Skocz do zawartości

Wymarzony kolejny Kwiatek z forum dla pań.


Rekomendowane odpowiedzi

Ileż tam serduszek. Ileż tam kwiatków. Ileż tam niemogących się doczekać pań. Ileż tam lajków i poleceń. Ileż tam przepychu. :wub::wub::wub:
http://www.vinted.pl/forum/wyjatkowe-okazje/sluby-panienskie-poprawiny/556962-slub-2017?per_page=100

W tym temacie jest tyle miłości, że aż miód wylewa mi się z serca. 

Panowie czy Wy również tak bardzo marzycie o "tym wyjątkowym dniu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciesza sie malpki, no co chcecie. Faceci maja inne priorytety - samochod, dom, biznes (zapewnienie bytu), dzieci. Kobiety maja inne - slub "a potem zobaczymy jak to bedzie". A ja zazdroszcze wszystkim ludziom, ktorzy otworzyli biznesy okoloslubne i rozwodowe bo zarobic mozna kupe hajsu a patrzac na chlodno - wiekszosci facetow dzien slubu i wesele powiewa. Wiadomo - fajna impreza, rodzina, wyjatkowy wieczor ale patrzac na to chlodno - wydajesz kilkadziesiat tys zl, zeby nakarmic rzerna proznosc kobiety i zeby w tej jeden (JEDEN) wieczor poczula sie jak ksiezniczka. Potem kredyty, mieszkania itp itd. A mozna to kase zainwestowac w remont mieszkania czy czegokolwiek. Dlatego nic tak bardzo mnie nie wkurwia jak slysze (sam nie raz slyszalem), ze "jak mozna wydac 1500zl na klocki LEGO albo konsole bedac doroslym facetem" podczas gdy laska planuje rozpierdolic 30tys zl zeby przez jeden wieczor byc w centrum uwagi. Wiec niech sie kobity ciesza, ze misie beda tyrac i brac kreda zeby one mogly utrzec nosa kolezankom. Ahoj!:D

Edytowane przez greturt
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

"jak mozna wydac 1500zl na klocki LEGO albo konsole bedac doroslym facetem" podczas gdy laska planuje rozpierdolic 30tys zl zeby przez jeden wieczor byc w centrum uwagi.

 

Zastanawiam się, jakimi przykrymi ludźmi muszą być takie osoby, żeby popierać inicjatywę poddania się legalnej niewoli za kilkadziesiąt kafli, jednocześnie szydząc z czyichś zamiłowań.

 

Ja sobie będę wydawał pieniądze na gry, na odnowę starych motocykli, na treningi sportów walki, na żarcie 'pod siłownię'... I będę szczęśliwy. Już jestem.

A ci wielcy zdobywcy życia niech dalej zapierdalają nadgodziny aż kręgosłup skrzypi, żeby po powrocie do domu witały ich pretensje i wrzaski. Przecież to takie dojrzałe i sensowne.  

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurwa, ja nie rozumiem jak można wywalić 30k na CUDZĄ KONSUMPCJĘ jak za tą kasę można mieć komputer, 2 konsole, kolekcję gier, worek klocków lego, kilka pudeł książek, przyrządy treningowe i zostanie jeszcze na dość pizzy i alko żeby imprezować z kumplami przez 2 tygodnie. :lol: Przy rozsądnym umiarze starczy na dziwki.

 

Lub najnormalniej zainwestować w coś lub zaoszczędzić ^_^

 

Pół biedy jak baba robi to za swoje pieniądze, gorzej jak faceta.
 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, greturt napisał:

Dlatego nic tak bardzo mnie nie wkurwia jak slysze (sam nie raz slyszalem), ze "jak mozna wydac 1500zl na klocki LEGO albo konsole bedac doroslym facetem" podczas gdy laska planuje rozpierdolic 30tys zl zeby przez jeden wieczor byc w centrum uwagi. Wiec niech sie kobity ciesza, ze misie beda tyrac i brac kreda zeby one mogly utrzec nosa kolezankom. Ahoj!:D

Trzeba dodać, ze odpał pod tytułem suknia ślubna, powinni psychatrzy zacząć badać.

Minimum 1500, i na drugi dzień możesz ją użyć do izolowania drzwi w toalecie, żeby pierdów nie było słychać.

Tego pojać nie mogę.

Myślę, że "logika" kobiet i "logika" socjalizmu, to ta sama jednostka chorobowa.

Jakoś to potem będzie, aby dobrze mi teraz, było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód, że wesele to impreza robiona pod znajomych, rodzinę, koleżanki. Żeby tylko wszystko wypadło perfekcyjnie, cudownie, wyjatkowo. Aby wzbudzić zazdrość u innych. Jak wiemy Panie bardzo liczą się z opinią otoczenia. I ten jeszcze wpajany od dziecka mit o wyjatkowym dniu życia jakim jest ślub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Endeg napisał:

Można z'organizować rózne iwenty, tylko trzeba z głową. Koszty mojego ślubu i wesela wyniosły 9,5k zaś od gości dostaliśmy 11k. Można? można ... nawet jeśli kieszeń nie jest można

A ile kosztowała suknia panny młodej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W garniturze ślubnym do dziś pomykam do pracy  - wydatek się zamortyzował. Suknia ślubna żony poniewiera się w jakimś kącie, raz użyta i tyle - kosztowała ze 4k pln,  równowartość dwóch garniturów. 

S. 

 

Edytowane przez Subiektywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SennaRot napisał:

Kolejny dowód, że wesele to impreza robiona pod znajomych, rodzinę, koleżanki. Żeby tylko wszystko wypadło perfekcyjnie, cudownie, wyjatkowo. Aby wzbudzić zazdrość u innych. Jak wiemy Panie bardzo liczą się z opinią otoczenia. 

Słynne ''zastaw się, a postaw'':)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SennaRot napisał:

Kolejny dowód, że wesele to impreza robiona pod znajomych, rodzinę, koleżanki. Żeby tylko wszystko wypadło perfekcyjnie, cudownie, wyjatkowo. Aby wzbudzić zazdrość u innych. Jak wiemy Panie bardzo liczą się z opinią otoczenia. I ten jeszcze wpajany od dziecka mit o wyjatkowym dniu życia jakim jest ślub.

 

Typowe zachowanie w naszym kraju. Ciul, że samochód ledwo odpala, ale lakier się błyszczy... Coś na tej zasadzie.

 

Wielkie szczęście na pokaz do ludzi, wrzaski i awantury w domu. Jedno do drugiego ma pretensje, bo spodziewali się po tym ślubie czegoś zupełnie innego niż jest w rzeczywistości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I, co mnie jeszcze rozpierd... z sukienką ślubną, to słyszałem słowo TRADYCJA.

Biała suknia, i jeszcze welonik czasem.

TRADYCYJNIE, biała suknia zakładana była TYLKO przez dziewicę.

Obecnie pod tą suknią był tabun fallusów, w piłkę mogłyby grać.

Tak, że kiecka okej, ale z wyszywanymi kutasami, w ilości takiej ile lat ma dziewczę, co najmniej.

Hehe. Hipokryzja.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kootas napisał:

TRADYCYJNIE, biała suknia zakładana była TYLKO przez dziewicę.

Obecnie pod tą suknią był tabun fallusów, w piłkę mogłyby grać.

Tak, że kiecka okej, ale z wyszywanymi kutasami, w ilości takiej ile lat ma dziewczę, co najmniej.

Hehe. Hipokryzja.

 

I te piekne sluby, gdzie do oltarza idzie laska co pol miasta obciagnela, ale teraz w bialej, lsniacej sukni, jej mezem niczego nieswiadomy misio albo seba (bez urazy dla sebastianow), co zruchal pol osiedla, a w pierwszym rzedzie rodzina z mala dzesika albo brajanem. W pierwszym przypadku kumple i znajomi, ktorzy wiedza cos wiecej, wstyd jak chuj, plotki, ploteczki... Czy moze byc cos bardziej upokarzajacego dla mezczyzny? Bylem na takich weselach, znam takie pary.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marek Wolf napisał:

Można te suknie ślubne gdzieś wypożyczać podobno?

:):)  Weź powiedz to jakiejś Pani aby szła do ślubu w wypożyczonej sukience ... a jakby się jeszcze koleżanki o tym dowiedziały IV Wojna Światowa. :D:D

'- Kochanie, może oszczędzimy coś i tak pomyslałem, żeby wypozyczyć jakąś tą sukienke..... po co wydawac tyle kasy na cos co włożysz 1 raz?'

 

1,5 tyś na sukienke to nic wielkiego, nie raz słyszałem jak Pani kupowała kreacje jednego wieczoru za 3 i nawet 4 tyś zł. Zazwyczaj płacili rodzice.. no cóż ślub córki trzeba zagryźć zęby i trudno.

a tak na poważnie teraz: nie wiem jak w innych rejonach ale u Nas (małopolska) zazwyczaj ta tradycja mówi tak, ze za Wesele płaca rodzice. Tzn. rodzice Panny młodej za gości ze swojej strony a Pana Młodego za gości z jego strony jego rodzice. Czasami w ekstremalnych przypadkach rodzice po połowie. Albo 3 wersja tez z tych stron: Panna młoda: suknia, goście, sala. Pan Młody: alkohol, orkiestra, garnitur, samochód. tak to chyba zazwyczaj tutaj wygląda. Czyli Wesela na glowie rodziców. Kumpel kiedyś pracował w placówce jakiegoś banku przy kredytach takich konsumenckich i mówił, ze bardzo czesto ludzie brali kredyt bo Wesele syna czy corki.

Dla Nowozeńców to nawet dobry biznes, starzy zapłacą za wesele a oni zbiorą kase na dalsze wspólne życie w szczęsciu i radości.

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.