Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ryszard Petru to taki antysystemowiec jak zemnie kurwa komunista

to jest przyszłosc Polski.na tego człowieka bede głosował.wierze w jego słowa



sami widzicie jaka jest swiadomosc polityczna polaków ameby umysłowe.jeden kretyn przeskakuje nastepnego bo sie zna na polityce.

z nagrania z Rychem wychodzi nato ze filary i chuje muje to stare pomysły a to co było to odgrzewane kotlety które....znowu nie wyszły no i chuj no i czesc%-)

Ale wierze ze Donald Tusk obnizy podatki.zniszczy ta hydre urzedasów.nie bedzie kasował szkół.oraz mały i sredni przedsiebiorca to wsród ludnosci Polski bedzie normalka%-)oraz ze gospodarka ruszy z kopyta po jego dojściu


a no tak obudzilem sie mamy 2015 a zaraz 2016 nie 1993.jak widzicie spiewki te same.partie sie zmieniaja.politycy i problemy te same a kasy coraz mniej w kieszeni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo. Ale ludzie to łykają - słyszę po rozmowach. Nawet znam bardzo wiele głupich cipencji które połknęły gadkę że Petru = świeżość. "DAJMY MU SZANSĘ, NIE BĄDŹMY TACY RADYKALNI :( :( :( DAJMY SIĘ MU WYKAZAĆ!"

Ba!

Nawet moja ciotka, która od 25 lat kieruje oddziałem szwedzkiej firmy w PL i ma mnóstwo $ połknęła to gówno. Myślałem że to bardziej mysląca kobieta, ale okazuje się, że nie - żywi się TVNem, wyborczą, onetami itd.

*pac ręką w czoło*

Swoją drogą - WP.pl to dużo wieksze scierwo, a sekcja komentarzy jest całkowicie przejęta przez administrację/bojówki internetowe opozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo. Ale ludzie to łykają - słyszę po rozmowach. Nawet znam bardzo wiele głupich cipencji które połknęły gadkę że Petru = świeżość. "DAJMY MU SZANSĘ, NIE BĄDŹMY TACY RADYKALNI :( :( :( DAJMY SIĘ MU WYKAZAĆ!"

Ba!

Nawet moja ciotka, która od 25 lat kieruje oddziałem szwedzkiej firmy w PL i ma mnóstwo $ połknęła to gówno. Myślałem że to bardziej mysląca kobieta, ale okazuje się, że nie - żywi się TVNem, wyborczą, onetami itd.

 

Nie pozostaje mi nic innego jak kolejny raz odesłać:

 

http://braciasamcy.pl/index.php/blog/8/entry-149-kobiety-to-czerwone-pająki-prawda-malwinko/

 

Od lat mówię, że kobietom należy bezwzględnie odebrać prawa wyborcze. Podobnie uważała Lady Margaret Thatcher.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od lat mówię, że kobietom należy bezwzględnie odebrać prawa wyborcze. Podobnie uważała Lady Margaret Thatcher.

 

 

Zgadzam się.

Właśnie wróciłem z krucjaty na facebooku gdzie tłumaczyłem w komentarzach kolejnej głupiej cipencji co i jak - oczywiście poza tym że "w mediach muwio rze pis to faszysty i rze źle byndzie w kraju i zamah na demokrację!!", ZERO argumentów geopolitycznych, ekonomicznych, socjologicznych, historycznych - wszelkie riposty czysto emocjonalne, tak żeby tylko za wszelką cenę mózgu nie użyć. 

Ja pierdolę, taka strata czasu, co ja robię ze swoim życiem. Ale może kto inny to przeczyta i mu troszkę oczy otworzę. Lubię czasami wyruszyć na krucjatę polityczną w sieci.

Edytowane przez Tamten Pan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmianka za tonącą Platformę trwa tak naprawdę już od dawna. Zaczęło się od Leszka Balcerowicza, który oficjalnie wypiął się na Tuska. Założył Forum Obywatelskiego Rozwoju (FOR), trzeba przyznać dość merytoryczny projekt. Sam lubię korzystać z ich opracowań na temat długu publicznego, wydatków państwa itd. Wiele spraw dotyczących problemów polskiej gospodarki jest tam dobrze przestawionych. Ale zobaczcie jak to się dzieje, FOR powstaje w 2007, w tym samym roku, w którym PO obejmuje władzę, taka ładna ławka rezerwowa. Balcerowicz zaczyna krytykować Tuska mniej więcej od przeniesienia 150 mld z OFE do ZUS-u. To tak ładnie wygląda z boku, Tusk przegiął, nawet Balcerowicz ma go w dupie. Leszek to taki mądry Pan, to on powinien rządzić i naprawiać gospodarkę.

 

Mija trochę czasu, PO już nie ma pomysłu na dalszą egzystencję, pojawia się pomysł partii Balcerowicza i Petru, partii jeszcze nie ma a już ma w sondażach 11% poparcia :D . I ważna rzecz, która jakoś szybko została zapomniana przez opinię publiczną, pierwsze sondaże to nie były sondaże dla Nowoczesnej, tylko dla "partii Balcerowicza", tak to nazywali. Mija trochę czasu, partia zostaje nazwana Nowoczesna PL, Leszek usuwa się w cień, wiadomo zbyt znane nazwisko, a tu trzeba "nowej" twarzy, więc ster obejmuje Rysiek Petru. Co prawda to żadna nowa twarz, ale kto by tam pamiętał Unię Wolności. I teraz po wygranej PIS-i Nowoczesna staje się główną opozycją i ulubieńcem mediów, sondaże dają ponad 20%. Powstaje "ponadpartyjny" KOD, w który sam George Soros zainwestował 150 mln $. Ten sam Soros, który miał ogromny wpływ na transformację ustrojową w Polsce, firmowaną jako "Plan Balcerowicza". I tak Soros kontynuuje m. in. w Polsce dzięki swoim ludziom (Rysiek i Leszek) swoją misję tworzenia "nowoczesnego kapitalizmu", "społeczeństwa otwartego" i tych podobnych lewacko-orwellowskich wynalazków. Platforma zanim tak na dobrą sprawę zaczęła tonąć już miała gotową szalupę ratunkową, teraz już mają cały nowy okręt. Tylko czekać jak do Nowoczesnej zaczną spływać spadochroniarze z PO, w umyśle leminga, ludzie którzy w końcu "przejrzeli na oczy".  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zmienił(a) tytuł na 'Antysystemowiec' Ryszard Petru
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.