Skocz do zawartości

Postęp w Holandii


Damianut

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz%2Fw-holandii-wolno-placic-seksem-za-kurs-prawa-jazdy

 

Według tego dziennika informacyjnego, w Holandii będzie można płacić seksem za kurs prawa jazdy. Ja zawsze jestem za tym, by cały przemysł prostytucyjny był w podziemiach - niech prawo ich przyciska, ale niech robią swoje, żeby zamiast gwałcić, mężczyzni mogli się wyżyć inaczej. Seks musi być tabu jednak według mnie, bo znika inaczej cała jego magia. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Holandii wszystko jest dozwolone...To obok Szwecji i Wielkiej Brytanii, najbardziej zdemoralizowany kraj świata...No i trzeba pamietac o niemcach( celowo z małej) jako o najwiekszym burdelu w Europie...

Na niektorych amsterdamskich osiedlach nie widac juz bialych ludzi, ateizm jest na poziomie 60% a Islam kwitnie...:)

Wersja Marokańska...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dla kogo?

 

Dla społeczeństwa. Wejdź na przykład na roksę i zobacz co daje nielegalna prostytucja. Idź do gimnazjum i popytaj o zielone, zobaczysz co daje prohibicja na marihuanę.

Wszystko co jest ludzkie i zgodne z ludzkimi potrzebami (jeśli nie wyrządzają nikomu zła w samym swoim celu) powinno być legalne.

Nie widzę nic złego w tym, że ktoś bierze pieniądze za seks. Ani w zażywaniu marihuany tym bardziej. Zwłaszcza że leczy wiele schorzeń.

Edytowane przez Martino
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla społeczeństwa. Wejdź na przykład na roksę i zobacz co daje nielegalna prostytucja. Idź do gimnazjum i popytaj o zielone, zobaczysz co daje prohibicja na marihuanę.

No i git...To bylo prowokacyjne pytanie odemnie...

Wracajac do Holandii, demoralizacja spoleczenstwa postepuje, kontener Europy...Za 10lat bedziemy mieli Marokanca za króla...I jebac ich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git...To bylo prowokacyjne pytanie odemnie...

Wracajac do Holandii, demoralizacja spoleczenstwa postepuje, kontener Europy...Za 10lat bedziemy mieli Marokanca za króla...I jebac ich!

 

To prawda, ale to już jest konsekwencją fatalnego systemu edukacji i wychowywania społeczeństwa (szkoła, media) no i oczywiście niekontrolowanej imigracji oraz przyzwolenia na panoszenie się islamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale to już jest konsekwencją fatalnego systemu edukacji i wychowywania społeczeństwa (szkoła, media) no i oczywiście niekontrolowanej imigracji oraz przyzwolenia na panoszenie się islamu.

Lewactwo= ateim=komunizm, badz w innej konfiguracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewactwo= ateim=komunizm, badz w innej konfiguracji...

 

To żeś walnął.....jak Cię lubię. :D Ateizm nie ma nic wspólnego z tym co piszesz. Wiele razy już o tym pisałem, ja i Leon. Chyba nikt na tym forum tego nie zrozumie.

Niech ktoś przeczyta Boga Urojonego Dawkinsa i "Bóg nie jest wielki" Sama Harrisa chociaż. 

 

 

To ja odpowiem:

 

nazizm=prawactwo=katolicyzm (Hilter był katolikiem)

 

Ma to sens?

Edytowane przez Martino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martino...komunisci to ateisci...Odnosxze sie w tym przypadku do doktryny komunistycznej, z ktora polecam sie zapoznac...

Leon byl ale go nie ma, jego arcyracjonalne podejscie bylo az smieszne...

Autorzy ksiazek ktorych wymieniles pisali to na specjalne zyczenie, radze poczytac ich biografie...A tak na serio, wszystko jest kwestia wiary...

Wrocmy do lewactwa, jaki glosi przeslanie?

Wszyscy po rowno, wszyscy rowni i tak dalej...W swietle wiary i prawa Bozego, ludzie nie sa sobie rowni, ze tak to ujme z fizycznego badz materialnego punktu widzenia, ale z duchowego tak...

Teraz wez do raczki jakokolwiek ksiazke komunistyczna badz o takim zabarwieniu, i sprawdz ile bedziesz mial podobenstw miedzy jednym a drugim...

Ateizm, to i propagowanie go nalezalo i nalezy do glownych zasad komunistow...

SLD, mowi Ci to cos? Sojusz LEWICy, sprawdz poszczegolnych czlonkow tej ekipy, na jakim systemie zostali wychowani...

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli tak jest, nawet jeśli te książki były pisane na zlecenie (what!?), to ja jestem i będę ateistą i nie mam i nie chce mieć nic wspólnego z komunizmem (komuniści nie byli ateistami, ponieważ wierzyli w swojego wodza, tu jest różnica, w miejsce religii wsadzili ideologię komunistyczną, to nie ma nic wspólnego z racjonalnym ateizmem). Mamy odmienne przekonania i  moglibyśmy pisać swoje racje, ale po co. 

Tutaj bym zakończył. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze jestes komunista, a ateista mozesz byc, dla mnie mozesz byc kim chcesz...

Ateista, mormonem czy jehowym...Jestes dorosly i to Twoj wybor...Wierzyli w swojego wodza, owszem, ale to nie ma nic wspolnego z ateizmem, takiej a nie innej ideologii...

Ja opisalem po trochu tylko jak to wyglada w praktyce, aczkolwiek to temat na dluzsza mete...

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a teraz ten kto jest za jaraniem marychy niech popatrzy na zawodników którzy ja jarają%-)bo raczej ci którzy twierdza zeby marycha była legalna cos za duzo z nia nie mieli wspólnego,nie lolek tytoniówa wypalona raz na ruski rok sie nie liczy%-)Prostytucja legalna?przeciez kurwa mac jest legalna.a nadzoru nad tym brak%-)fajnie powiedziec zeby cos legalnego było legalnego a tak w zasadzie dobrze kazdy wie dlaczego niektóre burdele sa zamykane a nastepne sa nie tykalne%-)

do tego niech przykładowo dojdzie rozwiazłosc jak w angli no i mamy piekny regres cywilizacyjny%-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i własnie tu dochodzimy do sedna...Rozumiesz teraz Martino? Teraz dochodzi ateizm badz brak jakichkolwiek wartosci...Po to propagowane sa takie wynaturzenia jak ateizm, new age i inne pierdolniki( szanujac wiare kazdego, wolny wybor) zeby zatracic w ludziach i wykorzenic cala ludzka moralnosc...Zeby ludzie koncentrowali sie tylko na uzywkach, bez glebszego myslenia co i jak..

Widzisz jak te trzy filary o ktorych wspomnialem sie idealnie uzupelniaja? Holandia, to zdewastowany kraj, tak jak zawodnicy po marysce o ktorej wspomnial Pikacz...

30kg zywej wagi i swoj wlasny piekny kolorowy swiat...:)

Dlatego takie kraje jak Holandia, Anglia czy Niemcy staczaja sie na dno demoralizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem zacofany?no nie wiem chce dorównać i byc fajny%-)

narkotyki?kurwa dlamnie nie ma problemu.niech kazdy cpa co chce ile chce,ALE...jezeli jakis pierdolony cpun jak w hollandi zabije człowieka,w tym przykładzie nasz rodak czy rodaczka zgineła.to nie ze cpunek dostanie 5lat niby pierdla a tak na prawde dostaje wakacje opieke.kase.niby psychologowie nad nim pracuja.bo to przeciez chory człowiek on nie odpowiadał za siebie.TYLKO ODRAZU SKURWYSYNA NA RYNEK I POWIESIC WPIZDU W PROCESIE POPISOWYM.ALBO NA PAL NABIĆ

Ateizm.katolicyzm.judaizm islam.nie wierze w zadnego boga.nie jestem ateista w chuju to mam.ale nie pierdole jako pseudo ateista bo kosciół.3 religie ten sam bóg te same zasady.no ale wielcy ateisci potrafia tylko na kosciół pierdolnac coś.idzcie pierdolnijcie cos na zydków(a no tak zapomniałem ta sama stajnia to kurwa kurwie łba nie urwie)albo na islam.ciekawe ilu ateistów jest w paryżu%-)

Prostytucja legalna.jest legalna ale w podziemniu.jedna od drugiej ma bardziej spierdolony gar i co tu promować?kawałek miesa pomktórym zostanie wapno albo nawet i nie.nie dosc ze płacisz.to jeszcze ruchasz+sex jest do dupy+nie zrobisz róznych wygibasów%-)= cos nie teges w tym interesie

Promowanie rozwiazłosci?alez prosze bardzo,jak komus odpowiada styl angielski i to ze wiekszosc dzieci nie zna swoich ojców a model rodziny jest taki ze go niema to prosze bardzo.mi nic do tego.ale promowanie takiego upadku cywilizacyjnego i moralnego jako postep to raczej kurwa kretynizm w czystej postaci


no ale co ja tam wiem kurwa badzmy modni.zryjmy gojowskie dzieci w mcdonaldzie pijmy kawke ze starbaksa udajac wielce kurwa cywilizowanych a w weekend zapierdalajmy do galerii sie pokazać.chuj ze nic sie nie kupi albo jak kupi to 4 razy drozej niz na zachodzie ale jest fejm"w galerii kupiłem"

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matrino-hitler może i był katolikiem,tylko nie bardzo wiem w którym momencie,a plan był taki żeby wiare jakakolwiek wytepic i zastapic ideologia i jakimiś tam wierzeniami w przodkow germańskich i costam jeszcze

dokładnie nie pamiętam i nawet nie chce mi się szukac,

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitler nie byl katolikiem...Martino mylisz pojecia, kumal sie z Piusem i ogolnie z KK z tego wzgledu ze mieli wspolnego wroga...ZSRR...

Kościol chcial rozjechac w sajuzie resztki prawoslawia z ktorym rywalizowal od czasow schizmy, a Adolf patrzyl na ZSRR troche w innej kwestii, nie mniej jednak, nic nie łaczy tak jak wspolny wróg...

Podobna sytuacja byla w Chorwacji, dlaczego kosciol wspieral Ustaszy? Bo walczyli i mordowali prawoslawnych serbow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.