Skocz do zawartości

Komitet Obrony Demokracji


Rekomendowane odpowiedzi

Marek Kondrat z żoną Antoniną Turnau wzięli udział w manifestacji zorganizowanej w Krakowie przez Komitet Obrony Demokracji. Oboje uważają, że jako wolni obywatele mają prawo publicznie wyrażać swoje poglądy polityczne. Innego zdania są klienci ING Banku Śląskiego, którzy – na oficjalnym Facebooku banku – wyrazili swój sprzeciw. Rozpętała się ostra dyskusja. Klienci banku są wściekli. Oto, co niektórzy z nich napisali!

 

 

 

W związku z udziałem pana Kondrata w KOD oświadczam, że rezygnuję z usług ING BANK ŚLĄŚKI. Nie polecę go również innym, a wręcz odradzę.

 

 Dlaczego wspieracie działania protestacyjne wymierzane w kierunku legalnie wybranej władzy?

 

Jako Państwa klient,nie życzę sobie,aby medialna twarz waszej kampanii,brała udział w demonstracjach nawołujących do nienawiści i pogardy. Żebyśmy się zrozumieli-to ja jestem Waszym klientem i to na moich pieniądzach zarabiacie. To nie prośba,to żądanie.

 

czas zmienić bank, było miło ale jak firmujecie takie akcje, to soorygregory, wybieram Bank Polski lub jakiś Spółdzielczy sobie znajdę

 

Skoro wspieracie protesty jakiś Komitetów Obrony Demokracji i serio uważacie, że demokracja jest zagrożona to co wy tu jeszcze robocie? W każdym razie w ramach protestu zamykam u Państwa swoje konto oszczędnościowe.

 

http://www.fakt.pl/plotki/marek-kondrat-straci-duze-pieniadze-klienci-banku-wsciekli,artykuly,598848.html

 

12141654_465364993649920_135164034883731

 

Jak pan Marek straci kontrakt To jego młoda żonka zostanie z nim? Ciekawe.

 

 

 

https://www.facebook.com/INGBankSlaski/?fref=ts

Edytowane przez atras
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat pluje na Polaków, polskość jako taką i naszą tradycję.

Czyżby byl przedstawicielem rasy " panów"?

A Kuba Wojewodzki, tez tam byl, kiedys go lubilem ale od jakiegos czasu odrzuca mnie intuicyjnie od niego...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby byl przedstawicielem rasy " panów"?

A Kuba Wojewodzki, tez tam byl, kiedys go lubilem ale od jakiegos czasu odrzuca mnie intuicyjnie od niego...

 

Marek Kondrat akurat nie ma żydowskich korzeni.

 

Natomiast ten drugi to dopiero nienawidzi wszystkiego co polskie. Pseudointeligent dla prostego luda.

 

A jeszcze kiedyś Lis śpiewał o tak:

 

 

 

Odrażający, ohydny typ. Ludzka padlina. Kawał wyjątkowo podłego i bezwzględnego skurwysyna.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, Komu Odebrać Dolary

Jak było chyba jedno z większych współcześnie świąt demokracji (referendum JOW) to wielcy obrońcy demokracji nawet swoich Królewsko Obsranych Dup nie zamierzali ruszyć. To na wypadek gdyby ktoś myślał że o demokrację idzie.

Edytowane przez Rnext
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie oglądam Republiki, nie popieram PiS (socjalizm), ale ta cała schizofrenia w mediach wynika z faktu, ze pali im się gunt pod nogami.

 

@kic-anty, wiesz dlaczego nie rozumiesz? Bo Gówno Wyborcze skutecznie oduczyło Cię myślenia w kategoriach narodowo-patriotycznych i interesu jako wspólnoty zwanej jako naród. 

Znam sporo takich jak Ty, zaczadzonych i ćpających GW. Głównie 50+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.