Skocz do zawartości

Złapanie pedofila na gorącym uczynku, co o tym sądzicie?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Spędziłem kilka lat na czatach napalony na maksa, ale gdy widziałem w nicku albo w rozmowie (a były zaawansowane) że laska ma poniżej 17 lat, rozłączałem się albo byłem złośliwy (idź dziecko odrobić lekcje) i rozłączałem. A wtedy nie było takiego szumu o pedofilach i prowokacjach jak teraz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, takie jednostki trzeba eliminować ze społeczeństwa.

 

Tutaj widzimy typowego pedoniusza, świadomie domagającego się spotkania z 13 ką. Zdającego sobie sprawę z tego czego się dopuszcza. Jak dla mnie akcja jak najbardziej ok, tyle że takie akcje powinny przeznaczone do tego służby przeprowadzać. W Polsce wiek przyzwolenia wynosi 15 lat.

 

Natomiast jest inna kwestia, rodzice nie pilnują pociech.... Na dyskotekach pełno jest 13 - 14 latek , które "robią się" na starsze, często fizycznie rozwinięte ponad swój wiek.

 

Taka panna może podawać się z łatwością za 16 , 17 nawet 18 kę. Jak ocenić faceta, który poszedł do łóżka z taką dziewczyną? Wyglądała na 17 -18 lat, powiedziała że tyle ma. Jak coś takiego ocenić, o to jest pytanie. Z jednej strony odbył stosunek z 13 ką, z drugiej nie miał pojęcia ile ma lat, został oszukany. Wina faceta, czy może rodziców bo nie dopilnowali/ źle wychowali, wina ochrony klubu bo nie sprawdzili dowodu przy wejściu?

 

Inną sprawą jest wiek zgody/ przyzwolenia, w różnych krajach jest on różny nawet w obrębie UE są kraje gdzie jest to 13 lub 14 lat. Czemu tak? Z prostej przyczyny, prawda jest taka że rasowy pedofil nie zainteresuje się 13 czy 14 ką. Prawdziwi degeneraci będą celować w kilkuletnie dzieci i takich trzeba wyłapywać i tępić.

 

No ale pedoniusz nie będzie polował na 7 czy 8 kę na czacie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem to na dwoje babka wróżyła. Nierzadko zastanawiam się, czy panienka, za którą się obejrzałem na ulicy, to 17-tka, 19-tka, czy tylko dobrze wyrośnięta 13-tka. 

 

Trudno też prosić świeżo poznaną laskę o to, żeby pokazała dokument w celu weryfikacji "legalności'. 

 

I tak, jak napisał red - prawdziwi pedofile interesują przeważnie się dziewczynkami (dziećmi) lub nastolatkami, które wyglądają na dużo mniej, niż mają naprawdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapanie tych, którzy "polują" na 13 czy 14 ma tylko jeden cel , nabijanie statystyk skuteczności policji w walce z pedofilią. Prawdziwi pedofile będą szukać ofiar w realu i wymieniać się informacjami za pomocą TORa , freenetu itp. Wyjadą zaspakajać swe zwyrodniałe potrzeby do krajów 3 go świata.... Ich złapanie wymaga nakładów pracy i środków ze strony organów ścigania, natomiast jak widać miłośnika 13 tek z publicznego czatu złapie nawet youtuber. Statystyka rośnie, władza jest szczęśliwa, rodzice mają złudne poczucie bezpieczeństwa swych pociech.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, skoro w innych krajach dopuszczalne jest 13 lat, a dziewczyny szybciej dorastają niż kiedyś, to czy to jest rzeczywiscie to przestępstwo?

 

Kiedyś podobno królowa Jadwiga wyszła za mąż jako 13latka, a kiedyś dziewczyny wolniej dorastały...

 

Naprawdę, jest trochę różnicy między 13latką a dzieckiem-ofiarą pedofila, które nawet nie wie, co to seks-spójrzcie, że przecież mnóstwo galerianek to 13latki i same dają dupy za kasę albo pieprzą się z kolegami   z klasy. Natolatki są wyrachowane i dają temu i owemu.

 

Jaka jest różnica między ''pierwszym razem'' z kolegą z klasy a z facetem z czatu?

Przecież dziś nastolatki dymają się na prawo i lewo w coraz wcześniejszym wieku- nie pochwalam tego, ale to fakt-młodzież szybciej ''dorasta''.

 

Facetowi prowokatorowi się nudziło i chciał zostać bohaterem-niech lepiej łapie takich pedofilów, 1)co siłą zmuszają, i to nie 13latki, które bez tego tracą cnotę w kiblu na dyskotece, i 2) którzy zabierają się za dzieci-bo 13 lat to już nie takie dziecko-w sensie, że już się rypią po kiblach w tym wieku, czego nie pochwalam.

 

Apel do krytyków Mariusza Kamińskiego i prowokacji CBA-tam krytykowano, że CBA prowokowało do przestępstwa, tutaj-z punktu prawnego-mamy dowód na co? Na rozmowę? A może facet chciał przemówić do rozsądku gówniarze, by nie dawała dupy w tym wieku? Pod pozorem spotkania w celach seksualnych chciał ją wyedukować, że to za wcześnie na bara-bara?

 

 

Gardzę takimi ''bohaterami''-niech szuka rasowych pedofilów.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jest po to aby zwrocic uwage na umiejetne korzystanie z internetu a co sie z tym wiąże, problem relacji rodzice-dziecko. Kiedy Ci pierwsi robia " karyjere" dzieci nie maja opieki, stad internet i zwiazane z tym niebezpieczeństwa...

Niestety w UK pedofilia ma sie świetnie, gangi muzulmanów z Pakistanu badz Nigerii chodza nocami i szukaja ofiar. Policja i rzad przymyka na to oko, mało tego, w brytyjskim rzadzi pedofilow co nie miara, swój swojego nie wyda...

Biorac pod uwage problemy z głowa u takich osobnikow polecam przymusowe leczenie na koszt rodziny z której pochodzi oprawca, ewentualnie kara smierci bądz kastracja...

Skrzywdzone dziecko nie bedzie już takie samo, jego uraz psychiczny i fizyczny spowodowany gwaltem badz molestowaniem degeneruje takiego młodego czlowieka do kompletnego wraku emocjonalnego...

No ale mamy tolerancje, poprawnosc polityczna i nic zrobic noe wolno...

Warto dodac że sa pedofile i pedofile. Ci pierwsi sa jak drobni przestepcy którzy sa łapani przez policje aby pokazac spoleczenstwu jak dobrze funkcjonuja stróże prawa, natomiast Ci wieksi przestepcy, w rzadzie itp maja sie doskonale...

Podobnie z pedofilami, takich chwastów sie łapie, natomiast prawdziwi rasowi pedofile maja sie dobrze, szczegolnie w Watykanie...

Takim nic nie grozi...O to Ci sprawiedliwosc...

Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę, i pisał to ktoś w komentarzach na youtubie-czy 15latek, dymający 13latkę to pedofil? To nie jest pedofilia-bo 13latki są już tak rozwinięte, że dają dupy z własnej inicjatywy, facet chciał zamoczyć, ale wątpię, czy pokusił by się o prawdziwe dziecko w wieku szkoły podstawowej. 13 lat to już gimnazjum, a wiecie, jak wygląda gimnazjum...Nie pochwalam, ale tak jest.

 

Skoro ma 13lat, i sama z siebie szuka seksu, to co z niej za dziecko? Dziecko nigdy nie szuka seksu!!! Słyszał ktoś o pedofilu, który nie zgwałcił dziecka, a jedynie ''został przymuszony'' czy nagabywany przes samo dziecko? NIE!

 

Chłopakowi cymbał zniszczył życie, to czysta głupota, strugać z siebie bohatera NA SIŁĘ wyszukując wroga ludu. Obrzydzenie mnie bierze, ormowiec trzepnięty.

 

Jedynym krzywdzącym tutaj jest pan ormowiec z oddziału ''strugamy bohaterów, bo nam się nudzi, ale fejm za kozaczenie czeka''.

 

I masa komentarzy-''gdyby na mnie trafił'', ''gdyby to była moja córka''-otóż, ograniczeni umysłowo bohaterowie znad klawiatury, jeśli wasza córka jest dzieckiem, to sama z siebie nie szuka seksu, a poza tym jest powiedzenie''kozak w necie, .....w świecie''.

 

Przepraszam za to, ale ja po prostu nie cierpię TANIEGO ''bohaterstwa'' a'la samosądy na rzekomo winnych, gdzie z nudów i braku dokonań ktoś chce wypromować się na biednym człowieku. Jak szukają kilku punktów do fejmu, niech jadą na wojnę i tam się wykażą, albo zadziałają w głośnej sprawie Drasiusa Kedysa-tam była prawdziwa pedofilia, a nie zarzucanie przynęty na zwykłego chłopaczka, którego mi szkoda. Ludzie czasem zachowują się jak bydło i stadne zachowania biorą górę nad rozumem.

 

No i oczywiście, pod filmem same pochwały od niewiast-kto wie, czy podświadomie nie są zachwycone, że BIAŁY RYCERZYK-tak, to taki BIAŁY RYCERZYK-nie dopuścił do przywolenia społecznego na spotkania z nastolatkami-w końcu konkurencja jest młodsza i zgrabniejsza, a latka lecą (osobiście według mnie 13 lat to jeszcze dziecko, ale nie przesadzajmy robiąc z chłopaka nie wiadomo kogo).

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedofil to ktoś gustujący w osobach nie mających rozwiniętych cech płciowych. Gość, który leci po bandzie wczesnego teen-u (do 14 lat) jest hebefilem, ten co lubi starszy teen (15-19) staje się efebofilem.

Z drugiej jednak strony jak dwoje czternastolatków odbędzie stosunek, płciowy zresztą, to w myśl naszego prawa oboje powinni wylądować w poprawczaku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, prawo jest niedoskonałe, bo jak zamoczysz na miesiąc przed ukończeniem 15 lat pannicy, to zonk, jak miesiąc potem, to już dobrze? Powinna być klauzula, zę biorą pod uwagę także jak dziewczyna jest rozwinięta, nikt mi nie powie, że dzieciak szuka na portalach seksu. Od gimnazjum to już można powiedzieć, że to takie nie wiadomo co-niby dziecko, ale spójrzcie, jak wiele trzynastek ma zdjętego simlocka-no ale simlocka zdejmuje kolega z klasy, a nie ''groźny pedofil z jutjuba''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrócić uwagę na nierównowagę płciową w medialnym obrabianiu tematu. Gdy jest to facet, zwłaszcza ksiądz to pietnowane jest do imentu. Zresztą w większości przypadków słusznie. Gdzieś tak półtora roku temu był przypadek bardzo rozwiniętego 14-latka, który wraz ze swoją nauczycielką tak dokazywali, że po jakimś czasie gość odwiedzał swą lubą z maleństwem na porodówce. W ten czas miał już 15 skończone, ale personel szpitala myślał że to już dorosły facet. Był reportaż w radiu, artykuł czy felieton ktoś popełnił w gazecie opisując ten "szokujący" przypadek. Później jakoś sprawa zupełnie ucichła i nie zapełniała szpalt ni eteru. Z tego co się orientuję, szczęśliwej matce tej bynajmniej tez nikt zarzutów nie postawił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i totalne faryzejskie podejście wielu ludzi-13 latka to według nich ''dziecko'', ''biedna, niewinna'', a ile z nich daje dupy na prawo i lewo?

 

Bywa, że jak  w gimnazjum ktoś nie rucha, to jest wytykany palcami, utrata -zresztą jak się okazuje gówno wartego-dziewictwa jest w modzie-a tutaj nagle zaczynamy krytykować tylko dlatego, że koleś nie jest rówieśnikiem dziewczyny. Obłuda godna faryzeuszy.

 

Kto zaruchał w gimnazjum-a więc trzynastkę- ma fejm, a teraz te same cebulaki gimbusy szukają ''pedofila'' hahaha!

 

Ci sami, co mówią-''nie wolno trzymać dzieci pod kloszem'', ''córka dorasta i ma prawo do pryawtności'', ''to nie średniowiecze, to jej sprawa'', ''dzieciaki szybciej dorastają''-nagle oburzenie, że mógł ją tknąć dżentelmen w wieku dwudziestukilku lat...Zaraz, zaraz-jeśli nie on, to kto? To i tak zaniedługo straciłaby to gówno warte dziewictwo z kim innym, nastolatki prują się jak stare gacie, często mają licznik jak stare audi z lat 80tych.

 

Cnotki niewydymki, biali rycerze-tropiciele czarownic czyli polactwo buractwo cebulactwo, obłuda, faryzejstwo.

 

Wiecie co, obrońcy cnoty swoich córeczek-często dają one dupy na pstryknięcie palcem.

 

Patrzmy szerzej-samica już od małego stoi na wygranej pozycji-bywa, że DAJE DUPY na prawo i lewo od gimnazjum, ale gdy się jej zachce, robi za wspomniane ''niewinne dziecko''. Kto jak kto, ale wyedukowani Samcy z tego Forum nie są białymi rycerzykami i nie dadzą sobie wcisnąć kitu o cnocie. Baby prują się jak stare gacie.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa, że jak  w gimnazjum ktoś nie rucha, to jest wytykany palcami, utrata -zresztą jak się okazuje gówno wartego-dziewictwa jest w modzie-a tutaj nagle zaczynamy krytykować tylko dlatego, że koleś nie jest rówieśnikiem dziewczyny. Obłuda godna faryzeuszy.

 

Logicznie rzecz biorąc hooy is hooy, a czy on jest w w wieku fourty czy forurteen to rzecz drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym lepiej chyba rodzice by patrzyli, jak zakutasi kulturalny, spokojny i miły chłop oskarżony tutaj o nie wiadomo co, niż buzujący agresją i głupotą pryszczaty gimbus-pamiętajmy, że gimbaza to okres rywalizacji nie w intelekcie czy szarmancji, a w tym, kto komu mocniej pierdolnie czy zapali więcej skrętów.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam to się we mnie burzy jednak trochę bardzo.

 

Pedofilia w świetle prawa jest przestępstwem, więc jeśli koleś świadomie zdecydował się skorzystać z 13-latki, to czeka na niego sąd i więzienie. Podjął ryzyko, przegrał, bo miał pecha i teraz czekają konsekwencje. Skoro tyle dziewczyn daje dupy na prawo i lewo, to co szkodzi nie ryzykować i wybrać o 2 lata starszą, ale może słabiej rozwiniętą? Nic. Gość dostanie na co zasłużył. Było grać bezpiecznie. Nie ma litości dla kretynów i zwyrodnialców.

 

I to, że w gimnazjum dziewice są jak jednorożce (co akurat mi się nie wydaje być prawdą, a wcale dawno z gimnazjum nie wyszedłem) nie zmienia faktu popełnienia przestępstwa. W dodatku takiego z gatunku obrzydliwych i krzywdzących. Jeśli ktoś taki wydaje się z wyglądu i obycia "kulturalny, spokojny i miły chłop", to można być pewnym, że jest to przykrywka. Taka sama jak kochający dzieci ksiądz, czy charyzmatyczny reżyser arcydzieł filmowych.

 

"No i totalne faryzejskie podejście wielu ludzi-13 latka to według nich ''dziecko'', ''biedna, niewinna'', a ile z nich daje dupy na prawo i lewo?" -> A czy okradzenie złodzieja to kradzież, czy może nie? 13-latka może mieć ciało rozwinięte i instynkt seksualny, ale w głowie ma taką sieczkę, że każdy, ale to każdy, kto tylko tego chce może ją oszukać i zmanipulować. Chorągiewka na wietrze, brak celu jakiegokolwiek i brak zdefiniowanego własnego interesu czy dobra.

 

Edit:

"Bywa, że jak  w gimnazjum ktoś nie rucha, to jest wytykany palcami, utrata -zresztą jak się okazuje gówno wartego-dziewictwa jest w modzie-a tutaj nagle zaczynamy krytykować tylko dlatego, że koleś nie jest rówieśnikiem dziewczyny. Obłuda godna faryzeuszy.

 

Kto zaruchał w gimnazjum-a więc trzynastkę- ma fejm, a teraz te same cebulaki gimbusy szukają ''pedofila'' hahaha!"

 

Ilośc ludzi, którzy ruchają faktycznie,a takich co tylko mówią co to nie oni to dwie różne sprawy. I zgodzę się, jest korzystnie utrzymywać, że prowadzi się aktywne życie seksualne w wieku gimnazjalnym, ale EVERYBODY LIES, że się tak Housem wyrażę.

 

Zresztą, 13-latek z rówieśnicą to nie jest taki problem, bo tak naprawdę nie liczy się w tej całej pedofilii wiek uczestników, ale różnica pomiędzy nimi. Przeciętny gimnazjalista jest słabszy jeśli chodzi o umiejętności społeczne niż jego rówieśniczki. Natomiast nawet ktoś o kilka lat straszy, to już jest niebo i ziemia. Młodsza osoba nie ma wyboru praktycznie rzecz ujmując.

Edytowane przez Grzesiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''13-latka może mieć ciało rozwinięte i instynkt seksualny, ale w głowie ma taką sieczkę, że każdy, ale to każdy, kto tylko tego chce może ją oszukać i zmanipulować''- a ja właśnie czytałem pod filmem na jutjubie komentarz jakiejś damy, że ona była w tym wieku ''taka niewinna'' i podatna na manipulacje, dopiero po ukończeniu 20 lat zrozumiała, co to związki,''....bla bla bla....i tutaj włącza się radar-kto chce z Nas zrobić osłów?

 

Prawda jest taka-są samice, które są cnotliwe, a nawet-o dziwo-wycofane towarzysko-ale takie nie szukają bolca na portalach randkowych!!!

 

Nie dajmy sobie wcisnąć bajek dla białego rycerstwa-w tym wieku baby potrafią być wyrachowane bardziej niż ich babcie kilka dekad wcześniej! Maluje się to, robi paznokcie, i tylko czeka na chłopa.

 

Skoro krytykujesz rzekome wykorzystanie biednej a cnotliwej dzieweczki, zakaż jej rówieśnikom zdejmowania simlocka-fakt jest ten sam, błona idzie w pizdu, tylko aktorzy tego spektaklu to inne osoby.

 

''Przeciętny gimnazjalista jest słabszy jeśli chodzi o umiejętności społeczne niż jego rówieśniczki. Natomiast nawet ktoś o kilka lat straszy, to już jest niebo i ziemia.''

 

Niebo a ziemia....Czyżby?

 

1. Wyrachowane gówniary nierzadko przerastają zdolnością do manipulacji starych koni.

 

2. Umiejętności społeczne damulek od młodej po starą sa na najwyższym levelu-kiedy chcą, robią za cnotliwe, a kiedy chcą, oddają się komu popadnie.

 

3. A jak nauczycielka wyrucha młodego 13latka, to też Cię gorszy?

 

4. Co do słabszych umiejętności społecznych-rozumiem, jak jest gwałt, to niedopuszczalne, ale zawsze to kobieta wybiera, z kim i kiedy-nie róbmy z 13latek głupiutkich i naiwnych uczestniczek kółek robienia-nomen omen-na drutach.

 

W omawianym przypadku ''cnotliwa, niewinna, głupiutka''sama wyszukuje chłopa!!! Gdyby ją zgwałcił/omotał/oszukał....a tutaj dzieweczka-a raczej podszywający się pod nią ormowiec łasy na fejm i kasę-otrzymuje zdjęcia, bo Don Juan nie kryje zamiarów zamoczenia!

 

Mnie gorszy obłuda, a także powszechne wyrachowanie i robienie cnotek niewydymek z intrygantek pierwszego sortu.

 

A co do więzienia, to chętnie podyskutuję z forumowymi prawnikami, choćby redem, co On sądzi-kwestie karalności usiłowania itd.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek z dupeczką <15 jest niczym innym jak trójkątem - ty, ona i prokurator. I słusznie, w prawie musi być postawiony wiek przyzwolenia. Ze trzy lata temu goście od Palikota zaczęli mamrotać o przesunięciu wieku zgody na 13 lat. Poczuli się tacy mocni i nowocześnie rozpasani ... 

Adriano nie umniejszając wagi czynu, słusznie obnażył polską hipokryzję: "wykorzystał dziecko", "zwyrodnialec" itd., gdy z drugiej strony młodzież robi to co robi i takoż zachowuje się.

W USA, które jest krajem poważnym, wpuszczenie 17latki do klubu czy sprzedanie jej alko jest b. surowo traktowane. Podobnie w Niemczech- pamiętam jak sprawdzali z dowodów wszystkich przed wejściem na dyskotekę, mimo że ludzie z naszej grupy mieli po 25-28 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sobie wybór podejmować do woli i szukać chłopa w wieku 13 lat, ale mogę praktycznie bez wysiłku zmienić ten wybór. I mnie nie obchodzi, czy ona była cnotliwa czy nie. Seks z 13-latką to przestępstwo i nie można mieć do nikogo pretensji, że chce zaaresztować gościa za usiłowanie popełnienia go.

 

Ja widzę różnicę poziomów pomiędzy mną, a 16 czy 17-latką, a to tylko 3-4 lata różnicy. Raz przez pomyłkę poszedłem na coś jakby randkę z taką młódką i wiem jak banalnie cała sprawa wygląda. Ktoś kto chociaż trochę się ogarnia w emocjach nastolatki robi CO CHCE. A ona przed sądem zezna, że tego chciała, bo to wielka miłość na całe życie. Tylko, że każdy starszy chłop z choćby połową mózgu może taką miłością zostać jeśli tylko chce.

 

Sorry, dzieci mogą być wyrachowane (bez empatii), ale dadzą się łatwo zmanipulować, bo nie znają wartości rzeczy na świecie. Działają na emocjach i bez użycia mózgu. Taka prawda.

 

3. Powiedzmy, że to jest przestępstwo tak samo jak w drugą stronę. Moje zgorszenie nie ma tu nic do rzeczy.

 

I serio, kto zabronił wziąć sobie 15-latki? taka duża różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.