Skocz do zawartości

Krótkie trzymanie kobiety w związku (wydzielony z: "Sylwester")


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Pikaczu napisał:

Ciesze sie ze masz mnie za znafce i walczysz z tym ze jestem znafcom albowiem tu jest słowo moje które za ciebie i wielu bedzie powiedziane.

Meska duma to takie coś czego Adriano nie potrafi wyjasnic%-)

 

comment_h88MhHDPzUQS8YVtGtR6n89azRpAm8eG

 

18 godzin temu, AdrianoPeruggio napisał:

Widzisz? Dzięki mojej pomocy nabiłeś kilkanaście postów więcej, nie rozpisując się zbytnio, ani nie wnosząc nic merytorycznego...Wiesz, tu jakieś hasełko, tam błąd ortograficzny, mrugnięcie oczkiem do widowni....No i procencik na koniec musi być :)

 

412a2f292e3d4.jpg

 

18 godzin temu, red napisał:

boxer-tilt-o.gif

 

18 godzin temu, AdrianoPeruggio napisał:

Tego rysunku z 21:14 nie wkleiłem, pewnie jakiś moderator chciał dorzucić do pieca:)

 

18 godzin temu, red napisał:

To była delikatna sugestia chłopaki, że czas wyluzować.

 

Wybaczcie Panowie, ale czy tu nie zdarzyło się coś, co nigdy mieć miejsca nie powinno?
Z tego co widzę to moderator zaingerował w post użytkownika "co do treści" a nie "co do formy".

Trzy pytania:
1/ Czy się komuś coś nie pojebało?
2/ Czy będzie jakaś reakcja administracji na tego typu działania?
3/ Czy mam/mamy spodziewać się powtórek powyższego?
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca wstawiłem, delikatną sugestię w formie obrazkowej, tego jak się zachowują wobec siebie i poprosiłem aby się uspokoili. Nie ingerowałem w treść pisaną wypowiedzi.

Pomogło, przestali?

Ale jak taka forma humorystycznego zwracania uwagi nie odpowiada następnym razem będą leciały warny i bany. Dla mnie lepiej, mniej klikania.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.