Skocz do zawartości

Cześć


ML

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Z tego co widzę jestem dość młody na forum. Pare miesięcy temu stuknęło 20. Trafiłem tu przez przypadek. Jeden z bywalców skomentował coś na fb, trochę zaintrygowało, więc przejrzałem wpisy, zaintrygowały jeszcze bardziej. Z ciekawości napisałem i dostałem link do forum.

 

2 lata temu natknąłem się na Piąty Poziom Volanta. Kupiłem, przeczytałem jednym tchem i wprowadziłem zmiany. Jako że nie otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania zacząłem czytać. blogi, książki, fora, wszystko jak leciało. Z ciekawości zahaczyłem nawet o okultyzm, który nie okazał się miotaniem kulami ognia a w większości wiedzą o psychice i świecie. Wiem niewiele, błądzę, ale chyba zmierzam w dobrym kierunku. Jak wczoraj czytałem wasze posty to otwierały mi się oczy. Życie nie będzie kolorowe. Nie będzie przełomowych wydarzeń, a procesy (cytując MJ DeMarco). Na wszystko muszę zapracować, a że plany mam duże - nie będzie łatwo.

 

Pierwsze doświadczenia biznesowe mam za sobą. Nie zakończyły się oczekiwanym skutkiem, ale dużo się nauczyłem. W toku mam kolejny projekt który mam nadzieję wypali, a jak nie wypali to na pewno się dużo nauczę i kolejny będzie lepszy. 

 

Religię odrzuciłem już dawno. W postaci jaką się nam wpaja od urodzenia to zwykłe pranie mózgu.

 

 

Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale co byście doradzili młodszym sobie gdybyście mieli 20 lat ? 

Jako że jestem na początku swojej podróży jest to dla mnie dość ważne :)

 

 

Edytowane przez ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitał.
 

8 minut temu, ML napisał:

Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale co byście doradzili młodszym sobie gdybyście mięli 20 lat ? 

 

 

Słownik.

A tak na poważnie to poleciłbym nie zatrzymywać się z uczeniem (przede wszystkim uczeniem się siebie, i uczeniem o sobie). Moment w którym osiądziesz na laurach swojej wiedzy będzie momentem upadku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już poprawione. Widać że polibuda.

 

3 minuty temu, Brzytwa napisał:

Powitał.
 

Słownik.

A tak na poważnie to poleciłbym nie zatrzymywać się z uczeniem (przede wszystkim uczeniem się siebie, i uczeniem o sobie). Moment w którym osiądziesz na laurach swojej wiedzy będzie momentem upadku.

 

Dzięki 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ML napisał:

Już poprawione. Widać że polibuda

Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale co byście doradzili młodszym sobie gdybyście mieli 20 lat ? 

Jako że jestem na początku swojej podróży jest to dla mnie dość ważne

 

 

                                                         Dzień dobry.

 

 

                   Mam nadzieję, że nie studiujesz europeistyki:D . A ja jestem gdzieś pod koniec swojej podróży. Moja rada jest prosta: przeczytaj książki i felietony Marka ( to w pierwszej kolejności ). Czytaj forum i ucz się.  Masz dostęp do bezcennej wiedzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Całe świadome życie przed Tobą a szanse, że poprowadzisz je umiejętnie - całkiem spore. Czego życzę.

Co doradzić, tak w jednym zdaniu? Staraj się nie płynąć z masą i jej trendem, ciągle się rozwijaj i zadawaj pytania

a nade wszystko - dociekaj jakie jest ukryte sedno i prawdziwa natura wszystkiego - bo ona zwykle jest albo ukryta albo

mocno zniekształcona.

 

S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.