Skocz do zawartości

Bracia uwaga


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia. Czytam forum codziennie. Mimo to, wydaje mi się, że należało by zachować większą ostrożność. Jestem niemal pewien, ze na 'fejsie' znalazłem bez większego problemu użytkownika Adolfa(proisze o kontkat, jak się mylę to przepraszam). Chodzi o to, co wy 'lajkujecie' na fejsie, i porownalem ze zdjęciem ze spotkania (choc, niby oczy zasloniete!!). Nie jestem tego pewien, ale na 88%. Druga rzecz, według mnie powinno sie zamknąć forum, w sensie, żeby trzeba by udowodnić to, że sie jest facetem. Np. żeby miec dostęp do forum, trza założyć konto i do Marka wysłać PW ze zdjęciem swym, na którym jest mężlczyzna plus kartka z np. napisem 'bracia samcy forum'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co sugerujesz jest niezgodne z prawem. Marek nie ma prawa wymagać aby ktoś przekazał swój wizerunek.

 

Ponadto taka metoda miała by niską efektywność, można to banalnie obejść, sam pomyśl dla czego.

 

Wpłynęło by to na zmniejszenie ilości userów, wiele osób chce zachować pełną anonimowość.

 

Zadziwiająca propozycja jak na kogoś kto ma 2 posty na liczniku.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red, akurat tak się składa, że jesteś moim ulubionym użytkownikiem (bez wazeliniarstawa).  Napisałeś "Marek nie ma prawa wymagać aby ktoś przekazał swój wizerunek." nie chodzi mi o twarz, a np. zeby na zdjęciu było widać, żeś facet. No nie wiem, jak chcecie, ja mam mało do powiedzenia, wole uczyć się, z tego co piszecie. Ja jestem chłopem, ale ja w porównaniu z wami to gówno co mam do powiedzenia. Mam 24 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, red napisał:

Zadziwiająca propozycja jak na kogoś kto ma 2 posty na liczniku.

 

I w dodatku ciekawa zbieżność nicku. Wygląda na manipulację polegającą na sianiu zamętu i strachu aby ograniczyć wolny dostęp do treści.

Czyżby komuś stawały ością w gardle? O drugim poście już nie ani nie mówię :).

Coś dużo "przypadków" ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Ja jestem chłopem i mam 24 lata. Moge zrobić co chcecie, żeby to udowodnić. To forum zmieniło moje myslenie o świecie o niemal 180 stopni. Aż sie dziwie i cieszę, ze totalnym przypadkiem tu trafiłem. Nie wiemczemu macie mnie za agenta/babe? :/  Jak ktoś chce i ma pomysł na weryfikację, to zapraszam na PW.

 

forum.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Nikt cie nie oskarża, za bardzo spinasz. Wydaje mi się, że ci co chcą to zachowają anonimowość i sami o to zadbają, każdy ma swój rozum i wie że można. Nie bierz wszystkiego tak na poważnie bo ktoś coś sobie zasugeruje a ty już kurwujesz.

Edytowane przez Brzygot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że na fejsie, na 'samczym runie' z tych co 'polajkowali' to 'zdemaskowalem' conajmniej jedną osobę, i to przypadkowo. Po prostu od razu rozpoznalem tę osobę i osobę ze zdjęcia, mimo, że miała zasłonięte oczy. Chodzi mi o fote 3 osób z jakiegoś starszego spotkania. Chciałem pomóc a tu ze mnie robią agenta jakiegoś. Gdybym nim był to chyba bym o tym nie mówił co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem samą ideę, ale to jest nie do zrealizowania. Tzn. jest, ale taka weryfikacja to nie jest żadna weryfikacja - dość łatwe do obejścia, więc mija się z celem. Poza tym wielu z nas ceni sobie prywatność i to już indywidualna kwestia - jak ktoś chce, to nie ma problemu, żeby zamieścić tutaj wprost odnośnik do swojego profilu na portalu społecznościowym, nie krytykuję tego. Jeżeli ktoś chce pozostać anonimowy, to jego wybór, który należy uszanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arturo napisał:

Witam Bracia. Czytam forum codziennie. Mimo to, wydaje mi się, że należało by zachować większą ostrożność. Jestem niemal pewien, ze na 'fejsie' znalazłem bez większego problemu użytkownika Adolfa(proisze o kontkat, jak się mylę to przepraszam). Chodzi o to, co wy 'lajkujecie' na fejsie, i porownalem ze zdjęciem ze spotkania (choc, niby oczy zasloniete!!). Nie jestem tego pewien, ale na 88%. Druga rzecz, według mnie powinno sie zamknąć forum, w sensie, żeby trzeba by udowodnić to, że sie jest facetem.

                To internet jest anonimowy ? Nie wiedziałem. Jeśli pisze się prawdę, to identyfikacja danego zawodnika nie jest najmniejszym problemem. Ja np. zamieściłem tyle danych o sobie, że każdy kto mnie zna bez problemu zidentyfikuje moją skromną osobę, ale nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. Na podstawie tych danych kredytu nie weżmiesz. Jak opisać np. swoje przygody ze związku, małżeństwa pozostając przy tym anonimowym ? Zmyślać ? Bez sensu. Nie da się. Ja tam bym nie chciał żeby np. użytkowniczka Pokorna udowadniała, że jest facetem. Z mojego punktu widzenia obecność kobiet tu, na męskim forum jest jak najbardziej pożądana. Bardzo sobie cenię opinie pań na wszelkie możliwe tematy. Wymiana poglądów to jest to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturo,

 

Możesz mi wierzyć na słowo, że po jakimś czasie dość łatwo można określić kto z piszących jest mężczyzną, kto kobietą. Już po pół roku bytności na forum

można wyrobić sobie takiego skilla - nawet jak mężczyzna będzie pisał 'miałam, widziałam' a kobieta 'wziąłem, pomyślałem'.

Drugą kwestią jest sprawa, że i tak można sobie anonimowo podglądać forum lub założyć konto i nie napisać ani jednego posta (lub ze dwa-trzy), a potem

patrzeć co tam ludziska piszą. Wcale bym się nie zdziwił gdyby okazało się, że osoby ze sfery 'okołoblogowej damsko-męskiej' czytały forum od dechy do dechy anonimowo i próźniej brały z niego inspirację do własnej twórczości. Że o uberprodukcie społecznej poprawności  tj. pannie (wciąż i chyba już na zawsze) M. nie wspomnę ;)

 

Swoją drogą - witaj.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że autor postu powyżej zachowuje się po chamsku, pytanie, jaki jest cel małpiej swawoli.

Oczywiście ewentualne tłumaczenie ''chciałem uzmysłowić, że umieszczanie zdjęć w necie to ryzyko'' to żadne tłumaczenie.

Jak się struga bohatera, to wypadałoby zamieścić własną facjatę. Burak.Widzę chciałeś dzieciaku zabłysnąć.

 

Post lupele został ukryty ze względu na treść, komentarz Adriano nie odnosi się do postu Subiektywnego. Piszę to aby nie wynikły nieporozumienia. Red.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lupele, będę bezpośredni, to co zrobiłeś było chamstwem pierwszej wody.

 

To, że się nam pomysł nie podoba, z różnych względów to możemy krytykować, możemy się podśmiewać, nawet czasem polecą bluzgi.

 

Ale ty naruszyłeś wizerunek innego użytkownika. To się nazywa brak jakichkolwiek hamulców aby na forum dla ludzi dorosłych, brać czyjeś zdjęcie i domalować tam penis sugerujący homoseksualny stosunek oralny z finałem na twarzy.

 

Zachowałeś się jak gówniarz, otrzymujesz potrójne ostrzeżenie, co wiąże się z blokadą pisania na czas określony.

 

Kolejny taki numer i poleci ban na dłuższy czas.

 

Wykazałeś kompletny brak szacunku dla innego użytkownika, oraz dla wszystkich innych użytkowników forum.

 

Zastanów się nad swoim postępowaniem i było by w dobrym tonie gdybyś przeprosił Arturo.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.