Skocz do zawartości

Zbyt wielki indywidualista?


deleteduser10

Rekomendowane odpowiedzi

Vinc.

 

Czyżby poczucie winy wobec pobratymca?

 

Zostaw to. Nie pomożesz, sobie możesz zaszkodzić.

 

Niech Twoją satysfakcją i rozgrzeszeniem. Będzie myśl że pomogłeś bratu. Zresztą on jest ogarnięty, jak sądzę. Wypierdolił pannę od razu.

 

Trafi tu, do nas jak będzie taka jego potrzeba.

 

Zamknij sprawę w swojej głowie. 

 

Pozostanie część dydaktyczna zawarta w tym temacie i starczy.

 

to rzekłem ja

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poczucie winy, po prostu chęć wskazania innej ścieżki. Innego spojrzenia. To taki impuls.

 

Wiesz co... oddaje Tobie rację Adolfie. To nie ma sensu. Swoje i tak zrobiłem. Moja rola zakończona. Nadgorliwość gorsza od komunizmu. On wszystko musi teraz sam przerobić w swojej głowie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że musisz trochę uważać żeby za bardzo nie dać się pochłonąć poczuciu misji. Taki sukces sprzyja uczuciu "chcę więcej". Tak jak niektórzy lekarze, w którymś momencie czują się jakby byli Bogami. Kompleks mesjasza to nic dobrego. Ochłoń, wyciągnij wnioski i spokojnie podążaj dalej własną ścieżką. Racjonalne myślenie i spokój ducha to podstawa  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że musisz trochę uważać żeby za bardzo nie dać się pochłonąć poczuciu misji. Taki sukces sprzyja uczuciu "chcę więcej". 

 

Tak Enemy. W pewnym momencie zidentyfikowałem u siebie tą przypadłość. Zatrzymałem się, powiedziałem stop i zacząłem myśleć, a nade wszystko obserwować siebie, swoją reakcję. Usadowiłem się z boku. Jeszcze z 5 lat temu tak nie umiałem okiełznać tego strumienia myśli pędzącego przez głowę. Teraz widzę ogromny progres w kontrolowaniu samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czytałem ten temat już w momencie jego powstawania. Osobiście nieco zmodyfikowałbym cały plan, ale co kto lubi.

 

Mnie takie rzeczy w ogóle nie dziwią ani nie szokują. Vincent w najbardziej wyrafinowany, często skrajnie okrutny i najbardziej przemyślany sposób wymierzał kurwiszczom sprawiedliwość i uświadomił niejednego faceta, w tym też i mnie co do mojej żony. GRU to przy jego zagrywkach przedszkole. Z czasem okazało się, że we wszystkim miał rację a ja (do czasu) byłem ślepy jak kret.

 

To co napisał tutaj to jest dopiero przedsmak tego co potrafi jak się wkurwi na kobietę. Tak czy inaczej, brawo stary, kolejna o "nieco innej moralności" odstrzelona.

 

No i jeszcze tamten gach ją kopnął na do widzenia... trudno o lepszy scenariusz i finał całych tych podchodów.

 

Tylko nie mówcie, że jej wam żal. Dostała dokładnie to na co zasłużyła.

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vinc dla Ciebie zamknięty, jednakże kolejni nowi i pewnie młodzi samcy zapoznając się z forum powinni przeczytać i przeanalizować ten wątek jako jeden z wzorcowych. Gdy już ustanowimy SamcoBlikę (w skrócie SB) w 2040r. chłopaki w szkołach tego kraju będą pisać obowiązkowe rozprawki na temat stopnia indywidualizmu jednego z ojców-założycieli SB. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chciałem założyć osobny temat ale postanowiłem odświeżyć. Ogólnie coraz bardziej myślę żeby samemu zrobić coś takiego, nawet ułożyłem swój własny scenariusz na taki ostry wieczór.:D Pani bardzo chętna i lubi samo-maso o czym mi powiedziała po 4 browarach, ja do końca nie wiem czy lubię takie klimaty. Warto Panowie?

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kosa napisał:

Pani bardzo chętna i lubi samo-maso o czym mi powiedziała po 4 browarach, ja do końca nie wiem czy lubię takie klimaty. Warto Panowie?

 

Mogłeś pani nie zrozumieć albo mogła po czterech piwach mówić nie do końca wyraźnie. Wtedy będziesz do niej mówił dosłownie "Pani"... [NSFW]

 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9kd0vonwX1r7ltgmo1_1280.jpg 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GluX napisał:

Przeżyć ostry seks z laską - koleś, lepiej nie mogłeś trafić - no chyba że lubi wsadzać coś w tyłek facetowi to uciekaj!

 

a dlaczego ?

przecież dostęp do prostaty jest własnie przez ten otwór

można zaznać "masażu"  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Brat Jan napisał:

 

a dlaczego ?

przecież dostęp do prostaty jest własnie przez ten otwór

można zaznać "masażu"  ;)

 

oh fuk off - nie zaczynajmy tego tematu bo mi nie dobrze :X

 

Jak to mówił Kapitan Bomba

 

"Ten pierścień przepuszcza tylko w jedną stronę"

Edytowane przez GluX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2016 at 22:34, GluX napisał:

oh fuk off - nie zaczynajmy tego tematu bo mi nie dobrze :X

 

Jak to mówił Kapitan Bomba

 

"Ten pierścień przepuszcza tylko w jedną stronę"

 

żarty żartami ale, zmieni się to gdy zacznie Ci prostata dokuczać, wizyta u urologa

ale młody jesteś to jeszcze dłuugo będziesz analną dziewicą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.