Skocz do zawartości

Pękł mi kręgosłup moralny białego rycerza


scOOtt

Rekomendowane odpowiedzi

XYZ sorry ale przestań pieprzyć mi o jakiś dopalaczach. Miałem od początku plan wobec tej dziewczyny. Byłem z nia fair. Powiedziałem ze nie interesuje mnie związek tylko układ. Chciała tego. A o ojcu miękkiej fajce zdążyła mi opowiedzieć. Jaki przykład daje córce ? Jeszcze sie kurwa zdziwisz jakie jej doświadczenia przekaże o dzisiejszych kobietach. Ona sie dowie jakim facetem byłem dla jej matki i co ona zrobiła - to poparte moimi doświadczeniami wyprostują myśle jej kręgosłup moralny na tyle ze bedzie świadomą kobietą.

Edytowane przez scOOtt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłeś z nia fair a ona z toba to czemu nazywasz ja szmatą? No chyba trafiłeś na "świadoma" samice i tak ja traktujesz? Z córki chcesz zrobić świadoma kobietę?

Ja sie zdziwię? Raczej twoja córka sie zdziwi, wujku.

Mi nie jest potrzebny dowód twej ojcowskiego "miłości" ale jak tak dalej pójdzie to była żona bedzie miała dowody w sadzie (kuzyn byłej, nie ważne której, bo sam pisałeś ze informacje krążą. Pojebalo cie do reszty?) i zostaniesz sam z ziolem bez prawa kontaktu z córką.

A masz pewność, ze kuzyn zdjęć nie robił?

Moze i przesadzam, ale Ty przeginasz. To nie jest męskie. To nie jest samcze. To nie jest moje. Sam zrobisz jak chcesz.

Wymysl w końcu plan dla siebie a nie wobec innych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZ sorry ale przestań pieprzyć mi o jakiś dopalaczach. Miałem od początku plan wobec tej dziewczyny.

Bredzisz jak zwykle. W całej sprawie jesteś miotany emocjami jak chorągiewka na wietrze a teraz piszesz o jakim planie...

Byłem z nia fair. Powiedziałem ze nie interesuje mnie związek tylko układ.

Przecież to jest TO SAMO BAŁWANIE JEDEN!

Chciała tego. A o ojcu miękkiej fajce zdążyła mi opowiedzieć. Jaki przykład daje córce ? Jeszcze sie kurwa zdziwisz jakie jej doświadczenia przekaże o dzisiejszych kobietach. Ona sie dowie jakim facetem byłem dla jej matki i co ona zrobiła - to poparte moimi doświadczeniami wyprostują myśle jej kręgosłup moralny na tyle ze bedzie świadomą kobietą.

Nie jesteś wstanie opanować własnych emocji a chcesz nawracać innych? Ponury żart. Jeżeli nie jesteś jakąś wymyśloną postacią to współczuję Twojej córce. W obecnej chwili jesteś wrakiem. I wybacz ale jak ktoś jest na emocjonalnym dnie i daje złote rady to stosowanie się do nich to najlepsza droga do tego żeby do niego dołączyć.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na bardzo dobrej drodze do zostania wujkiem własnej córki. O.G.A.R.N.I.J. S.I.Ę. Dopóki jest czas.

Nie może, tylko tak jest. Odstaw wszelkie używki bo tylko Ci umysł zaćmiewają. Jak nie chcesz by własna córka stała się taką szlaufą jak ten troll to zainteresuj się kurde nią.
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie pal.

2. Nie ruchaj jakichś szmat, nie trać na nie czasu i energii.

 

Masz forum - ogromną kopalnię wiedzy. Możesz przyjść po radę i ją otrzymasz. Rozsądną radę.

Wiesz, co robić i jak wychować córkę, aby w jak najmniejszym stopniu 'świrowała' swoją babską naturą (całkowicie się kobiet nie 'przerobi', nie ma szans) w przyszłości. 

 

I żyli długo i szczęśliwie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarnawa.

 

Znowu masz przebłysk po alko.

 

Czas znaleźć alternatywę, albo zastanowić się co piszesz.

 

Nie potępiam, doradzam

 

Osobiście uznaję zasadę: Piłeś nie pisz. 

 

Wiem że nie zawsze to stosuję, ale kontrola siebie, przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sc00tt weź  się w garść odstaw używki nie dla siebie, tylko dla córki. Ona w tej chwili nie ma dobrego wzorca w Tobie ani w Matce. Jeżeli będziecie tak postępować to Twoja córka będzie powielać wasze błędy. Trafiłeś na forum to wykorzystaj to wiedzę i zacznij się zmieniać. Twoje słowa, obietnice mają być spójne z Twoim postępowaniem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.