Skocz do zawartości

Nieśmiało witam


Wstydliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk, 26 lat. Dotarłem tu z Samczego Runa. Nie za bardzo tutaj pasuję, gdyż moje doświadczenia z kobietami nie są ani bogate, ani ciekawe, do tego kiepski ze mnie materiał na "samca alfa", ale ponieważ lubię czytać wasze forum, wiedza tu zawarta może mi się kiedyś przydać i jako użytkownik jestem zobowiązany do aktywności, witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Nie za bardzo tutaj pasuję, gdyż moje doświadczenia z kobietami nie są ani bogate, ani ciekawe, do tego kiepski ze mnie materiał na "samca alfa"

 

 

Troszkę źle do tego podchodzisz. Niniejsze forum to nie jest ,,punkt spotkań najlepszych ruchaczy'' (chociaż nie brakuje tu takich), tylko taka ostoja dla ludzi idących własną drogą wbrew społecznym przymusom wszelakim. Przynajmniej ja tak odczuwam i tak do tego podchodzę. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

 

Troszkę źle do tego podchodzisz. Niniejsze forum to nie jest ,,punkt spotkań najlepszych ruchaczy'' (chociaż nie brakuje tu takich), tylko taka ostoja dla ludzi idących własną drogą wbrew społecznym przymusom wszelakim. Przynajmniej ja tak odczuwam i tak do tego podchodzę. 

 

W teorii jest jak piszesz, ale moje wnioski nie opierają się na pierwszym wrażeniu. Przy okazji, wybacz, że się ciebie uczepiłem.

 

Koniec pierdolenia i żalów nad sobą, bo każdy ma to co chce. Jeszcze chwila i się zdziwisz, że to takie proste. 

 

Czołem

 

Czasami chcieć to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

 

Troszkę źle do tego podchodzisz. Niniejsze forum to nie jest ,,punkt spotkań najlepszych ruchaczy'' (chociaż nie brakuje tu takich), tylko taka ostoja dla ludzi idących własną drogą wbrew społecznym przymusom wszelakim. Przynajmniej ja tak odczuwam i tak do tego podchodzę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry. Nie jesteś sam z tą ani bogatością ani ciekawością relacji z kobietami ale masz chyba z tego powodu kompleksy... A wiedza nigdy nie zaszkodzi bo nie tylko o kobietach tutaj sie rozmawia a tobie chyba sie przyda troche rozwojowych treści. Sprawiasz wrażenie strasznie zachukanego ale to możebyć moje choer złudzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry. Nie jesteś sam z tą ani bogatością ani ciekawością relacji z kobietami ale masz chyba z tego powodu kompleksy... A wiedza nigdy nie zaszkodzi bo nie tylko o kobietach tutaj sie rozmawia a tobie chyba sie przyda troche rozwojowych treści. Sprawiasz wrażenie strasznie zachukanego ale to możebyć moje choer złudzenie...

 

Kompleksy to moje drugie imię. To nie jest złudzenie. Między innymi stąd mój brak poczucia przynależności do waszej wilczej sfory. Ale czytanie postów ludzi, którym się w życiu powodzi, działa na mnie budująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompleksy to moje drugie imię. To nie jest złudzenie. Między innymi stąd mój brak poczucia przynależności do waszej wilczej sfory. Ale czytanie postów ludzi, którym się w życiu powodzi, działa na mnie budująco.

Cześć. Poleciłbym jakieś książki z psychologii (w żadnym wypadku te pseudomotywacyjne gówna w stylu R. Kiyosakiego), które mi kiedyś pomogły nieco przestawić percepcję, ale za chiny nie pamiętam tytułów, a w polszy będę dopiero w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii jest jak piszesz, ale moje wnioski nie opierają się na pierwszym wrażeniu. Przy okazji, wybacz, że się ciebie uczepiłem.

 

 

Wyraziłeś swoje zdanie, a to się ceni. Nie jesteśmy dziećmi i nie głaszczemy się po główkach za darmo. Sam zresztą domyślałem się, że prędzej czy później ktoś mi coś powie na temat tego fanatycznego wręcz 'jechania' po laskach, no ale gdzie drwa rąbią tam wióry lecą.

 

Nieważne, rozgość się na pokładzie. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.