonowany.

Ostatnio to nawet moja "przyszłabyła" zaczęła domagać  sie seksu - ale jej znowu odmówiłem, powiedziałem ze jestem zmęczony :D

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RED

 

Ale mi na razie wystarcza ta jedna, ponad 15 lat młodsza i nie tak pojebana jak wiekszość bab :D .

Laska z dzieckiem która lubi seks - po co mi wiecej.

Aha i figurę ma swietną jak na swój wiek. Piękna gruszeczka.

Naprawdę mnie rajcuje jak sobie na golasa chodzi :lol:

P.S. Byłbym zapomniał dodać - to ona znalazła sobie mnie, już takie do mnie teksty puszczała w hipermakecie, że nie mogłem tego zlekcewazyć i dałem jej swój lewy telefon :D  - już na drugi dzień zadzwoniła :lol:

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braci Janie,

 

Złota rada warta furę złota.

 

NASTRASZ JĄ

 

Potencjalną kochanką, swoim odejściem, tym że jest już wiekowa i ciężko jej będzie o opiekuna na stałe - a będą chętni wyłącznie na łatwe te-a-te więc

wyrobi sobie łatkę łatwej (one tej opinii boją się jak diabeł święconej wody!). Ale mądrze i solidnie.

Raz, że rozbujasz jej emocje, dwa - że po wybuchu prędzej czy później wpadnie na pomysł by 'zawalczyć' o Ciebie w taki sposób, jaki jest

dla niej (i innych kobiet) naturalny - majtkowym ju-jitsu. A że sama się w to wkręci i sama będzie wierzyła - przez jakiś czas będzie nakręcona jak

emeryci na promocyjnego karpa w Lidlu.

 

Oczywiście po jakimś czasie odpuści i sytuacja wróci do normy. Ale cóż, nic nie trwa wiecznie.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie z nią mam tak całe życie, lodziki na zawołanie, ze spustem na ciało, buzię, 

masażyki nawet cyckami, obiadziki dosłownie pod nos,

A pipka w pełni mokra tylko przez pół miesiąca :(

Czasem sama zachęca do sexu, ale gdy jest w tym gorszym okresie to bez pomocy sztucznego nawilżenia nie idzie się kochać.

 

Jak straszyłem odejściem albo zwracałem uwagę na ten problem to stresowała się i  było jeszcze gorzej,

ale bycie wobec niej aż nienaturalnie miłym, słodkim i czułym odrobinę pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i święta, no i chój

akurat trafiło na "suchy" czas

miałem ochotę polizać, a tu żel

a jestem po paru głębszych to fiut uwiądł

 

tak sobie myślę

jestem tzw betą z którą dobrze jej się żyje,

bo

nie działam na nią, kontakt z moją osobą jej nie podnieca, nie odczuwa do mnie "chemii" ?

kurwa, jakie to życie popierdolone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RED

 

Ale mi na razie wystarcza ta jedna, ponad 15 lat młodsza i nie tak pojebana jak wiekszość bab :D .

Laska z dzieckiem która lubi seks - po co mi wiecej.

Aha i figurę ma swietną jak na swój wiek. Piękna gruszeczka.

Naprawdę mnie rajcuje jak sobie na golasa chodzi :lol:

P.S. Byłbym zapomniał dodać - to ona znalazła sobie mnie, już takie do mnie teksty puszczała w hipermakecie, że nie mogłem tego zlekcewazyć i dałem jej swój lewy telefon :D  - już na drugi dzień zadzwoniła :lol:

To w końcu sponsoring czy dymasz ją dla jej przyjemności? Bo pisałeś, że niewiele Cię kosztuje, czyli jednak coś kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.