Skocz do zawartości

Licencje zdjęć depositphotos, jak to zinterpretować?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram zdjęcie na okładkę książki - wstępnie podoba mi się to: http://pl.depositphotos.com/89268918/stock-photo-pretty-young-woman.html

 

I teraz tak. Licencja stand. to koszt 12 kredytów, a rozszerzona 80. 

 

50kr -   223zł

100kr - 422zł

 

Wiadomo że chcę wydać mniej, ale piszą tak: http://pl.depositphotos.com/license-comparison.html

 

Książki, magazyny lub wszelkie inne materiały drukowane do odsprzedaży lub dystrybucji, w których ilustracje zajmują ponad 50% objętości

 

Czyli żeby była okładka ebooka to ok, ale książki jak wydrukuję to już nie - chyba że zrobię cztery zdjęcia połączone w jedno na co mam ochotę, to wtedy żadne zdjęcie nie przekracza 25% objętości, a ja zmieszczę się w 50kr i będę miał legalnie fajną okładkę.

 

Dobrze kombinuję? Pytałem ich na czasie ale gadają po ang i nie można się dogadać. Pomóżcie bracia bom udręczony już tym koszmarnie.

 

Tytuł książki jaki wymyśliłem w transie - KOBIETOPEDIA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzytwa jest artystą i tworzy dla ludzi ze smakiem - a ja chcę mieć taką okładkę, by przyciągała spojrzenia i ludzi wyrafinowanych i plebsu. Nawet największy wizjoner artysta spojrzy na ładną dupkę i zgrabne nogi, ale większość ludzi nie spojrzy na piękne i symboliczne dzieło artysty - bo go nie zrozumieją. Obecnie jestem finansowo praktycznie na zero, a w 2016 muszę opłacić podatki za 2015, więc książka musi się sprzedać jak najwięcej, bo trzeba będzie wyprzedawać wszystko. Dlatego musi być ładna dziewczyna na okładce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet największy wizjoner artysta spojrzy na ładną dupkę i zgrabne nogi

 

True story, dobre zdanie. :)

 

Ale jestem jeszcze w odmiennych stanach świadomości, więc wszystko mnie na razie bawi.

 

Jak już będziesz miał nadmiar gotówki z najnowszego wydawnictwa to może zrobisz też wersję kolekcjonerską w małym nakładzie z okładką Brzytwy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.