Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika forum (TYLKO sprawy techniczne!)


Rekomendowane odpowiedzi

1. Po odpowiedzeniu na jakiś temat z komurki HTC M7, czcionka na poczatku tekstu jest duża a później normalna. Nie mogę jej zmienić w edycji. 

2. Pod adresem  http://braciasamcy.pl/index.php?/discover/  mamy najnowsze posty ale czasem jest aktywnych tylko parę tematów i żeby się dogrzebać do czegoś innego trzeba przelecieć wiele stron.

Aktualne tematy w których coś się dzieje to chyba lepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

1. Sugerowałbym zintegrowanie forum z Tapatalk. Daje to ogromny komfort na urządzeniach mobilnych. Chociaż forum i tak dobrze działa na komórce to moim zdaniem Tapatalk podniósłby znacząco tzw. UX na urządzeniach przenośnych.

2. W profilu użytkownika istnieje pole "Miejscowość". Po uzupełnieniu pola wartość tam wpisana jest wyświetlana z lewej strony postów w obszarze informacyjnym o użytkowniku. Informacja jednak prezentowana jest bez odstępu pomiędzy wyrazami i napis wygląda przykładowo tak: "MiejscowośćWarszawa". Niewielka rzecz lecz dobrze byłoby oddzielić wyrazy dwukropkiem lub dwukropkiem i odstępem. W razie potrzeby mogę pogrzebać w kodzie aby to poprawić.

 

Pozdrawiam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od kilku dni nie mogłem w ogóle napisać żadnego postu a nie byłem zbanowany. Zwyczajnie okienko z polem tekstowym się nie wczytywało. Po prostej inspekcji strony stało się jasne że nie mógł się załadować zewnętrzny skrypt JS za to odpowiedzialny. Czemu tak ważna rzecz jest obsługiwana z poziomu nie waszego hostingu? Nawet jakbyście to na Amazon EC2 postawili to i tak jest to cholernie nie OK bo będąc uzależnieni od jakiegoś dostawcy do tak ważnej funkcji zwyczajnie sami sobie robicie pętle na szyi i ktoś wam zamknie knebel

 

chyba że to coś jeszcze innego, nie znam się za bardzo, problemy z JS wypluła mi przeglądarka, dotyczyły cloudflare.

Edytowane przez Snk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Również mam problem z wczytaniem edytora tekstu. Raz się pojawia, raz nie. Ruletka.

I nie mogę edytować swoich postów.

Jeżeli chcę napisać do kogoś wiadomość to jest podobnie. Na telefonie jeszcze śmiga, chociaż też chwilę trzeba odczekać.

Edytowane przez Iranosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dwie sprawy ode mnie bo nie widziałem wcześniej żeby coś takiego było omawiane:

1) Przy odpowiadaniu na wątki nie widziałem potwierdzenia że opublikowałem post. Po kliknięciu opublikuj nadal jestem w edycji przez co klikając jeszcze z dwa razy i cofnięciu się do innych postów zobaczyłem że odpowiedziałem kilkakrotnie post pod postem to samo

2) Być może byłaby opcja założenia na forum tzw kontroli IP użytkownika przez co można by od razu sprawdzać czy ktoś nie zakłada fake-kont. Od razu wyskakiwałaby informacja przy próbie założenia takowego  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@OdważnyZdobywca trwa testowanie nowych opcji silnika dotyczących bezpieczeństwa, między innymi ograniczenia wiadomości PW dla użytkowników z niską ilością postów. Żeby uniknąć trolli zakładających konta i wysyłających kilkadziesiąt PW np. z danymi adresowymi Marka.

 

Aktualnie testujemy działanie tego mechanizmu, mogą wysyłać PW użytkownicy, którzy mają minimum 250 postów. Czy finalnie będzie to ten próg czy niższy, jeszcze decyzja nie zapadła, na chwilę obecną sprawdzamyczy nie powoduje to bugów.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.