Skocz do zawartości

Stara znajomosc


Gość Zeton

Rekomendowane odpowiedzi

Odezxwala sie do mnie kolezanka , napisala ze chce sie ze mna spotkac pogadac .Problem taki ze kiedys staralem sie o jej wzgledy ale nic z tego nie wyszlo.Olala mnie , pozniej sotykala sie z jakims chlopakiem ,slub i dzieciak przez wpadke.Teraz juz z nim jest od prawie roku i sobie o mnie przypomniala ...Czy to moze byc

 

1.Traktuje mnie jak poduszke i rekaw do ''wysrania'' sie ?

2.Chce jej sie pierdolic co w zwiazku z tym nie wiem co robic ?

3.bedzie grala uczucia do mnie z wielkimi wspomnieniami ze tesknila za mna i non stop o mnie myslala

4.Po odejsciu jej chlopa szuka frajera do datkow na nia i kryjana ?

 

Spotkam sie z nia ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam. Wszystkie wymienione są równoprawdopodobne, przekonasz się jedynie spotykając się, w najlepszym razie spotka Cię darmowy seks z osoba która Ci się podoba(ła), w najgorszym wyleje na Ciebie emocjonalne szambo.

W pośrednim, bedziesz miał seks utaplany w jej emocjonalnym szambie.

Ale w gierki, rozgrywki, jakieś obietnice, albo opowiadania o przeszłości się nie dawaj wciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem chlopaki , jesli chodzi o sex korzystac ? Wiadomo kobieta inwestuje dupe ...Nic nie jest za friko:)  A w opowiesci o jej zwiazkach i przeszlosci nie wciagne sie nie ma bata ,od razu zmienie temacik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, laska Cię oszczała, teraz ma dzieci, może zazdrosnego męża który Cię zatłucze siekierą, a Ty się pytasz czy się z nią spotykać? Po co? Oszczaj ją, dając wyraz prawdzie, że stać Cię na coś lepszego niż taka w sumie żałosna opcja. Jesteś tak zdesperowany, by ruchać mężatkę która Cię olała, a teraz kiwa cyckiem a Ty do niej lecisz? Kolego, więcej szacunku do siebie. Ja bym oszczał bez dwóch zdań, i to samo doradzam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruchaj i dbaj o zabezpieczeniu. Nie wchodź w relacje emocjonalne. Traktuj jak prywatną prostytutkę. Gdy zacznie cię wciągać w relacje emocjonalne porzuć bez litości. Nie ma że samotna matka. Za męża wybrała sobie frajera to teraz trzeba cierpieć. Nie jesteś żadnym zbawcą świata i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem juz sam kurwa...Jestem w jakims pierdolonym amoku...Emocje i uczucia wziely gore...Zadzwonie do niej i powiem jej zeby s[pierdalala oczywiscie ''dyplomatycznie'' Otworzyles mi oczy troche...Ale jak sie ruchac chce to automatycznie hujem sie mysli...Sam chyba to wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.