Skocz do zawartości

Krótkie trzymanie kobiety w związku (wydzielony z: "Sylwester")


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tak z ciekawosci zapytam (skoro oczekujesz i wymagasz) co z siebie dajesz?

Wiesz, co to męska duma? Facet nie jest od dawania. Chyba, że żebrak łóżkowy.

 

Towarzyszu wroński- kim ty jesteś, już gdzieś napisałem-lewakiem.

 

Białe rycerstwo zerwało się w obronie swojego guru:) On najlepiej wam objaśni, jak zaskarbić sobie przychylność niewieścich serc, a przy tym trwać w przekonaniu, że to wy ogrywacie drugą stronę i że macie ''strategię''. Schematy, rozważania o ''pua'', rozruszanie mańki-jesteście w domu.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano piekne przeniesienia tworzysz.widze ze jest postep u ciebie.oczekujesz i wymagasz.pieknie juz jest progres u ciebie,jeszcze nad toba popracujemy chwile to mozliwe ze zaczniesz miec juz tylko wymagania.sadzac po szybkim czasie edukacji smiem twierdzic ze do północy dzisiejszego dnia bedziesz juz tylko wymagał od kobiet%-)

Doug zadał ci wazne pytanie,niestety nie zrozumiałes go.spokojnie moja pół boskosc bedzie nad toba czuwała.do jutra do godziny 18:33 zaczniesz dawać.niech allach cie prowadzi w swojej nieskończonej madrości oraz nowy prorok Wroński

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pracy nad kimś trza mieć kwalifikacje, domorosły ''znawco''.

ty dajesz codziennie-ot, taka ''taktyka''.

 

W temacie ''Sylwester''-

AdrianoPeruggio, dnia 25 Gru 2015 - 19:55, napisał: snapback.png

Nawiązując do wątku o Filipinach-na świecie jest tyle dupeczek, że po co ograniczać się do jednej, i to Polki (minus na starcie)? Zamiast rozkminiać, można testować nowe modele.

mistrzu a i tak mozesz co kolwiek stworzyc tylko z taka której sie spodobasz albo bedzie miała interes zeby z toba być.dalej mam ci teorie pua wybijac z główki?

 

Powyżej twój tekst.

 

Zabolało, że można mieć egzotykę na wyciągnięcie ręki, co? Od razu negowanie i marudzenie:) Lepiej pozostać przy przaśnych dziewojach  z okolicy.

 

Otóż to jest przykład na twoje mentalne żebractwo łóżkowe-''musisz się podobać albo zapewniać dupie interes''-hahaha, rada na wagę złota dla twoich wyznawców:)

Czyli skrobanie oczywistości, byleby umniejszyć dobrą ideę. Szkodnik mały z ciebie:)

 

 

 

 

 

Pamiętaj o przepoczwarzeniu Gastlyego@#$.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co to męska duma? Facet nie jest od dawania. Chyba, że żebrak łóżkowy.

 

Czyli, Ty z siebie nic w zwiazku nie dajesz?! Kompletnie nic? Jakos mi ciezko uwierzy, ze taki zwiazek funkcjonowac moze...

 

I prosze, wyjasnij mi co to jest "meska duma"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianie - dam dobrą radę. Nie emocjonuj się więcej, tylko zacznij lepiej czytać Thomasa E. Woodsa i Austriacką Szkołę Ekonomii. ;)

A czemu nie kierujesz tej prośby do kolegi peecatchyou? Jedyna emocja we mnie to chęć ostrzeżenia czytelników, by nie ufali temu ''znawcy''.

 

Doug-wiara czyni cuda:) Co to męska duma....może spytaj kolegi specjalisty-z tego, co widzę, ma duże poważanie na forum.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny jestes.lubie z toba rozmowy prowadzić%-)Vinc ci dobrze radzi.złosc urodzie szkodzi%-)wiec nie tupkaj nóżka i nie foszkuj sie.a jak konwersacja zemna cie znudziła to badz łaskaw i Dougowi chociaz odpowiedz bo pytania ma konstruktywne

Adriano zasada wzajemnego zaufania obowiazuje.kazdy jest kowalem swojego losu%-)

 

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny jestes.lubie z toba rozmowy prowadzić%-)Vinc ci dobrze radzi.złosc urodzie szkodzi%-)wiec nie tupkaj nóżka i nie foszkuj sie.a jak konwersacja zemna cie znudziła to badz łaskaw i Dougowi chociaz odpowiedz bo pytania ma konstruktywne

Adriano zasada wzajemnego zaufania obowiazuje.kazdy jest kowalem swojego losu%-)

 

Nie-czas na twoją ''taktykę''. A więc nie odpowiadam na pytania-sam rusz ''kopułką''-wiesz, selekcja naturalna i te sprawy.

Spróbuj pierwszy raz napisać pełnym zdaniem coś od siebie-wiem, ze to trudne, bo się boisz, że ktoś wytknie nieścisłości w twoich ''orbiterach''.

A nie jak dotychczas-zbywać półsłówkami jak baba i powtarzać slogany.

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/2737-bajera-jest-wsz%C4%99dzie/#entry53536

Dno, muł i wodorosty w ujęciu praktycznym. Jak sprawy codzienne urastają do rangi super podrywu.

 

Takich porad wam trzeba!

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens był taki-ukazać na przykładach, ze kolega peecatchyou mąci. Chyba warto poświęcić 2-3 strony dla dobra całego forum, zaśmieconego ponad 7 tysiami postów ''znawcy''. Jeśli nie każdy przejrzał na oczy-trudno. Skończyłem:)

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za fajnego obrazka%-)traolololo%-)

Adriano jeszcze nic nie kumasz?a i zeby cie uświadomic juz kolejny raz pisze to na oficialu.ktos ma ból dupy o ilosc moich postów?niema problemu.kolejny raz postuluje do Marka o kasacje ilości postów.licze na pozostawienie ilosci lajków%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.