Skocz do zawartości

Pogarda starszych Pań, czyli jak kobiety walczą z męską mądrością.


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewnym portalu randkowym mam konto. Trzymam je z nawyku, w grzesznych czasach "wyrwałem" z niego jakieś 60, 70 kobiet na "bara bara", czyli całkiem niezły. Koszy dostałem chyba kilkanaście tysięcy, żeby nie było że ze mnie taki kozak. Napisała do mnie pewna Pani. Zacznijmy od tego, że na tym portalu dla jaj zamieściłem swój tekst: http://old.samczeruno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=393:wyprawa-na-milfy

 

 

Pewnie większość z was go zna. Skłamałem w czymś? Oczywiście że nie. 

 

Pani mi napisała tak, licznych błędów nie poprawiałem:

 

Do Twego felietonu wkradły się literówki. Twoje kochanki to nie Milfy lecz Menelki, więcej Menelki z Meliny. Nie nazywaj starej, zagrzybiałej, bezzębnej, zylakowatej, styranej , przesiakniętej smrodem fajek z meliny osobniczki Milfą. Milfa jest piękną, zadbaną, z porcelaną w ustach, ubraną w najlepszych marek ciuchy, pachnącą pięknymi ekskluzywnymi perfumami, jezdżącą nowiuskim autem najlepszej marki, niepracującą,mieszkającą w najlepszej dzielnicy, mająca nieprzyzwoicie bogatego męża i odchowane dziecko, KOBIETĄ która z nudów uprawia sex z młodymi , przystojnymi mężczyznami. Ty nigdy Milfy nie widziałeś i nie zobaczysz. Twoi czytelnicy pójdą do Menelki z Meliny, wypiją dyktę, złapią kłykciny na fiutka z których nie wyleczą się do smierci i będą przekonani -jak Ty- że uprawiali super sex z Super Milfą.

 

----------------------------------------------------------

 

 

Żebyście wiedzieli dlaczego tak napisała, skopiuję wam profil tej Pani. Już za chwilę wszystko stanie się jasne. Podyskutujmy o tym, dlaczego tak napisała.

 

Profil:

 

Imię i nazwisko: Miriam 
Miejsce zamieszkania: Szczecin (zachodniopomorskie)
Wiek: 44 (rok urodzenia: 1970 )
Płeć: kobieta 
Orientacja seksualna: heteroseksualna 
Wzrost: 160 - 169 cm
Kolor oczu: brązowe
Włosy: krótkie, czarne
Znak zodiaku: strzelec
Związki aktualnie: wolny/a i szuka przyjaźni 
Nauka: ukończyłem/am studia (wykształcenie wyższe) 
Palenie: nie palę 
Alkohol: piję naprawdę okazyjnie 
Stosunek do dzieci: mam dzieci i nie chcę więcej 

 

Lubię...

siebie

ciebie


Nie lubię...

oszustów

krętaczy

partaczy

leni

 

Ulubione tematy rozmów

lubię rozmawiać o polityce, historii, religii, ..


Duże i małe hobby

muzyka organowa


Szukam i wymagam od partnera

nie mam więc nie wymagam, a jak mam to też nie wymagam..


Wolny czas spędzam na...

nie mam wolnego czasu,mam tylko szybki


Imprezy, koncerty i wyjścia do klubów

często, 


O pracy

nie muszę pracować ale pracuję


O szkole, studiach

ukończyłam szkołę podstawową, średnią i wyższą oraz najwyższą też


Sport to dla mnie...

wolę haft krzyżykowy


Ulubione filmy

Gwiezdne Wojny


Ulubione książki

wypożyczane z biblioteki


Seks to dla mnie...

jest jak haft krzyżykowy, gdy mu się oddasz calkowicie daje niesamowity efekt.


Jakie są moje związki

zakończone z powodu miłości do haftu .. krzyzykowego

 

 

Ponieważ jestem zmęczony (tanim piwem i pracą nad książką), pozwolę sobie na bardzo krótką analizę. Dla mnie najważniejsze jest to, co kobieta pisze w dziale "nie lubię". To pokazuje, na kogo trafiła, albo jak faceta zinterpretowała. Ma być też ostrzeżeniem dla przyszłego samca, czego nie lubi. Masz mówić prawdę (najlepiej tajemnice, do wykorzystania gdy będziesz chciał odejść), masz wszystko robić dobrze i chcieć zapierdzielać (dla nas, czyli dla niej, bądźmy szczerzy).

 

Może też to oznaczać, że ktoś jej obiecał złote góry, ona uwierzyła - facet poruchał i zwiał do innej. Albo zakochała się w facecie co mało zarabiał, albo nie chciał ciągle zasuwać na nią i jej dzieci, po czym dał nogę.

 

O wieku nie ma co wspominać - wiadomo że zidentyfikowała się z Milfami, więc ją to zabolało osobiście. Stąd chciała sprawić, bym poczuł się źle - chciała mnie zranić, przenieść swój ból na mnie. Jeśli ta Pani pisze że ma 44 lata, ma co najmniej 46, 48. Z wiekiem kłamie KAŻDA.

 

 

 

 

 

 

Analizujcie dalej. Zobaczymy czy lata mojej pracy nie poszły na marne.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpieszę z analizą.

 

Kobieta na 90% rozwódka. Mam dzieci i jednocześnie wolna, szuka przyjaźni. Katoliczka, prawdopodobnie fanatyczna, biorąc pod uwagę zainteresowania „muzyka organowa”. Na 100% często odwiedza kościół. Nie ma nałogów i jednocześnie często chodzi na imprezy. To wskazuje na kompletną desperację.

 

Nie wymaga od partnera, czyli nikt nie spełnia jej wymagań. Niby żarcik z wolnym czasem pokazuje, że Pani chce wykorzystać każdą chwilę maksymalnie, bo odczuwa oznaki przemijającej (utraconej) urody. Nie musi pracować, ale pracuje oznacza, że otrzymuje alimenty na dziecko i ma jakieś oszczędności, ale to za mało, aby sobie kupić coś porządnego, więc dalej pracuje.

 

Podkreślanie wykształcenia wyższego kilka razy świadczy o niskim poziomie inteligencji i mądrości życiowej. Zamiast sportu woli haft krzyżykowy. To znaczy, że nie ćwiczy, a przy niskim wzroście 160-169 cm dochodzi minimum średnia nadwaga. Nudna w łóżku. Haft krzyżykowy to być może metafora religijna, różaniec. Podejrzewam fanatyczkę moralną, która tak naprawdę jest 100% hipokrytką. Typ kobiety bez poczucia humoru. Chce nawracać mężczyzn, co w oczywisty sposób widać w wiadomości do ciebie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem obrazy z haftu krzyżykowego. Wymagają dużo pracy i cierpliwości. Z takiego porównania wynika, że jak dosiądzie faceta to będzie się składał jak scyzoryk. Cierpliwie i z determinacją zajeździ aż osiągnie czego potrzebuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nawiązania do menelstwa, patologii, rynsztoka. Ze złymi kobietami masz do czynienia, na świecie są inne, wyjątkowe (gdzie? do tej pory nie poznałem).

 

Ziew. Dobranoc. Muszę się wyspać, bo jutro idę chlać denaturat z szczerbatymi staruchami. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek coś mi się światełko zapaliło ;) , już się boję!!!!!!

Jak to jest profil z Badoo, to WATFuck. :lol:

Napisz, że to nie z Badoo, proszę ;)

 

Nie jest z badoo :)

 

 

Chłopaki - no ładnie analizujecie. Jesteście pod wpływem forum coraz bardziej płytcy i puści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu krzyk z czarnej dziury (Black Hole).

Jakiś defekt powoduje, że nie jest smakowitym milfem.

Olać to, tyle tego.

 

Z czarnej dziury po przekroczeniu "horyzontu zdarzeń" nic sie nie wydostanie, nawet światło. Stąd nazwa "Black Hole" :D

Przyjmijmy, że Milf jest w okolicach krawędzi "horyzontu zdarzeń" i wrzeszczy na wszelkie możliwe sposoby w nadziei, że ktoś ją usłuszy :).

Niestety już w okolicach "horyzontu zdarzeń" są problemy z nasłuchem :lol: .

Edit: To nie jest analiza - jeszcze ;)

 

@Kootas

 

Ładnego masz kotka, bardzo ładnego. Czekałeś na ten temat ,aby go pokazać? :lol:

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Miriam  - kłamie
Miejsce zamieszkania: Szczecin (zachodniopomorskie)
Wiek: 44 (rok urodzenia: 1970 ) - kłamie
Płeć: kobieta 
Orientacja seksualna: heteroseksualna 
Wzrost: 160 - 169 cm - kłamie
Kolor oczu: brązowe
Włosy: krótkie, czarne
Znak zodiaku: strzelec
Związki aktualnie: wolny/a i szuka przyjaźni  - szuka kogoś na stałe, kto by jej we wszystkim pomagał, ale nie może jej chcieć zmienić, ma ją tylko wspierać (bo to przyjaciel)
Nauka: ukończyłem/am studia (wykształcenie wyższe) - jestem taka mądra i zabawna, a przez to lepsza od innych
Palenie: nie palę - chyba że na imprezach
Alkohol: piję naprawdę okazyjnie - słowo naprawdę jest niepokojące, prawdopodobniej codziennie podpija
Stosunek do dzieci: mam dzieci i nie chcę więcej - wpadłam, jestem już za stara na dzieci, a przydałby się ktoś do pomocy

 

Lubię...
siebie - ooo to na pewno
ciebie - kłamie, nie zna Cię

Nie lubię...
oszustów - ma mi mówić prawdę
krętaczy - jw.
partaczy - ma być fachowcem (tzn. dużo zarabiać)
leni - jw.

 

Ulubione tematy rozmów
lubię rozmawiać o polityce, historii, religii - tak na prawdę to nie znam się na tym, ale to pierwsze co mi przyszło do głowy, a przecież jestem taka mądra ....

Duże i małe hobby
muzyka organowa - słucham, grać nie potrafię. Szukam faceta który lubi ostrą muzykę, ale o elokwencji J. Bonda.

Szukam i wymagam od partnera
nie mam więc nie wymagam, a jak mam to też nie wymagam - kłamie. Dlaczego więc jest samotna, ma dziecko i nie chce mieć więcej? To jest błaganie: proszę uderz do mnie, a ja nie będę zbyt wymagająca ... do czasu (patrz wymagania: pracowitość, szczerość, itd.)

Wolny czas spędzam na...
nie mam wolnego czasu,mam tylko szybki - kłamie (patrz niżej)

Imprezy, koncerty i wyjścia do klubów
często - mam 44 (48 lat) i imprezuje, albo uczestniczy w kółku różańcowym....

O pracy
nie muszę pracować ale pracuję (mam wysokie alimenty od gościa który nie chce mnie widzieć na oczy)

O szkole, studiach
ukończyłam szkołę podstawową, średnią i wyższą oraz najwyższą też  - jestem taka mądra ....

Sport to dla mnie...
wolę haft krzyżykowy - coś tu pachnie świętojebli...

Ulubione filmy
Gwiezdne Wojny - nie wiem ...

Ulubione książki
wypożyczane z biblioteki - brak wyrazistych zainteresowań, najprawdopodobniej wypożycza romansidła

Seks to dla mnie...
jest jak haft krzyżykowy, gdy mu się oddasz całkowicie daje niesamowity efekt - szukam faceta, który lubi ostrą ... muzykę (jw.)

Jakie są moje związki
zakończone z powodu miłości do haftu .. krzyżykowego - jestem nudna jak flaki z olejem

 

Edytowane przez Miner
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiece czary. Ponieważ twoja postawa wyraźnie ją wzburzyła pani xiężna zarzuciła własną wizją rzeczywistości (ta jest wszak najważaniejsza!) podlaną typowo kobiecym sosem "ja wiem najlepiej". Do pełni obrazu brakuje jedynie zapewnień o tym, że nie życzy ci hifa, niechcianej ciąży i chorób weneerycznych (czyli, że w domyśle ci ich życzy).

 

Ponieważ nie wierzę w czary doradzam nie przejmować się tymi głupotami.

Edytowane przez lupele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ze Szczecina - ze 3 razy w miesiącu (dziś akurat nie) baluję w lokalu, gdzie pełno jest takich pań. Całkiem możliwe, że nieraz już ją widziałem.

Jeśli możesz ,podeślij jej fotkę mi na priv, bo ja nie jestem zarejestrowany na żadnych tego typu portalach :-)

Może ją znam z widzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jej zdjęcia, tylko sam profil jest.

 

 

To mi już pachnie czarną magią albo innym voo doo.  :D Skąd tyle tej nienawiści?  :(

 

Dziwne że nikt tego nie zauważył - dlaczego nie napisała o śmiertelnym HIV, tylko kłykcinach? Ponieważ sama je miała bądź ma. Wali w innych tym, co sama zna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jestem ze Szczecina - ze 3 razy w miesiącu (dziś akurat nie) baluję w lokalu, gdzie pełno jest takich pań. Całkiem możliwe, że nieraz już ją widziałem.

Jeśli możesz ,podeślij jej fotkę mi na priv, bo ja nie jestem zarejestrowany na żadnych tego typu portalach :-)

Może ją znam z widzenia :-)

 

Chłopie chcesz i masz:  :D

jocelyn-wildenstein-operacje-plastyczne-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.