Skocz do zawartości

Siemka!


mexico

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

mam dwójkę dzieci i była kobieta, która przyjęła moje oświadczyny.... a potem olała. 

Dzieci kocham i chcę je wychować. 

Dłuższy czas walczyłem o związek, ale przychodzi moment oceny podjętych działań. 

Ocena jest. Decyzja też. Teraz trzeba wprowadzić w życie.  

Ciekawie piszecie, widzę tu wiedzę, którą zdobywałem po kawałku na własnych błędach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mexico napisał:

Cześć,

 

 ... a potem olała. 

 

 

 

Bongiorno.

 

Znalazła lepszego? Bo jak nie, to lata lecą, a siłą rzeczy Ty będziesz pod bokiem, wspólne dzieci....może pójdzie po rozum do głowy. Rozumiem, bez dzieci i ślubu można ''od siebie odchodzić'', ale przy dzieciach? Co prawda nic na siłę, no ale skoro są dzieci, to coś tam zaiskrzyło kiedyś tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, mexico napisał:

Cześć,

 

mam dwójkę dzieci i była kobieta, która przyjęła moje oświadczyny.... a potem olała. 

Dzieci kocham i chcę je wychować. 

Dłuższy czas walczyłem o związek, ale przychodzi moment oceny podjętych działań. 

Ocena jest. Decyzja też. Teraz trzeba wprowadzić w życie.  

Ciekawie piszecie, widzę tu wiedzę, którą zdobywałem po kawałku na własnych błędach. 

                                                                    Dzień dobry.

 

Moje gratulacje, że wasz związek się dobrze zakończył ( bez ironii ). Zazdraszczam. Jak poczytasz książki Marka i forum zrozumiesz dlaczego powinieneś się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Meksykaniec.

 

Jest chujnia, ale tylko w Twojej głowie.

Ustaw priorytety, następnie plan realizacji i wygrałeś.

  Wstępnie oceniam że dla dobra dzieci, ustąpiłbyś. 

Pilne. 

Naucz się szybko obsługi baby. Jest to dostępne na forum.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.