Skocz do zawartości

Takie tam przywitanie


Trader21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam 40 lat, po 10 latach w USA wrocilem jakis czas temu do Polski. Mam dobrze prosperujaca firme z kilkoma oddzialami, mozna powiedziec, ze jestem zarobiony. Zyje z kobieta o 10 lat mlodsza, mamy dziecko. Prowadzimy intensywne zycie seksualne, klimat 3some i swing. Mialem w zyciu wiele zwiazkow, ale nie tylko dlatego, ze trafialem na 'zle kobiety', ale glownie  dlatego, ze takie jest prawo natury. My ludzie jestesmy monogamistami seryjnymi, wchodzimy w zwiazki, ktore sie rozpadaja.

 

Zeby nie bylo ze sie przechwalam - nie jestem samcem alfa. Tacy zostaja prezesami megakorporacji lub prezydentami panstw. Nie mam takich zdolnosci spolecznych, zeby byc 'prawdziwa alfa'. Ale lepiej mysle, niz podnosze ciezary, wiec o naturze ludzkiej/kobiecej zaczalem myslec dosc wczesnie. Doszedlem do wnioskow takich samych jak autor znanego nam wszystkim bloga (tak tu dotarlem). Na podstawie tych wnioskow zaczalem kierowac swoimi relacjami, ze od tego czasu nie narzekam na powodzenie. Prawde powiedziawszy dostaje wiecej ofert ruchania niz jestem w stanie obsluzyc.

 

Kilka prostych zasad jakie wprowadzilem w moim zyciu:

- nie ma proszenia sie o seks - laska nie chce sie ruchac, niech spierdala, sa miliony innych

- warto korzystac z dziwek - za smieszne pieniadze mozna sie rozladowac

- za wszelka cene trzeba unikac stuknietych lasek. to widac juz na poczatku relacji. jezeli sa sygnaly, ze miala kiedys depresje lub inne zaburzenia, robi 'jazdy', jest placzliwa, niezrownowazona - natychmiast kop w dupe. i tu nie wolno wchodzic w zadne uklady 'tylko seks', bo traci sie lata zycia, bo nie ma ukladow tylko opartych o seks, bo ciezkko wygonic pojebana laske z lozka.

- trzeba unikac 'czarnych piotrusiow', czyli lasek, ktorych nikt nie chce. dziewczyna ma za soba kilkanascie nieudanych zwiazkow - oznacza to, ze bedziesz kolejnym facetem, ktory z jakis powodow nie bedzie mogl jej wytrzymac.

- warto popatrzec na rodzicow - jezeli wychowala sie w rozbitej rodzinie, to bardziej naturalne bedzie dla niej wlasny rozwod niz zycie z jednym facetem do konca zycia.

- trzeba sluchac co laska mowi - jezeli komentujac czyjs rozwod mowi, ze po rozwodzie kobiecie nalezy sie caly majatek i opieka nad dziecmi - kop w dupe. (lubie wspominac laske, ktora na randce opowiedziala mi,  jak to po rozwodzie doniosla na bylego meza do kazdej mozliwej instytucji).

 

A teraz pare przykrych slow prawdy. Srogo sie rozczarowalem wchodzac na to forum. Myslalem ze wchodze na forum 'garsoniery', a trafilem na jakas grupe AA. Jestescie Panowie grupa luzerow. Niektore posty sa tak zenujace, ze nie wiem jak je ogarnac. Jakis koles pisze, ze nie moze przebywac z kobietami, bo sie wstydzi. Inny pisze po pijaku, ze zona go zle traktuje. Masakra jakas, nie da sie tego czytac. Zal mi Was - i nie pisze tego jako hejter, zeby sie Wam przykro zrobile. Przykro jest mi.

 

Pozdrawiam serdecznie !

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Ale co masz do kogoś, kto wstydzi się przebywać z kobietami? To jest miejsce także dla takich gości, a także takich co chcą się nam tu wypłakać ze swoich problemów np. z żoną, od której z różnych względów nie mogą odejść. Takie miejsce stworzyłem i takie ma właśnie być. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czesc...

 

Myslales, ze wchodzisz na salony gdzie zasiadaja tylko wlasciciele wielkich firm ktorzy zdradzaja swoje zony z mlodszymi o 20 lat sroczkami i smieja sie z wlasnych dowcipow czy opowiadan jak to laska miala nierowno pod sufitem w takim stylu => https://youtu.be/EffPnse4WQs?t=43s ?

 

Mi tez przykro.

Edytowane przez taketwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitał.

 

A teraz pare przykrych slow prawdy. Srogo sie rozczarowalem wchodzac na to forum. Myslalem ze wchodze na forum 'garsoniery', a trafilem na jakas grupe AA. Jestescie Panowie grupa luzerow. Niektore posty sa tak zenujace, ze nie wiem jak je ogarnac. Jakis koles pisze, ze nie moze przebywac z kobietami, bo sie wstydzi. Inny pisze po pijaku, ze zona go zle traktuje. Masakra jakas, nie da sie tego czytac. Zal mi Was - i nie pisze tego jako hejter, zeby sie Wam przykro zrobile. Przykro jest mi.

Heh. Nibyś taki kozak a nie wiesz czego się spodziewać po kraju gdzie wybito większość inteligencji, 95% ludzi ma korzenie chłopskie a kraj jest od kilkudziesięciu lat rządzony przez krótkowzrocznych i zakompleksionych idiotów? No panie kolego...

Jako męska społeczność dopiero zaczynamy wychodzić z cienia. I wypadałoby o tym pamiętać.

 

Jakbym miał tatę w hameryce to też bym tak kozaczył i z politowaniem patrzył na 'frajerów' - tyle że prawdopodobnie gówno o życiu bym się nauczył. I jednocześnie gówno bym nauczył innych. Twoja postawa póki co nie świadczy o tym żebyś chciał jakąkolwiek wiedzę przekazać.

 

Jak klimat nie odpowiada to po prawej u góry jest taki specjalny krzyżyk. Kliknij i problem zniknie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ciepłe przyjęcie i brak hejtu. Spodziewałem się, że będzie gorzej. Jeżeli chcecie i Gospodarz pozwoli to postaram sie napisac pare kawalkow o mojej wizji relacji damsko meskich.

 

I jeszcze disklejmer. Pisze o swoich wlasnych przemysleniach - mozna sie z nimi nie zgadzac. NIe daje recept oraz rad. I nie jestem w stanie opisac kazdego tematu do konca - po prostu mozna o tym sie doktoryzowac, a ja mam tylko kilka minut na napisanie wpisu.

Edytowane przez Trader21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ciepłe przyjęcie i brak hejtu. Spodziewałem się, że będzie gorzej. Jeżeli chcecie i Gospodarz pozwoli to postaram sie napisac pare kawalkow o mojej wizji relacji damsko meskich.

 

I jeszcze disklejmer. Pisze o swoich wlasnych przemysleniach - mozna sie z nimi nie zgadzac. NIe daje recept oraz rad. I nie jestem w stanie opisac kazdego tematu do konca - po prostu mozna o tym sie doktoryzowac, a ja mam tylko kilka minut na napisanie wpisu.

 

Gospodarz tu nie ma nic do gadania, każdy może pisać, jeśli ma coś do dodania od siebie oraz nie łamie regulaminu... ale źle zacząłeś. Od osądzania, oceniania ludzi. I nie chodzi o alkoholowe wybryki naszego Adolfa, ale o kolegę co pisał o wstydzie. Tu jest takie miejsce, gdzie właśnie o tym można napisać i nikt tego nie ocenia, nie osądza. Jeśli osądzasz kolegę co się wstydzi kobiet, to osądzisz mnie za ekscesy ze sraniem i pierdzeniem które opisuję, a innych kolegów o dymanie pasztetów, różne przestępstwa i masę innych rzeczy które sobie tu wypisujemy.

 

Wyautowałeś się na samym początku z naszej paczki - wielu już Ci nie zaufa i nie będzie szanowało. Reszta naiwniaków zachłyśnie się opisem bogactwa. Ale pisać oczywiście możesz.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja np. od dziecka borykam się z nerwicą natręctw, ale bynajmniej się tego nie wstydzę. Bo raz że sobie tego zaburzenia nie wybrałem, a dwa nauczyłem się sobie z nim radzić. Najgorsze co można zrobić ze swoimi słabościami to udawać że się ich nie ma  ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pare przykrych slow prawdy. Srogo sie rozczarowalem wchodzac na to forum. Myslalem ze wchodze na forum 'garsoniery', a trafilem na jakas grupe AA. Jestescie Panowie grupa luzerow. Niektore posty sa tak zenujace, ze nie wiem jak je ogarnac. Jakis koles pisze, ze nie moze przebywac z kobietami, bo sie wstydzi. Inny pisze po pijaku, ze zona go zle traktuje. Masakra jakas, nie da sie tego czytac.

 

Panie kolego, to jest właśnie prawdziwe życie i prawdziwe problemy. Nie te z gownej strony onety czy jakiejś "garsoniery".

 

Wczoraj miałem jeszcze wątpliwości i się wstrzymałem z wypowiedzią, ale po ostatnim poście jestem juz pewien. Jesteś poważnie ograniczony umysłowo.

Piszę w ten sposób tylko dlatego aby ostało się klawiszowi delete moderatora.

Żegnam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.