Skocz do zawartości

Witam ponownie


Ludzki.Człowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. 

Paru z Was pewnie pamięta mnie sprzed paru miesięcy gdy byłem na tym forum, Wyleciałem po awanturze, nieistotne na jaki temat. Nie zgadzałem się z Markiem ale z upływem czasu doszedłem do wniosku, że będąc na jego miejscu i pozycji postąpiłbym względem siebie tak samo bo rządzić trzeba stanowczo. 

Razem ze mną wyleciało parę innych osób, każdy z nas poszedł w swoją stronę. Ja nie miałem ani czasu ani chęci nadal ciągnąć tematu naszej kłótni więc nawet nie wiem co robili dalej.

 

Przechodząc do sedna. 

 

Na bana zasłużyłem wtedy i nie zdziwię się, jeśli zaraz dostanę go znowu. Mógłbym zarejestrować się pod innym nickiem i udawać kogoś innego żeby aktywnie uczestniczyć w życiu forum ale nie jest to w moim stylu. Cenię wiele osób z tego miejsca i chciałbym znowu móc wypowiadać się na tym forum. Mimo, że nie zgadzam się z Tobą Marek w tamtej kwestii to rozumiem dlaczego mnie zbanowałeś, dlatego liczę, że te parę miesięcy mojej absencji wystarczyły, żebyś zmienił zdanie.

Jeśli nie to szkoda bo nadal chętnie czytuję tematy mimo, że nie zgadzam się ze wszystkimi opiniami i użytkownikami.

 

Decyzja należy do Ciebie.

 

Pozdro chłopaki.

Edytowane przez Ludzki.Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzki - ja nic do Ciebie osobiście nigdy nie miałem, uważałem Cię za inteligentnego gościa, więc nie widzę żadnego problemu w Twoim powrocie. Cieszę się że zrozumiałeś beznadzieją sytuację, w jakiej byłem postawiony.

 

Wyobraź sobie że masz własny portal, jak ja te forum. Ciężko zasuwasz, rezygnujesz z wielu rzeczy żeby go prowadzić. To nie tylko serwer za niecałe dwie stówy rocznie, domena za mniej niż stówę rocznie, ale ciągłe dokupywanie pakietów - blogi kosztują, czat kosztuje, sporo takich rzeczy dokupiłem, praca informatyka z bezustannymi naprawami kosztuje zdrowo - teraz aktualizacja i znowu koszty. A ja nie mam ani pracy, ani zdrowia, a pieniądze się kurczą coraz bardziej. Kasę mam ze sprzedaży "Stosunkowo dobry".

 

I w takim momencie mamy Sainta, który sprytnie manipuluje. Z jednej strony ciągle łamie regulamin (ale w małym stopniu, bumpowanie), z drugiej podsrywał moderatorów - żebym ich wyrzucił, bo przez miesiąc nie zrobili regulaminu i jego zasad, więc się do tego nie nadają. I tak cały czas. Jednocześnie był przydatny forum, tzw. dusza towarzystwa. Później akcja z "krokodylami". Można w nie wierzyć bądź nie, ale ja tę teorię szanuję - a także szanuję jej opisywacza (Andrzej jej nie stworzył, tylko "rozszerzył", dopracował po Awiessałomie Podwodnym) - i nagle grupa osób która o tym szacunku wie, zaczyna w brzydki sposób obrzucać go gównem. 

 

Czy ja obrzucam gównem z moimi przyjaciółmi korwinowców i liberałów? NIE. Mógłbym? Jasne że mógłbym, nawet zbanować ich mógłbym, myślisz że nastąpiłby bunt po usunięciu kilkunastu ludzi? Oczywiście że nie. Korzystam ze swej władzy? Nie, a przecież wszyscy wiedzą, jaki mam stosunek do Korwina, pensji minimalnych i zasiłków. Mogą pisać wszystko co chcą, nawet to że jestem ekonomicznym analfabetą - no i co, ostrzeżenia dostali? Nie. Bana? Nie. 

 

To była próba sił, sprawdzenie czy na to pozwolę. Nie miałem innego wyjścia - i nie o Andrzeja tu chodziło. To dorosły facet, niech radzi sobie sam, jestem pewien że on by mi w analogicznej sytuacji nie pomógł, ale oni mi rzucili rękawicą w twarz - i musieli ponieść konsekwencje. Nie było innego wyjścia. Nawet jeśli miałbym stracić forum i się zgodzić na atak na mnie, to niech stracę. Ale na MOIM terytorium nie będzie tych, co w grupie mnie próbują "dojechać".

 

Jeśli bym to puścił płazem, byłoby już po forum, naprawdę. Saint, Pierdziel, jakiś na S pieniacz i Leon działali w grupie. Leon nawet zakładał tu kolejny raz konta - totalnie bez honoru, dla mnie zwykła wesz. Później latali na wykop skarżyć się Sławkowi, który jak wiesz osiem lat oczernia i szkaluje mnie w każdy możliwy sposób. To nie byli fajni goście, demokraci - tylko mnie nie lubili i chcieli to miejsce przejąć albo rozwalić. A ja ich w pewien sposób rozumiem, bo kiedyś taki sam numer próbowałem zrobić - tylko mnie zbanowali i wyrzucili, w czym mieli absolutnie rację. 

 

Tak samo później pisałem różne rzeczy o Leszku Żądło - starsi czytelnicy wiedzą o co chodzi. On się tym denerwował, bo jego czytelnicy i fani czytali też mnie. Po pewnym czasie wiesz co zrobiłem? Napisałem do Leszka i go przeprosiłem, skasowałem wszystko co chciał (co o nim pisałem). Zrobiłem tak dlatego, ponieważ wychowałem się na jego książkach i naukach. I chociaż nie uważam go za swego guru, to jednak wiele rzeczy od niego zaczerpnąłem - z tego względu należy mu się ode mnie szacunek. A miałem na niego takie materiały, że bym go ZAORAŁ. Z ataku i zemsty zrezygnowałem, poniechałem, ponieważ zmądrzałem.

 

 

Tak więc zapraszam i korzystaj. Nick jak chcesz mogę Ci zmienić, napisz do mnie na priv w tym celu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tamtej sytuacji chyba nie ma sensu wracać bo już wszystko zostało powiedziane.

Z Leonem i Saintem pobyłem chwilę na MH ale tam na forum się nawet nie udzielałem bo ekipa bez porównania gorsza niż ta na BS.

Potem kontakt umarł śmiercią naturalną a dalsza ich działalność nie jest mi znana jak mówiłem.

 

Dzięki Marek w takim razie za ponowne przyjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.