Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika forum (TYLKO sprawy techniczne!)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się przyczepił do list nowych tematów i postów z prawej strony.  Obecnie na liście tematów pojawiają się stare wątki z nowymi postami, co wydaje mi się zbędne zważywszy na istnienie listy nowych postów. Wróciłbym do wyświetlania tylko najnowszych tematów, zgodnie z kolejnością ich powstania, i dłuższej listy nowych postów.

Edytowane przez Wstydliwy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. WYSIWYG - gdzie jest ikona usuń formatowanie?  Już znalazłem. Dla zainteresowanych - opcja ta pojawia się tylko kiedy wklejacie formatowany tekst.
2. WYSIWYG - ja bardzo kurwa przepraszam, ale forum to nie jest praca magisterka ani inna publikacja naukowa że trzeba stosować automatyczny podwójny enter. TO. MA. ZNIKNĄĆ.
3. WYSIWYG Shoutboxa - gdzie on jest? Gdzie jest archiwum shouta?
4. Dlaczego panel moderatora nie jest jeszcze pod główną belką?
5. Gdzie jest belka "najbardziej lubiana zawartość / najbardziej aktywni użytkownicy"?
6. Skrzynka PW, blok 'Wiadomości' - 5/6 widocznych pozycji to BIEDA i tona gruzu. Nawigacja po tak krótkim menu to koszmar. Same pola poszczególnych rozmów na tej liście są za duże. 20-30 widocznych pozycji to minimum!
7. CHROME - ikony głównego menu są przesunięte do góry o kilkadziesiąt pixeli.
8. Tło nagłówka shoutboxa jest prawie białe, czcionka nagłówka jest biała = gó*no widać.
9. Panel 'Kto jest dostępny' -> Zobacz pełną listę -> Mniej facebooka, więcej Excela proszę. Ta lista ma by funkcjonalna a nie piękna! Likwidacja avatarów, ustawienie jednej kolumny dla użytkowników, mniejsze pola, więcej użytkowników na stronie, przywrócić kolumnę z numerami IP. 
10. Nieprzeczytana zawartość - domyślam się że widoczność nieprzeczytanych wątków starszych niż 12 godzin wraz ze zmianą silnika poszła się jebać?
11. Brak możliwości edycji tytułu tematu z poziomu moderatora.
12. Napis widniejący pod wyedytowanym postem: "Edytowano .. minut temu przez ..." - jest za ciemny/za intensywny i za duży. Zlewa się wizualnie z treścią posta.
13. Większa liczba nowych postów w polu 'Posty' na stronie głównej. Likwidacja widocznych podglądów ich zawartości.
14. W wątku nie widać którzy użytkownicy go przeglądają. Poprzednio było to widoczne na dolnej belce.
15. Ustawienia powiadomień - odblokowanie opcji powiadomień dotyczących napisanych zgłoszeń, likeów, etc. Nie mam ochoty dostawać na ten temat maili!
16. Tło nagłówka Shouta nie zmienia się płynnie kiedy edytuję wygląd forum - jego kolor jest sztywno ustawiony odgórnie.
17. Forum dział niestabilnie podczas edycji i pisania postów. Zmieniają się kolory pól.
18. Część pól reaguje na zmiany edycji wyglądu a część nie. 
19. Po wejściu do WYSIWYG pozostaje tam poprzednio napisana wiadomość, lub jej fragmenty pomimo jej publikacji.
20. Licznik postów koło każdego z najnowszych tematów się nie aktualizuje lub robi to z bardzo dużym opóźnieniem.
21. Pod avatarem brak spacji po 'Miejscowość'.
22. Brak sygnatur.
23. Zamienić wyświetlanie "2 godziny temu" na konkretne godziny napisania posta.
24. Zmniejszenie rozmiaru okien typu YouTube do wielkości domyślnej. Obecnie są sztucznie rozciągnięte na całą szerokość okna przeglądarki.
25. WYSIWYG nie reaguje poprawnie na wklejanie zewnętrznych odnośników. Klip z YT nie jest wyświetlany bezpośrednio w poście. Obecnie można wkleić tylko jako zewnętrzny odnośnik tekstowy. (CHROME)
26. Na Homepage'u belka z napisem 'Forum' (białe tło) - jest zasadniczo niepotrzebna. Obecnie zajmuje tylko miejsce i rozciąga zawartość strony.

ED: Nie no kurwa, jeżeli to nie jest fuckup, to ja już nie wiem co nim jest...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.W profilu skopane są ustawienia zdjęć. Wcześniej obcinało, teraz to już w ogóle jest paseczek.

2. Koszmarny bałagan po prawej stronie, tego się czytać nie chce/odrzuca/jest nieczytelne.

3. Awatary są za duże. Widzę postęp, zniknęły te cholerne kwadraty.

4. Podlinkowane filmiki/obrazki w postach są za duże. podobnie okno wiadomości.

5. Polskie literki nie trzymają formatu. tątębćr...., widzisz to?

Mnóstwo rzeczy jest do dupy, słownictwa mi brakuje żeby to poprawnie nazwać.

Marku, ja ciebie pytam. Co cię naszło żeby krzywdę nam zrobić?

 

 

 

Edytowane przez wroński
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum w każdym aspekcie jest gorsze od starej wersji. Podkreślam w każdym aspekcie. Nie ważne ile wejdzie zmian i poprawek nie wyklepiesz z malucha merca.

Powiadomienia o wiadomościach wyskakujące jako okienko, rozpieprzają flasha. Robią się zwisy przeglądarki, bardzo irytujące jak się coś robi w innym oknie.

Słownik/ korekta pisowni nie włącza się automatycznie trzeba po każdorazowym wejściu w okienko posta klikać żeby włączyć.

I wiele innych błędów i dziwnych rzeczy. Nowe forum jest mniej przejrzyste, problematyczne w użytkowaniu, działa niestabilnie, działa zauważalnie wolniej. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AdrianoPeruggio napisał:

Myślałem, że skoro przyczyną zmiany wizerunku forum jest kwestia wizualna, to niech każdy sobie zmienia kolor, a sam układ i funkcje pozostają.

Nadal nie rozumiem co masz na myśli. Przecież sytuacja o której piszesz była w poprzedniej wersji???
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam formalny wniosek o powrót do wcześniejszej wersji forum. Od obecnej luzują mi się plomby z zębach i skrzypią kolana.

Albo niech będzie opcja do wyboru - kto chce przełączy sobie na nowy layout, kto będzie chciał - pozostanie na starym (jeśli tak się da)

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę Artura, żeby się w tym wątku wypowiedział. Podejrzewam że za trzy dni połowa waszych punktów przestanie was denerwować. Kiedyś na pewnym forum gdzie byłem, zmieniono wszystko tak, że zamiast pisać pod artykułami zrobiono forum - nastąpił bunt, ludzie klęli, szaleli, obiecywali że odejdą... po tygodniu wszystkim się spodobało. Gdzie bym nie był - tak było. 

Avatary widzę są ok, literki normalne, znaki polskie też - ąęźżó

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa:lol:

Ja myslałem, że serwer padł i forum odpaliło mi sie w wersji awaryjnej:D.

A tu na poważnie jest, o Ja pitolę. Połi.owa rrzyeccry mi zny....k...ej,ą.;) - już tłumaczę.

Połowa rzeczy mi zniknęła:P.

 

Uprzejmie proszę o przywrócenie starej czytelnej wersji forum.

To przypomina nowoczesny samochód (szrot) naszpikowany elektroniką, którym się nie da jeździć:lol:.

 

Ja nawet nie widzę , kto jest online, jakies qrwa kwadraciki i kółeczka - ale fajowo:wacko:

 

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam niektóre tematy i widzę tylko cytowaną zawartość, bez komentarzy użytkownika. Poza tym nie dam rady pisać postów, bo literki przeskakują. Ja niestety nie dam rady funkcjonować w takim stylu forum. Bardzo utrudnione pisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zmienił(a) tytuł na Aktualizacja silnika forum (TYLKO sprawy techniczne!)
  • Brzytwa przypiął/eła ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.