Skocz do zawartości

Witam Panowie


Fedde

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, jestem pracującym zaocznym studentem, trochę po 20, z wlkp. Wstyd przyznać ale bo ja wiem do czasów późnego liceum było się białorycerzem lecz już wtedy coś mi w kobietach nie pasowało... Do czas aż pewna panna mnie skutecznie z tego wyleczyła. Potem trafiła się znajomość z niezbyt uroczą panią z bordeline. Z samooceną było wtedy słabo, po niej jeszcze gorzej wiec zacząłem szukać sposobu jakby ją podnieść i trafiłem na samczeruno :D Od tego momentu wszystko zaczęło wracać do normy ;p tylko rodzinie się to nie podoba, no i kumple twierdzą, że nienawidzę kobiet :P ale to norma myślę. Oczywiście jakiekolwiek próby rozmów na tematy kobiece - dyskusji o tym co tu na forum - są daremne ;p znowu się naczytałem, a ich dziewczyny są inne i ogólnie nie wszystkie kobiety są takie, a to co tu opisujecie/my to jakaś patologia tylko :D No nic, dałem sobie spokój, w końcu każdy musi to przeżyć na sobie tak jak to ktoś tu pisał. Pozdrawiam o/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitał.

Informowanie otoczenia nic nie da. To są ludzie w trakcie snu. Albo jak zombie. Do nich nie dotrzesz.

Jesteś w pewien sposób (na pewnym poziomie) już na zawsze od nich odcięty - no chyba że sami ogarną temat.

 

Wypracuj sobie własne metody kamuflażu, żebyś mógł przetrwać i się z godnością rozwijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.