Skocz do zawartości

Ważna prośba o spojrzenie i ocenienie


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego Heniu jestem za ładną modelką - spodoba się niemal każdemu. Proste i tanie rozwiązanie.

 

ewentualnie można pokombinować coś - zastanowić się jakie jest przesłanie książki, i pierdyknąć jakąś "alegorię" a propos

ale coś takiego, żeby się nie wstydzić tego za kilka lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tam kupować nic, raczej tak dla ciekawości. 

 

 

 

Ha ha ha, świetny pomysł :) Ale tu trzeba profesjonalnego grafika i hajsu, a ja już jestem spłukany.

 

Z praoceanu wychodzi jakiś stworek, później ewolucja aż na końcu taka modelka co tu ją wklejam :)

Odnośnie hajsu i grafika.

 

Zrób konkurs na forum odnośnie ewolucji kobiety w stylu graficznym. Sami będziemy jurorami. A nagrodą niech będzie Twoja dozgonna wdzięczność i egzemplarz Twojej książki w formie cyfrowej, bądź limitowanej, papierowej edycji.

 

Na pewno na forum są chłopaki którzy zajmują się grafiką amatorsko lub zawodowo.

 

Gdybym ja znał się na tym , na pewno stanął bym do konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw jakąś sexowną laskę która patrzy na ten napis :

 

http://pl.dreamstime.com/obrazy-stock-tak-nie-by%C4%87-mo%C5%BCe%E2%80%A6-image29697084

 

po mojemu dobrze się kojarzy z tytułem

 

a jaka to będzie laska już mniej istotne,

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, ja widzę 2 warianty:

 

1) Kontrowersyjny, czyli najczęściej do tej pory omawiany. Wybierasz dowolną cycatą, niekoniecznie naturalną modelkę, która się Tobie podoba. Dodajesz napisy + logo SR i gotowe. 

    Zaletą jest tej opcji jest, że przyciąga uwagę. Z drugiej strony banał i pogranicze wulgarności może odstraszyć nowych użytkowników od treści. 

 

2) Wybierasz coś bardziej uniwersalnego i tajemniczego, ale wciąż "oczojebnego". Na szybkości zrobiłem przykładową okładkę. Miszczem fotoszopa niestety nie jestem.  :lol:

    

    Sprawa do dopieszczenia, ale mniej więcej o coś takiego mi chodzi:

 

gwDIfkD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5f171033403_karna_baba_z_wasem.jpg



Maras kazdy wrzuca jakies laski.cycki tyłki.zeby ksiazka rzucała sie w oczy,wrzuc babe z wąsem z dopiskiem "twój ideał po dłuższym czasie"

az sie poplułem z beki jak zrozumiałem ze przeskoczyłem swoja głupote i szyderczy humor%-)

ale jest metoda w tym szaleństwie%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to słaby pomysł z babą na zdjęciu, cały czas przemawia do mnie praca Brzytwy.

 

W grafice nie robię więc nie pomogę.

 

Pomysł 7evena   Fantomasa najbardziej mi odpowiada z wymienionych.

Edytowane przez Jaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półnagich lasek w stanie pobudzenia erotycznego w mediach jest tyle, że powoli przestają zwracać na siebie uwagę.

Po prostu powszednieją. Szczucie cycem na dłuższą metę męczy i jest dobre dla ćwierćmózgów. A ćwierćmózg nie sięgnie

po książkę, kasę to on woli przepić lub przeżreć.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zrób taką z emilyy

 

11093030_812427068823081_1522111838_n.jp
  •  

 

 

A ile kosztuje takie zdjęcie i gdzie je kupić?

 

 

Jak dla mnie to słaby pomysł z babą na zdjęciu, cały czas przemawia do mnie praca Brzytwy.

 

W grafice nie robię więc nie pomogę.

 

Pomysł 7evena   Fantomasa najbardziej mi odpowiada z wymienionych.

 

Za mało osób ją zrozumie i jest dla mnie za droga.

 

 

Marku, ja widzę 2 warianty:

 

1) Kontrowersyjny, czyli najczęściej do tej pory omawiany. Wybierasz dowolną cycatą, niekoniecznie naturalną modelkę, która się Tobie podoba. Dodajesz napisy + logo SR i gotowe. 

    Zaletą jest tej opcji jest, że przyciąga uwagę. Z drugiej strony banał i pogranicze wulgarności może odstraszyć nowych użytkowników od treści. 

 

2) Wybierasz coś bardziej uniwersalnego i tajemniczego, ale wciąż "oczojebnego". Na szybkości zrobiłem przykładową okładkę. Miszczem fotoszopa niestety nie jestem.  :lol:

    

    Sprawa do dopieszczenia, ale mniej więcej o coś takiego mi chodzi:

 

gwDIfkD.jpg

 

Akurat ta Pani z pryszczem na plecach jest dla mnie niezbyt atrakcyjna, wolę te sztuczne balony co wklejałem wcześniej :) A że banalne? Nie stać mnie na nic innego. Gdybym miał hajs byłoby pełno rysunków, ilustracji, piękna okładka - ale to kosztuje potworne pieniądze, a ja w tej chwili rezygnuję z prezentów dla rodziców i znajomych bo mi nie starczy, przeholowałem. Jestem goły. Mam parę stów jeszcze na skład i zrobienie okładki, to wszystko co mam.

 

Nikt normalny nie będzie robił dla mnie za darmo - jak ja przez lata robiłem. Nie masz hajsu zdychasz, prawo dżungli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Panowie. Jak będzie hajs, stworzę dzieło sztuki. Póki nie ma, zostają zdjęcia modelek za pięć dych.

 

Subiektywny - "moje" panny są o niebo ładniejsze od tych czarownic z reklam szaletów i herbicydów :) zresztą ludzie którzy mnie znają, wiedzą że liczy się treść a nie obrazek, kupią choćbym narysował tam gówno. A ludzie spoza naszych kręgów i tak polecą na ładne zdjęcie panny. Zresztą zdjęcia modelek pasują do kobietopedii, bo to o kobietach książka.

 

Jestem więźniem okoliczności finansowych, nie przeskoczę tego.

 

 

 

 

Ważne! Mam już grafika, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.