Skocz do zawartości

ANIOŁ LUDZKIEJ EWOLUCJI. Film dokumentalny HD.


Waflo

Rekomendowane odpowiedzi

MOCNY  i długi dokument na temat upadku wartość moralnych.

Teoria darwinizmu, Okultyzm, Matrix, praktyki okultystyczne w starożytnym Egipcie, nowy porządek świata, Jezuici.

-nie ukrywam że potrzeba trochę fundamentalnej wiedzy o tych rzeczach.

UWAGA Wciąga!

https://www.youtube.com/watch?v=5lGuaDiS9kA

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem cz.1

taka mnie naszła myśl czy to przypadek, że jezuitą jest teraz obecny papież?

ten cytat, że teraz narody w europie będą się jednoczyć i wywyższą na piedestał papieża. Trochę dziwny bo na razie papież znaczącego nie mówi być może to cisza przed burzą?

No i jeszcze te fakty o tym naszym papieżu. Jednak widać, że od przewrotu masońskiego nawet polak był marionetką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co-krytykował treść samego filmu, choćby z pozycji katolickich, czy o co chodziło?

Krytykowal moje poglady, widocznie bolalo go to o czym pisalem przedstawiajac solidne dowody, dlatego je wysmiewał i krytykował, bo nie zgadzaly sie z jego racjonalistycznymi teoriami...

Bronil teori, ktora sama w sobie jest tylko teoria, ktora juz wielu wczesniej obalilo...Sugerowal mi brak myslenia, natomiast sam opieral sie na jakis dziwnych wywodach i argumentach, ktore kupy sie nie trzymaly...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie poszukaj na forum, nie bede Ci przedstawial wszystkiego, bo wszystkiego nie pamietam...Wpisz sobie w wyszukiwarce to może znajdziesz jak jest...

Swoja droga Adriano, strasznie ciezko sie z Toba dyskutuje, odnosnie tematow katolickich przypominasz mi zagorzalego fanatyka, sam tez kiedys taki bylem...

Nerwica lękowa ktora wykrecala mnie doslownie i w przenosni a takze zlanie potem codziennie, doskonale uswiadomilo minz czym mam do czynienia...

Nie znam Cie, ale z Twoich postow widac jak mocno psychicznie siedzisz w tej instytucji, prowokojesz innych do argumentow, potem kompletnie sie z nimi nie liczyc, i atakujesz, co oznacza brak spojonosci i ogromny lęk...Tak jakbys szukal rozwiazan na swoje katolickie bolaczki a jak juz je dostajesz, to traktujesz jak scieki...malo tego, atakujesz osobe ktora Ci te rozwiazanie podala, wiesz co? Chcocby sam Jezus zszedl na ziemie, powiedzial Ci ze sie mylisz to i tak bys nie uwierzyl mu...

W dodatku napierdalasz tak dlugie posty, ktore niby swiadcza o Twojej madrosci i obeznaniu, przypominasz mi wlasnie Leona, on dzialal bardzo podobnie, mianowicie chodzi o zasade kopiuj- wklej...

Chcialbym abys potraktowal to powaznie, nie obrazal innych uzytkownikow, nie narzucal swojej katolickiej propagandy i zaczal normalnie wymieniac sie pogladami...

Bo mam wrazenie ze jestes typem czlowieka ktoremu nawet łopata nie nalozy, nie obrazaj sie, to tylko moje spostrzezenia...pozdro!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodac ze tacy ludzie jak Adriano wcale nie bronia SWOICH argumento, ale zostsly one narzucone bez swiadomosci ofiary, ofiara uznala je za swoje i broni ich az do krwi...Tak wlasnie dzialaja wszelkie instytucje bazujace na wladzy i checi posiadania jak najwiecej zasobow...

Stoja sobie za plecami i obserwuja na pewno ze smiechem na ustach, jak zaprogramowani ludzie walcza przeciw innym zaprogramowanym...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoja droga Adriano, strasznie ciezko sie z Toba dyskutuje, odnosnie tematow katolickich przypominasz mi zagorzalego fanatyka, sam tez kiedys taki bylem...

 

Racja-jestem tradycjonalistą, ortodoksem, betonem partyjnym  katolickim

 

 malo tego, atakujesz osobe ktora Ci te rozwiazanie podala                         

 

polemizuję, ale czy atakuję? Proszę o dowody, bo jeśli moje pisanie to atak, to nie przeżyłbyś prawdziwego

 

 

mianowicie chodzi o zasade kopiuj- wklej...                                                      

 

  mi zasada kopiuj-wklej kojarzy się z cytowaniem i opieraniem się na cudzych pomysłach,bez własnego wkładu, proponuję Tobie upomnieć się o zasadę wklejania idiotycznych postów w stosunku do innych-a jest co wytykać

  nie obrazal innych uzytkownikow                                                                         

 

Wyzywam? Gdzie tu obrażanie? Przykłady proszę

 

nie narzucal swojej katolickiej propagandy                                                        

 

o maj gasz, ja proponuję, zapoznaję, a nie piszę np. ''macie mi do jutra napisać wypracowanie pt. ''Życie i twórczość Alfredo Ottavianiego''

 

Bo mam wrazenie ze jestes typem czlowieka ktoremu nawet łopata nie nalozy,                                                  

 

  upominam się o równość i proszę skrytykować tez innych, a nie tylko mnie

Żeby się pod koniec życia nie okazało, że ''katolicka propaganda'' przyda się komuś przy ogólnym rozrachunku, wtedy dopiero będzie pot i stresy.

 

Przypominam Ci tylko Leona? A może kogo innego? Czemu nie upominasz się o jakość i objętość postów, a także ich liczbę w innych przypadkach? Takich, które już kilka osób dostrzegło.

Edytowane przez red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano - ogarnij proszę ten swój post wizualnie, bo tego się nie da czytać. Masz na to 15 minut.

 

Swoje odpowiedzi piszesz od nowej linijki i podkreślasz jakimś kolorem żeby było wiadomo, że to Ty pisałeś.

Teraz to wygląda jak nieudany wiersz futurystów polskich z początku XXw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Adriano, mogles użyc innego koloru, bo tak wali po oczach że az sie czytac nie chce...No ale udalo sie przeczytac...

Skoro wymieniles ze jestes taki a nie inny to trudno, jakos musisz z tym zyc, nie bede tego kwestionowal :)

Polemizujesz? Hmm, to jakies katolickie polemizowanie...:) Skads je znam...

Ojejku, az taki grozny jestes? Wybacz, ale nie dam sie spalic na stosie :)

O widzisz, jak chcesz to potrafisz :) idealnie opisales swoje podejscie do tematu :)

Ty jestes glownym przykladem i Twoje agresywne posty...

Wybacz ale nie skorzystam z Twoich propozycji, z tego co zauwazam inni takze...

Równosc? Chlopie, sam sobie zaprzeczasz...Przeczytaj jeszcze raz swoje wywody...

I do ostatniej czesci Twojej wypowiedzi; sugerujesz ze bede prosil ksiedza? Podejrzewam ze miejsce w piekle mam zagwarantowane, takze wiesz:) godze sie z tym...

Tak przypominasz mi Leona, pisalem, nie lubie sie powtarzac :)

Bo jakos innych postow u innych uzytkownikow jest o NIEBO wyzej, stad te uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.