Skocz do zawartości

Podróż do centrali


Rekomendowane odpowiedzi

chwalisz się czy zalisz?

bo nie skumalem

ja sobie leze w pokoiku,sacze laudersa,za oknem 4,w pokoju 22

no ale foty na fejsia będziesz mieć lepsze :D:P

 

a wyborczej nawet w kibelku nie powiesze,nie pasuje do wystroju i pogladow

Edytowane przez kryss
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

& lupele

 

U mnie o wiele lepiej, nie cierpię gorąca, robię co lubię i nie katuje się trybuną ludu III RP :D .

Aha i za Gówno Wyborcze dodałem cię do ulubionych ;) , tzn. takich "przewijać szybko" :lol:

 

ਇਸ ਨੂੰ ਘੁੱਟ :P

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pics or it didn't happen!

 

Ok, troszkę mi zajęło zabranie się za to ale zgodnie z życzeniem. Temperatura w izraelu:

 

f985b489cf2c.jpg

 

Muzeum broni pancernej w Latrun:

 

63d35ffa3466.jpg

 

Ściana płaczu w Jerozolimie:

 

814565cc9a65.jpg

 

Generalnie bardzo fajne miejsce. W telegraficznym skrócie: 

- Kraj przyjazny autostopowiczom. To nie jest tak jak w Polsce, gdzie patrzą na łapiących okazję jak na wariatów. W Izreaelu funkcjonuje to jako dość popularny środek transportu. Zdarzało mi się łapać stopa na przystanku gdzie oprócz mnie łapało jeszcze kilku żydów i to takich w klasycznym rynsztunku (kapelusz, broda, pejsy, itepe)

- odległości są stosunkowo małe i łatwo się przemieszczać

- stosunek tropikalnych żydów do Polaków wydawał się być bardzo pozytywny( najczęstsza reakcja Poland? Robert Lewandowski!) 

- od chuja wojska, bardzo dużo kontroli 

- niestety wysokie  ceny (c.a. 3x polskie) - paczka fajek + małe piwo = 42 zł 

 

Ps. Wszystkim, którzy wzięli na serio tą wyborczą to gratuluję braku dystansu. I polecam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię Wyborczą, a Izrael to ciekawy kraj. Jak oni pięknie radzą sobie z Arabam! Całkiem sporo Polaków jeżdzi do Izraela do roboty.

Masz na myśli zabijanie dzieci palestyńskich, wyburzanie domów czy zajmowanie ziemi? Ciekawe, czy to tylko   palestyńska propaganda.

 

 

Zwrot ''tropikalni żydzi'' używa często Kataw Zar z ''Najwyższego Czasu!''.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy kraj, kiedyś wpadnę odwiedzić. Co do cen to słyszałem od osób które wizytowały Izrael że potrafią być zaporowe. Np. małe piwo

w kafejce przy deptaku - równowartość prawie 40 dych pln.

 

S.

 

W pubie w którym byłem 30zł. Poza jednym kebabem to nawet nie próbowałem się stołować u miejscowych. Znajomy polecił nam tani nocleg w hostelu przy bramie Damasceńskiej. Wchodzimy, pytamy araba ile za ten nocleg. Ten pisze na karteczce 80$ i dodaje " for one person". NIe przystał na naszą kontrpropozycje 20 szekli (kurs do złotówki prawie 1:1)  za dwóch więc pozostał nam namiot w bardzo gościnnym Sacher Park w środku Jerozolimy. 

 

Zwrot ''tropikalni żydzi'' używa często Kataw Zar z ''Najwyższego Czasu!''.

 

 I od niego właśnie zaczerpnąłem ten zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywieź troche broni.nie zapomnij wstapić do burdelu na jakas 14latke%-)

 

Obawiam się że przy tamtejszych cenach nie stać by mnie było ani na jedno ani na drugie.

 

Ja tam lubię Wyborczą.

 

Edytowane przez lupele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.