Skocz do zawartości

Imigranci dokonują gwałtów i kradzieży w Niemczech!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak sądzicie? Jaki plan ma unia europejska w tej polityce przyjmowania emigrantów?

Przecież robi się to wbrew woli europejczyków tak na prawdę i nie widać z tego żadnych korzyści ekonomicznych.

W sumie to tylko kosztuje masę pieniędzy ale to pojecie względne i tak waluty są dzisiaj drukowane bez opamiętania i bez żadnego pokrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niczego nie dojdzie, nie łudźcie się. Poderżną im wszystkim gardła.


Byłem w Szwecji na rajdzie rowerowym, imigranci wszędzie - na salach w szkołach, w świetlicach, w Ikeach na holach, w prywatnych domach, w rezydencji króla Szwecji. Pytam jednej blond Szwedki jak zapatruje się na te wszystkie gwałty, rozboje, kradzieże, zamachy i morderstwa dokonane przez ciapctwo.


Jej odpowiedź:


"Bo tak naprawdę to nasza wina, to my nie zapewniliśmy im odpowiednich warunków bytowych i teraz są sfrustrowani i źli, bo oczekiwali czegoś innego. Nie zdaliśmy egzaminu z humanitaryzmu"


Kolega dosłownie napluł jej w twarz, jak to usłyszał, a ona dalej nic jak Chrystus, można było tak pluć, to by nadstawiła drugi policzek. Darwinizm. Słabe, nieprzystosowane jednostki powinny być eliminowane.



 

To jest choroba. Nieodwracalne zmiany w zwojach mózgowych, inaczej nie można tego wyjaśnić.




 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Vincent napisał:

"Bo tak naprawdę to nasza wina, to my nie zapewniliśmy im odpowiednich warunków bytowych i teraz są sfrustrowani i źli, bo oczekiwali czegoś innego. Nie zdaliśmy egzaminu z humanitaryzmu"

Moim zdaniem to efekt indoktrynacji medialnej w głowie tej Pani. Tak mówią w TV wiec tak jest i to takie mądre.

Ona nie ma swojego zdania, ona tylko powiela to co usłyszała gdzieś w mediach.... bez przemyslenia bo powiedział to jakiś "autorytet" w TV.

Jedna z odsłon manipulacji poprzez media. Zasada autorytetów i kształtowania opinii odbiorcy.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SennaRot napisał:

Moim zdaniem to efekt indoktrynacji medialnej w głowie tej Pani. Tak mówią w TV wiec tak jest i to takie mądre.

Ona nie ma swojego zdania, ona tylko powiela to co usłyszała gdzieś w mediach.... bez przemyslenia bo powiedział to jakiś "autorytet" w TV.

Jedna z odsłon manipulacji poprzez media. Zasada autorytetów i kształtowania opinii odbiorcy.




 

Jakbym widział swoją matkę. Wszystko co mówią w telewizji jest prawdą. Ona bezgranicznie w to co jej powiedzą wierzy, a do mnie mówi, że ma właśne zdanie i sama potrafi wyciągać wnioski. Nie sięgnie absolutnie po nic innego jeśli nie promuje tego jej ulubiona stacja czy gazetka.



 

Kłania się Robert Cialdini i jego "Zasady Wywierania Wpływu na Ludzi", a dokładnie reguła autorytetu. Widać, że to niezwykle silny mechanizm. Nic jej nie przetłumaczysz, nawet nie próbuj, to jak walenie łbem w gruby, twardy mur. Wszystkie jej koleżanki podobnie zidoktrynowane.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja matka ma dokładnie to samo. Nawet jak czasami tłumacze jej, że TV kłamie czy manipuluje jakoś podświadomie ona reaguje od razu negatywnie czasami wręcz z ignorancją. To silne mechanizmy. Najciekawsze w tym wszystkim jest, ze bardzo mało ludzi zdaje sobie z nich sprawę. Co ułatwia manipulacje. Dziisaj Ci którzy sterują mediami, światem znają ludzi bardziej niż oni sami siebie. Jak wiadomo kobiety to łatwy cel - wystarczy bombardować emocjami i one same już gubia sie i płyna z nurtem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SennaRot napisał:

Moja matka ma dokładnie to samo. Nawet jak czasami tłumacze jej, że TV kłamie czy manipuluje jakoś podświadomie ona reaguje od razu negatywnie czasami wręcz z ignorancją. To silne mechanizmy. Najciekawsze w tym wszystkim jest, ze bardzo mało ludzi zdaje sobie z nich sprawę. Co ułatwia manipulacje. Dziisaj Ci którzy sterują mediami, światem znają ludzi bardziej niż oni sami siebie. Jak wiadomo kobiety to łatwy cel - wystarczy bombardować emocjami i one same już gubia sie i płyna z nurtem.

 

Mechanizm silny, ale niezwykle prosty i łatwy do zidentyfikowania. Dziwne, że tak mało osób, a szczególnie kobiet zdaje sobie z tego sprawę. Ale odpowiedź jest jak zawsze jedna:


 

http://braciasamcy.pl/index.php?/blogs/entry/149-kobiety-to-czerwone-pająki-prawda-malwinko/


 


 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, SennaRot napisał:

Panowie jak sądzicie? Jaki plan ma unia europejska w tej polityce przyjmowania emigrantów?

Przecież robi się to wbrew woli europejczyków tak na prawdę i nie widać z tego żadnych korzyści ekonomicznych.

 

Jakiś czas temu jeszcze łudziłem się, że ma to związek z eksperymentem Calhoun'a i firma Bundesrepublik Deutschland Gmbh ściąga sobie ten motłoch aby stworzyć poczucie zagrożenia i odwrócić tendencje społeczne. Niestety skala tego co się dzieje oznacza, że to błędny wniosek.

Myślę że obecnie jest to realizowane w jednym celu. Lewaki z unii wiedzą, że wszystko im się sypie(tak kończy każdy socjalizm) i dłużej nie pociągną. Nie da się prosto powiedzieć ludziom że tracą wszystkie oszczędności w banku czy emerytury. Aby nie stracić władzy w takiej sytuacji trzeba wprowadzić wojsko na ulicę, czyli stan wojenny jak u nas w 81. Zmiany w prawie już w większości państw zostały dokonane w ostatnich latach. Nie muszą ogłaszać nawet stanu wojennego. Nawet za PRL-u nie było takich przepisów. Dodatkowo potrzebny jest pretekst i ten pretekst w ten sposób sobie zapewniają. Jak wcześniej pisałem, wojna domowa jest coraz bliżej. Dodając do tego cenzurę internetu i itp. obraz jest jasny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie normalnego Hansa.

Za jakiś czas wjedzie mu na posesję kilku terrorystów.

Policja w niemczech, już rozkłada ręce, z przepracowania.

A on sam dzwoniąc do nich usłyszy: -proszę czekać, w domyśle, aż "problemowi się łeb sam ukręci".

Niemcy mają niewiele więcej broni na obywatela jak w Polsce.

 

Chcieliście bezpieczeństwa, kosztem wolności.

To teraz nie macie i jednego i drugiego.

 

 

Edytowane przez kootas
literówka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu TVP wyemitowała świetny reportaż Sekielskiego o uchodźcach w Calais. Ekipa rozmawiała zarówno z ludźmi z imigranckich obozowisk jak i z miejscowymi Francuzami. Moim zdaniem Niemcy są mimo wszystko mniej zindoktrynowani lewicowo niż Szwedzi i Francuzi, z tego wszystkiego w Rajchu może wyjść coś grubego.

 

Edytowane przez Endeg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postępująca degrengolada starej Europy zachodniej i kolejna edycja masowej inżynierii społecznej muszą przynieść opłakane skutki.

Ale nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło (z naszej perspektywy) - zatem niech się oni tam nawzajem wypacyfikują - jeśli nie pozwolimy tego scenariusza wdrożyć tutaj - to ta zawierucha tylko nam się przysłuży! ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2015-06

 

Druga sprawa. Dzisiaj nie prowadzi sie wojen militarnie. Szkoda hajsu. Wiec robi sie tak jak z Grecja. Najpierw nalezy stworzyc wspolnote z obiecanek - cacanek, potem dajemy ciasteczko, zeby podniesc apetyt a na koncu zabieramy. Jak juz zabierzemy calkiem sporo to laskawie proponujemy pozyczke. Pozyczka siada i potem upominamy sie o swoje. I mamy Grecje, ktora ostatnio sprzedala wszystkie lotniska niemcom o wyspach juz nie mowie. Nastepni jestesmy my z corocznym budzetem w deficycie ok 50mld zl zadluzeni juz na ponad bilion zlotych nie do splacenia.

Druga metoda. Wpuszczamy kazdego terroryste, sprawiamy, ze ludzie zaczynaja sie wkurwiac, bac, nienawidzic, klucic miedzy soba w koncu wiekszosc jest na nie i potem robimy jak Francja - bombardujemy jakas kurwa szope ze niby ataki na ISIS, ktore pozwolilismy sobie stworzyc w komitywie z USA, i ktore po cichutku dozbrajamy a za plecami sobie rope tanio kupujemy i przejmujemy co sie da w Syrii. Od czasu tam sie za raczki potrzymamy i zrobimy smutna mine, ze bomba jebla ale kogo to obchodzi. Ludzie sie ciesza w euforii, ze walka z zaraza, pare hasel chwytliwych i mamy 90% poparcia w narodzie. Proste.

Moze teraz krok trzeci. Kazemy swoim obywatelom wszczepiac chipy RFID pod skore, a kto nie wszczepi nie zostanie wpuszczony do UE. Wszystko w imie walki z terroryzmem!|

Ehh byl Kadafi, Husein, Asad i byl kurwa spokoj... Jak ktos wiezy, ze mocarstwa jak niemcy, francja, usa i rosja (podobna cos tam zbombardowali, ale to glownie sie gimbaza podnieca na zasadzie lancuszka) nie moga sobie poradzic z banda idiotow w sandalach to jest matolem.

Edytowane przez greturt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DonDiego napisał:

Postępująca degrengolada starej Europy zachodniej i kolejna edycja masowej inżynierii społecznej muszą przynieść opłakane skutki.

Ale nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło (z naszej perspektywy) - zatem niech się oni tam nawzajem wypacyfikują - jeśli nie pozwolimy tego scenariusza wdrożyć tutaj - to ta zawierucha tylko nam się przysłuży! ;-)

 

Niestety ten scenariusz już jest wdrażany. Możemy jedynie liczyć na to że nie zdążą.

Jeśli kogoś interesuje kto za tym stoi:

 

 

i przy okazji napatoczył mi się artykuł o gwałtach w Szwecji o którym kiedyś wspominałem

http://pl.gatestoneinstitute.org/6381/szwecja-zachodnia-stolica-gwaltu#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiaszki mają powoli dosyć kłamstw.

 

 

Cytat

 

Burza po atakach imigrantów na kobiety w Niemczech. Media i policja zawiodły

 

Niemiecka telewizja ZDF przyznała, że błędem był brak bieżącej relacji z Kolonii, gdzie w noc sylwestrową bezbronne kobiety były napastowane seksualnie przez imigrantów. W mediach społecznościowych podniosła się wrzawa, bo internauci mieli ZDF i innym niemieckim mediom za złe, że nie informują o wydarzeniach w Kolonii. "Była to jednoznacznie zła ocena sytuacji" – czytamy w oświadczeniu niemieckiej telewizji.

 Część niemieckich polityków oskarża dziś telewizję o zastosowanie cenzury wobec wydarzeń, które podważają politykę prowadzoną przez Angelę Merkel. Heiko Maas, minister sprawiedliwości, powiedział, że napastnicy w Kolonii "zrezygnowali z funkcjonowania w cywilizacji" i stali się "bezmyślną hordą". Były minister spraw wewnętrznych brak medialnych informacji o atakach na kobiety nazwał "kartelem milczenia".

 Z kolei minister ds. rodziny i opieki społecznej skrytykowała burmistrz Kolonii, która opublikowała absurdalne zalecenia dla kobiet poruszających się po mieście. Henriette Reker, bo o niej mowa, zaleciła po posiedzeniu sztabu kryzysowego... aby mieszkanki miasta w związku z atakami "zmieniły swoje zachowania" i zaczęły realizować w przestrzeni publicznej "kodeks" postępowania, który pozwoli im nie prowokować mężczyzn. Reker powiedziała też, że kobiety "powinny zachowywać odległość wyciągniętego ramienia wobec obcych i tych, których nie znają lub nie mogą im zaufać". Mają też "chodzić w większych grupach" i nie dopuszczać do tego, by ktokolwiek z grupy znalazł się sam w oddaleniu.

 Tymczasem z ciągle aktualizowanych informacji wynika, że aż kilkaset kobiet mogło paść ofiarą przemocy seksualnej ze strony imigrantów w czasie sylwestrowej "zabawy" w trzech niemieckich miastach: Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie. "Ubogacający kulturowo" Europę tzw. uchodźcy molestowali kobiety, zrywali z nich ubrania, wyzywali je, okradali i próbowali zgwałcić.

 

 

http://niezalezna.pl/74628-burza-po-atakach-imigrantow-na-kobiety-w-niemczech-media-i-policja-zawiodly

 

Cytat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem?! Im więcej wpuszczą arabów, tym większy chaos. Im większy chaos i przez to takie kraje jak Niemcy czy Francja słabsze tym Polska silniejsza.

Nawet jeśli przyjdą do nas, to z zasłyszanych londyńskich historii, Polki uwielbiają ciapków. Choć jedna strona będzie szczęśliwa.

Edytowane przez averrry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sytuacja jest oczywiscie z góry zaplanowana, takie osoby jak Obama, Merkel itp doskonale zdaja sobie sprawe z konsekwencji...Niestety te osoby sa sterowane za kulisowo, maja robic to co każa Panowie w kołnierzykach...

 

Inwazja uchodzcow moim zdaniem byla przygotowana jakies kilka lat temu, to co obecnie mamy to totalna wojna..

 

Zobaczmy, kto powinien bronic? Mężczyzni, popatrzmy co lewactwo zrobilo z mezczyzn na Zachodzie? Przeciez to rece opadaja...

 

Kobiety bronic nie beda, jedynie beda nadstawiac dupy agresywnym Arabom, w celu wymieszania genów...

 

Europa cofnie sie o kilka stuleci w rozwoju, takie kraje jak Francja, Szwecja sa juz tylko na papieze, Wielka Brytania sie jeszcze trzyma...

 

Demoralizacja na przestrzeni lat, propomowanie zycia na najnizszych instynktach...Zero wartosci moralnych...

 

To idealny łup dla agresywnej ideologii, ktora jest sukcesywnie wprowadzana w Europie...

 

Chodzi o totalna destabilizacje...

Islam to jedna z kart w calej talii. Inne to;

 

Feminizm

Homoseksualizm

 

Wracajac do Niemiec, muzulmanie sprawdzaja jak daleko moga sie posunac, w cywilizowanym swiecie takie akcje? Kurwa mać...

 

Slabe Niemcy, silna Polska Oby!

Prognozuje ze Wschod bedzie jedyna ostoja za kilkanascie lat...

 

To my Slowianie jak nikt inny w historii potrafil dopierdolic Islamowi...

 

Sa jeszcze jakies wartosci, silna wiara, religia, i tzw " rasizm" ktory w tym przypadku jest jak najbardziej na plus...

 

Doslownie dwiescie metrow od amojego mieszkania stoja trzy namioty z Syryjczykami, ktorzy przybyli ze swojego kraju, tu niech sie rozmnazaja...Natomiast w mojej rodzinnej miejscowosci nigdy na to nie pozwole, przyjade i wypierdole...Jak bum tralalala...

 

Reasumujac, mamy wojne i bedzie gorzej...

 

Raz ze wojna na bliskim wschodzie nie ustaje, malo tego, rodza sie nowe konflikty jak Iran- Arabia Saudyjska, destabilizacja totalna...

Nie dajmy sie!

 

Znam Islam, to chora ideologia, to system totalitarny...

 

Aczkolwiek sa plusy, bo islam moze wyczyscic ten syf na Zachodzie, ale w zamian zapierdoli sredniowiecze...

 

Takze Panowie, bedzie coraz gorzej i mam jednak nadzieje na pierdolniecie calej Unii...

 

Kryzys w Grecji, referendum w UK i tak dalej...

 

Z drugiej jednak strony nie szkoda mi szwabow, za wywolanie wojen musiala ich spotkac sprawiedliwosc...

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Niemczech na krótkim kontrakcie, wróciłem około tygonia może dwa - przed zalewem emigrantów, miałem szczęście !!!!

Mój koleś tam został tak więc na bieżąco mnie informował co się dzieje.

Ci psychopaci gwałcili kobiety niezależnie od wieku, od uczennic po stare baby.

Co najbardziej mnie zdziwiło, to, to że koles mówił że policja całkim nie reaguje, a ofiary gwałtów sa wrecz zastraszane przez policję !!!!

Wcale mi ich nie żal.

Aha i jeszcze mi mówił przez telefon , ze w dużych miastach są stragany gdzie normalnie możesz sobie kupic heroinę itd. policja niemiecka wręcz ich chroni. Niemcy rodowici ponoć wkur........ni niesamowicie. Jakiś niemiaszek mu mówił, ze ruch neonazistowski sie odradza, bo muszą sie jakoś bronić.

 

Dał mi radę , abym w żadnym wypadku nie jechał sam. Jak mi się auto zje.........e np. i zostanę sam, to może się dla mnie źle skończyć. !!!! Ponoc niemiec juz nie ma szans na mieszkanie socjalne, ba nawet jest gorzej.

Władzę miały porobic listę mieszkań, domów w którym właściciele mieli "nakaz przyjecia rodzin (y) !!!! - ale nie wiem czy do tego doszło.

Po ulicach grasują bandy arabów i sa całkiem bezkarni!!!

To info miałem już 3 miesiące temu , mniej więcej.

Dlatego odmówiłem pracy w jednej niemieciej firmie. Prosty tekst "sam nie jadę, najpierw zróbcie porządek z arabami" - gośc , który mnie weryfikował, zamilkł na chwilę , później tekst, "rozumiem Pana obawy":ph34r:

Tu mam link z przed około 2 miesięcy, nt. arabusów:

 

https://kefir2010.wordpress.com/2015/10/21/wojna-domowa-w-niemczech-dantejskie-sceny-na-ulicach-miast-18/

 

http://3obieg.pl/syfilityczni-uchodzcy-wstrzasajacy-list-czeskiej-lekarki

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.