Skocz do zawartości

Imigranci dokonują gwałtów i kradzieży w Niemczech!!!


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Grzenio napisał:

@Assasyn raczej nie do gwałcenia aryjskich kobiet :D

Dodałem to jako ciekawostkę ;)

Co do gwałtów w DE, kolega opowiadał że białe kobiety w Berlinie same chodzą do tych islamskich gett , albo kręca sie tam gdzie kręcą sie kozojebcy;) tak więc kij ka zawsze dwa końce...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspieranie muzułmańskich ruchawek przez nazistów miało swoje oczywiste przyczyny w polityce skierowanej przeciw Żydom, także w ich dążeniu do odtworzenia państwa na Bliskim Wschodzie. Dlatego Arabowie otaczali Hitlera niemalże kultem, bo nienawidzili swych żydowskich sąsiadów, jak i kolonialnych mocarstw. Upadek Francji w 1940r. był fetowany w Syrii i Libanie.

 

A teraz teatr działań przeniósł się do Finlandii, o czym media w weekend informowały półgębkiem.

 

http://pikio.pl/zamach-w-finlandii-nie-zyja-polityk-i-dwie-dziennikarki/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Całkowita kompromitacja niemieckiej policji, mediów i polityków

 

https://euroislam.pl/chaos-kolonskiego-sylwestra-wycieklo-policyjne-wideo/

 

 

 

A tego poniżej aż strach czytać :(:

http://reporters.pl/4063/imigrant-spalil-zywcem-kobiete-na-ulicy-jej-krzyk-bede-slyszec-do-konca-zycia/

Edytowane przez EnemyOfTheState
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Również inni ludzie rzucili się gasić ofiarę kurtkami i kocami. Jednak kiedy tylko ogień udało się zdusić, psychopata podpalił kobietę po raz kolejny. "

 

Uparciuszek :ph34r:

 

edit. Dopiero teraz doczytałem. " Policja twierdzi, że napastnik to były mąż ofiary " <_<

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle zabijania i krzywdzenia, a tu się okazuje że w islamskim raju zamiast dziewic czekają ... 72 rodzynki :D. Tak przynajmniej twierdzą dziennikarze ABC News. Tylko dlaczego te rodzynki są dziewicami, mają cycki, piękne oczy i są wiecznie młode? Czyli znawca islamu ora głupotę lewaków:

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Lacy MacAuley jest znaną aktywistką Antify w Waszyngtonie. Szybko zakochała się w tureckim muzułmaninie walczącym o „prawa kobiet”. Kobieta postanowiła zamieszkać z ukochanym w Turcji. Po kilku tygodniach spędzonych razem, orientalny „książę” zaczął się zachowywać jak oprawca.

 

Lacy MacAuley zakochała się w islamie i zaczęła obsesyjnie pomagać syryjskim „uchodźcom”, z całym sercem wierząc, że islam jest religią pokoju. Działaczka Antify na swoim blogu postanowiła podzielić się swoją historią, jaką przeżyła w Turcji.

„Jestem radykalną działaczką z Waszyngtonu. Zakochałam się w energicznym, charyzmatycznym działaczu którego spotkałam w listopadzie, kiedy miałam okazję pisać o akcjach w czasie szczytu G-20 w Antalyi, w Turcji” – pisze działaczka.

„Był piękny i uroczy. Miał zawsze uśmiech na twarzy, życzliwość i inteligentne tematy do rozmowy. Przekonywał mnie, że dba o prawa kobiet”.

Amerykanka zdecydowała, że wyjedzie do ukochanego do Turcji. Tam bańka mydlana pękła po kilku tygodniach. Turek zaczął ją bić i gwałcić, groził przypalaniem papierosem. Zaczął nadużywać alkoholu – każdy ruch kobiety był kontrolowany – nie mogła korzystać z mediów społecznościowych, ani przeprowadzać wywiadów z kobietami.

Pewnego dnia MacAuley została aresztowana przez turecką policję, tylko dlatego, że była zachodnią dziennikarką. To jednak skończyło się dla niej szczęśliwie, w areszcie spędziła tylko kilka godzin. Ostatecznie MacAuley zdołała uciec z niewoli swojego orientalnego ukochanego. Po przybyciu do USA, opisała swoją historię na blogu.

Aktywistka Antify przyznała, że zachowanie jej ukochanego było dla niej szokiem, ponieważ zapewniał jej, że walczy o „prawa kobiet”. Nie mogła pojąć, że tak się zmienił.

„Jedna trzecia badanych mężczyzn w Turcji w 2013 r. stwierdziła, że okazjonalnie konieczne jest popełnienie aktów przemocy wobec kobiet, a 28 procent stwierdziło, że przemoc może być wykorzystana do zdyscyplinowania kobiety. Nie chciałam wierzyć, że byłam w tej statystyce” – pisze Amerykanka.

Kobieta nie zmieniła swoich poglądów, dalej wierzy w słuszność ideałów Antify. Walczy teraz na ulicach Waszyngtonu z faszyzmem i „supremacją białych mężczyzn”. Sprzeciwia się prezydenturze Donalda Trumpa. 

źródła: blog działaczki: lacymacauley.wordpress.com / lacymacauley.wordpress.com 2

 

 

Nie mogła korzystać z mediów społecznościowych -  jak tak można toż to czysty terror , pojechała panna do Turcji a nawet nie mogła się pochwalić na fejsiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.