Skocz do zawartości

Manipulacje pozadaniem - czy chcesz byc kukielka?


Rekomendowane odpowiedzi

Dokument pokazujacy jak dziala organizm mezczyzny - po polsku wiec wszyscy ogarna i zrozumieja. Zastanowcie sie czy chcecie uzywac kory mozgowej i odrzucic manipulacje jakim poddaje Was kobieta przez sama swoja obecnosc?

 

Wpadlo mi do glowy rowniez takie zagadnienie - jesli mezczyzna poda kobiecie narkotyki by ja zmanipulowac i wykorzystac - nasz system prawny uznaje to za gwalt. Gdy nasze ciala na skutek manipulacji kobiet - zachowania, makijazu, ubrania - wytwarzaja narkotyki ktore kobiety wykorzystuja by nami manipulowac i nas wykorzystywac - wowczas wszystko jest ok a mezczyzna ma sie 'kontrolowac'...

 

https://youtu.be/qmAghnXhyWo

Edytowane przez The_Man
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, The_Man napisał:

Dokument pokazujacy jak dziala organizm mezczyzny - po polsku wiec wszyscy ogarna i zrozumieja. Zastanowcie sie czy chcecie uzywac kory mozgowej i odrzucic manipulacje jakim poddaje Was kobieta przez sama swoja obecnosc?

 

Dobry film. O ile można kontrolować psychikę to z reakcjami organizmu już się tak nie da i nie jest prosto. Niektóre kobiety wzbudzają taką reakcję, że nagle gwałtownie rośnie produkcja plemników. Panujesz nad psychiką, ale zostajesz z jądrami jak balony.

 

Co do drugiej części, to jeśli chce się wrócić do natury to trzeba się pogodzić z tym, że sztuczne wspomaganie jest nie w porządku i przyjąć na klatę przewagę kobiet w tym względzie.

 

PS. 38:10 minuta filmu. Dobry motyw :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film dobry, rozszerza horyzonty.

Ale z komentarzem się nie zgadzam:

4 godziny temu, The_Man napisał:

Wpadlo mi do glowy rowniez takie zagadnienie - jesli mezczyzna poda kobiecie narkotyki by ja zmanipulowac i wykorzystac - nasz system prawny uznaje to za gwalt. Gdy nasze ciala na skutek manipulacji kobiet - zachowania, makijazu, ubrania - wytwarzaja narkotyki ktore kobiety wykorzystuja by nami manipulowac i nas wykorzystywac - wowczas wszystko jest ok a mezczyzna ma sie 'kontrolowac'...

Albo uznajemy że i kobiety i mężczyźni kierują się biologią (reprodukcja = sens życia), i wtedy trudno doszukiwać się czyjejś wyższości, albo są zasady i posiadanie penisa do czegoś zobowiązuje.

Na forum gdzieś padło stwierdzenie że "usprawiedliwianie się biologią to typowo kobieca manipulacja" czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tarnawa napisał:

I tak najciekawsze jest z tego filmiki że już z poziomu podświadomości automatycznie pomimo chcicy kłamią.

Co ma jak najbardziej sens. W innym przypadku gatunek ludzku pewnie by nie przetrwał. Z resztą często pisze nawet o tym Marek.

 

6 godzin temu, The_Man napisał:

Wpadlo mi do glowy rowniez takie zagadnienie - jesli mezczyzna poda kobiecie narkotyki by ja zmanipulowac i wykorzystac - nasz system prawny uznaje to za gwalt. Gdy nasze ciala na skutek manipulacji kobiet - zachowania, makijazu, ubrania - wytwarzaja narkotyki ktore kobiety wykorzystuja by nami manipulowac i nas wykorzystywac - wowczas wszystko jest ok a mezczyzna ma sie 'kontrolowac'...

Ty tak na poważnie?

 

P.S.

Film oczywiście warty obejrzenia.

Edytowane przez nibynic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brzytwa napisał:

Piszesz dosyć chaotycznie. Wyjaśnij mi:
Co dokładnie masz na myśli pod tym zobowiązywaniem się przez posiadanie penisa?

Do czego posiadanie penisa zobowiązuje?

Do dokonywania wyborów i ponoszenia ich konsekwencji. Do ustanawiania granic i egzekwowania ich, i jak coś się spierdoli to do przyjmowania na klatę.

Np. podejmuję decyzję o przygarnięciu psa. Od tej chwili jestem za niego odpowiedzialny. Ustalam kiedy ma jeść, spać, kiedy wychodzi na spacer, bawi się, odwiedza weterynarza, czy i kiedy ma pokryć samicę. Nie kopię go, dbam o niego, opiekuję się nim, wychowuję go. Kiedy zrobi kupę na dywan sprzątam kupę, nie obwiniając całego świata. Jeśli kogoś pogryzie ponoszę konsekwencje tego że nie go nie dopilnowałem, pies i pogryziony nie są winni.

Edytowane przez Eldritch
drobne poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się zgadza. Jest tylko jedno ale - trzeba być świadomy siebie, swoich emocji i swoich wyborów.

 

A to nawet nie wszyscy mężczyźni potrafią (popatrz ile jest nieświadomych jak dyma ich matrix) nie mówiąc o kobietach, bo one w zdecydowanej większości nie są do tego zdolne z racji budowy mózgu. 
Także dla zdecydowanej większości ludzi jak stosujesz to kryterium to uzyskasz błędny wynik. Żeby trafnie przewidzieć ich postępowanie to wymaga stosowania do nich takiej miarki jaką oni się kierują. Czyli matrixową. Jeżeli wiesz że ktoś działa w oparciu o instynkt to nie spodziewaj się altruizmu czy wyższych uczuć bo ich nie dostaniesz a tylko się wkurwisz na swoje wymagania i obwinisz innych za to że nie dostarczyli Tobie tego co sobie uwidziałeś w swoim chciejstwie.
To nie jest oczywiście tożsame do pozwalania na wszystko co im się żywnie podoba - to można łatwo regulować w obrębie tego na co masz wpływ (np: własność prywatna) a na co nie masz (cudze).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, VascoDaGama napisał:

Dobry film. O ile można kontrolować psychikę to z reakcjami organizmu już się tak nie da i nie jest prosto. Niektóre kobiety wzbudzają taką reakcję, że nagle gwałtownie rośnie produkcja plemników. Panujesz nad psychiką, ale zostajesz z jądrami jak balony.

 

A Ja dałem radę.

Podczas mojej dość długiej eskapady zagranicznej, jakiś rok, może ponad - nie uprawiałem sexu, z żadna samicą.

Można ? Tak można. Choć przyznam , ze chwilami myślałem , że nie wytrzymam.

A propozycje od samic miałem wiele razy, czasem mówiły już na ucho dosłownie, że............... wiadomo o co chodzi.

 

Za każdym razem ,gdy byłem na granicy i wydawało mi się , że nie wytrzymam, to myslałem o konsekwencjach.

I wtedy mi przechodziło;).

Kolesie korzystali z okazji , a Ja byłem ten porypany:blink: - i wiecie co, dobrze mi z tym było.

P.S. Nadrobiłem sobie w Polsce

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, The_Man napisał:

Dokument pokazujacy jak dziala organizm mezczyzny - po polsku wiec wszyscy ogarna i zrozumieja. Zastanowcie sie czy chcecie uzywac kory mozgowej i odrzucic manipulacje jakim poddaje Was kobieta przez sama swoja obecnosc?

 

https://youtu.be/qmAghnXhyWo

                Dokument pokazuje jak działają organizmy mężczyzn i kobiet. Dokument jest świetny, bo w przystępny sposób pokazuje, że na pożądanie, tą tzw. chemię mamy bardzo ograniczony wpływ. Brak pożądania ze strony kobiet w związku= problemy z doopy ( patrz 24:00 i 26:50 minuty filmu ) + romanse itd. Nie ma chemii- związek nie może być udany! Z kolei faceci kierując się głównie hormonami podejmują decyzje ( często bardzo szkodliwe dla nich ), o których skutkach każdy może poczytać chociażby tutaj na forum. Moim zdaniem, aby mężczyzna nie stracił przez hormony kontroli nad swoją korą mózgową  ( wynika to nie wprost z treści filmu ) nie powinien  dopuszczać do nadmiernego wyposzczenia jeśli chodzi o seks i przez to obrzęku jąder i zlasowania mózgu. Czyli trzeba ruchać tyle ile organizm potrzebuje. Wtedy jest małe prawdopodobieństwo, że jakakolwiek kobieta za pomocą uchylania szpary jest w stanie manipulować facetem. Jeśli nie ma się stałej partnerki, to zawsze można skorzystać np. z jakiegoś miłego i zaprzyjażnionego burdeliku. Jest to ostateczność, ale trzeba pukać jak organizm się tego domaga.

 

@ SledgeHammer: "

Podczas mojej dość długiej eskapady zagranicznej, jakiś rok, może ponad - nie uprawiałem sexu, z żadna samicą. "

Dla mnie to niesamowite! Szacun! Trzeba być naprawdę twardym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, The_Man napisał:

Dokument pokazujacy jak dziala organizm mezczyzny - po polsku wiec wszyscy ogarna i zrozumieja. Zastanowcie sie czy chcecie uzywac kory mozgowej i odrzucic manipulacje jakim poddaje Was kobieta przez sama swoja obecnosc?

To czy kobieta na nas działa zależy od naszego wartościowania. Jak się myśli o niej jak o zwierzęciu którym jest to i hormony nie szaleją ;-), więc nie trzeba spierniczać do jakiegoś zgromadzenia zakonnego, by ich unikać.

 

https://youtu.be/qmAghnXhyWo

Inna sprawa, to założenia niektórych "badań" w tym filmiku. Dla przykładu - skąd u doktorka pomysł że zwiększenie poziomu testosteronu jest "odpowiedzią" na obecność samicy a nie na spotkanie z innym samcem który może być na przykład zagrożeniem. Wiedzą, że dzwoni, ale do końca nie wiedzą w którym kościele :-) w tym filmiku ;-) (oczywiście Was sporo w trakcie jego oglądania przyprogramują na "odpowiednie" zachowania).

 

 

 

BTW,  tego co pamiętam to filmik był już na forum - inna sprawa, że po aktualizacji ciężko się doszukać starych postów.

Edytowane przez baca
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.