Skocz do zawartości

Szpila VS Bambo


Rekomendowane odpowiedzi

Szpilka odpadł po prawym ciosie...Stracil przytomnosc i zniesli chłopa...

 

Moi faworyci w wadze ciezkiej to

 

Haye

Powietkin

Fury

 

A Kliczko niech idzie na emeryture, bo na ten nudny boks, nie ma co patrzec...

 

Polecam przy okazji walki Mike Tysona w czasach jego swietnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby 10 cm różnicy wzrostu, przełożyło się to na aż 15 cm zasięgu - to chyba dość spora przewaga w zawodowym boksie. Jeżeli chodzi o zaprezentowany poziom to nie mamy się czego wstydzić, Szpilka walczył dzielnie i dobrze przez osiem rund, chociaż walka jakąś widowiskowością nie porywała. Niestety w dziewiątej co wyłapał strzał prosto na szczękę sam próbując uderzyć lewym sierpem to rozłożył się jak Jezus Chrystus na krzyżu, piękny timing w ostatniej akcji w wykonaniu Wildera. Ten znowu nie wydawało mi się, żeby był jakimś super talentem bokserskim, ma dobre warunki i potrafi to wykorzystać, ale jego ranking zawodowy robi ogromne wrażenie - niepokonany, 36 zwycięstw z czego 35 przez KO. Teraz go chyba będą przymierzać do walki właśnie ze wspomnianym faworytem kootasa, któremu zabrano obecnie wakujący pas mistrzowski za obrażanie homosiów w publicznych wypowiedziach :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpilka do wagi ciężkiej jest za mały. To nie jest boks sprzed 10-ciu lat, gdzie liczyło się na łut szczęscia.

Teraz jest to wyliczalne, i dlatego nudne, przykład Kliczki.

Szpilka zrzuci wagę, i jak zawalczy w wadze jaką miał Włodarczyk, to będzie MŚ.

Mój faworyt na długi czas, to Tyson Fury, potężna siła uderzana na luzie.

 

Fajną walkę miał inny polak na tej gali, Adam Kowanacki, sympatyczny facet jak na takiego zabijakę.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem od 5 rundy i byłem zaskoczony - Szpilka przegrał, ale myślę że nie ma się czego wstydzić. Opalony też dostawał wciry. Ale szokuje kondycja Szpilki, taka ruchomość jeszcze w 9 rundzie? No i kurde te opuszczanie rąk, co to miało być? zamiast ciągłego zmieniania pozycji nagle stawał i wymiana ciosów. Młody jest, doszlifują go i za dwa lata może z nim wygrać.

 

A na Kownackiego - brzuszek, ręce bez mięśni - można się ładnie naciąć w realu :))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kootas napisał:

Szpilka do wagi ciężkiej jest za mały. To nie jest boks sprzed 10-ciu lat, gdzie liczyło się na łut szczęscia.

Teraz jest to wyliczalne, i dlatego nudne, przykład Kliczki.

Szpilka zrzuci wagę, i jak zawalczy w wadze jaką miał Włodarczyk, to będzie MŚ.

Mój faworyt na długi czas, to Tyson Fury, potężna siła uderzana na luzie.

 

Fajną walkę miał inny polak na tej gali, Adam Kowanacki, sympatyczny facet jak na takiego zabijakę.

 

 

Szpilka za mały? Mike Tyson w momencie kiedy wygrywal wszystko miał 181 cm i wazyl cos ok 100 kg...

 

Evander Holyfield nie przekraczal czesto nawet " stówki"...A mimo to, jeden i drugi byli wybitnymi bokserami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpilka dał dobrą walke, ale nie widzę go w przyszłości jako tego siejącego postrach w wadze ciężkiej. Tyson, Holyfield oni jednak mieli to "coś". Szpilka wydaje się być tylko mocno napompowanym przez media balonikiem. Pobił paru leszczy pod dyskoteką tu i tam w pierdlu, + Adamek i jego bokserskie ego urosło do niebotycznych rozmiarów.  Pyskował, odgrażał się, ale dwie ostatnie ważne dla niego walki przegrał (Jennings i Wilder). 
Oby tylko w związku walki o pas, nie zrobili z niego "ekszperta", tak jak było w przypadku Dragona Mango Vibroaction Sosnowskiego.
Co do przyszłości boksu, ciekawie prezentują się warunki obiecujących młodych gwiazd kategorii ciężkiej: Wilder 201cm (36-0, 35 KO), Anthony Joshua 198cm (15-0, 15 KO) czy Fury 206cm (25-0, 18 KO). Dodałbym do tego grona jeszcze powracającego Haye'a i Povietkina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haye mial wczoraj dobry powrót...

 

Zauwazyliscie ze teraz praktycznie nie ma dobrych amerykanskich bokserow??

 

Brytyjczycy z Hayem i Fury'm na czele...

I cala masa ze Wschodu;

 

Povietkin, Kliczko wczesniej jeszcze Valujev i inni...

 

Szpilka nie ma szacunku do innych, to zwykly wiezienny burak, tylko troche pomalowany...

 

Podobnie z Tysonem, chodz ten akurat mial bardzo ciezkie dziecinstwo a potem zostal wydymany przez kobiety, zmarla mu corka...

 

Jakby Cus D' amato żyl, bylo by inaczej, niestety nie mial kto go poprowadzic...

 

Szpilka za szybko chcialbyc mistrzem, podobnie jak Adamek, ale dla Szpilki jest szansa bo to mlody chlopak...Adamek po przegranej z Klitskho juz odpadl calkowicie...

 

Ogolnie boks strasznie upadl, pamietam zawodnikow pokroju Tysona, Lewisa, Holyfielda, Granta czy malo znanego ale zajebistego zawodnika Davida Tua...

 

Teraz boks jest nudny i kobiecy...bleee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia Sunday, January 17, 2016 at 12:31, Assasyn napisał:

Teraz boks jest nudny i kobiecy...blee

 

 

Waga ciężka może nie porywa ale obejrzyj sobie niższe wagi, chociażby takich zawodników jak Juan Manuel Marquez, Carl Froch, Mikkel Kessler czy Nonito Donaire to zmienisz zdanie ;)

Edytowane przez Ludzki.Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę była walka: KOWALIOW vs PASCAL

Kowaliow pokazał klasę lewą ręką. Polecam

 

A co do ciężkiej. W niej są za duże pieniądze, i dlatego, w pojedynkach o tytuł, to już będzie bardzo zachowawczy boks.

Kliczko zaczął.

Reszta kopiuje od niego.

Moim faworytem na d łuższy czas jest Tyson Fury.

Potężny prosty, z luzu bity, tak jak kliczko.

I będzie zamęczał wagą.

Nie ma wyższego w ciężkiej obecnie od niego.

To już jest za duży biznes, żeby się prać po głowach, kot więcej wytrzyma.

Teraz to gajerek, klasa, robienie kasay przy okazji.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dobrze że z nim pojechał bo po tej walce o tytuł już kompletnie Szpilce odjebało co to nie on. Widać że po nokaucie od Bronze Bombera coś siedzi u niego w głowie, psycholog sportowy powinien z nim popracować. Zero szybkości, brak lewej ręki, odsłonięty cały kiedy Kownacki lubi skrócić dystans i uderzyć seriami no dramat. Ciekawe czy Szpilka wróci na wyższy poziom, szczerze w mojej opinii po tej przegranej to tylko Polsat Boxing Night zostaje z jakimiś kelnerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Szpilka powinien pójść w ślad Zimnocha, i zrobić dużo mięśni, albo całkiem zrzucić wagę i pójść  w niższą wagę. 

Apropos Kownackiego, to zauważyłem go dawno temu, bo facet jest konsekwentny, i strasznie silny, i do tego nie widać tego po nim.

Przypomina mi księdza George Foremana.

Zobaczcie wywiad:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpilka to fałszywy ciężki na siłę wrzucony do tej kategorii, wiadomo lepszy $$$. W jakimś wywiadzie już mówił że chce zejść wagę albo dwie wagi niżej a potem wrócić do ciężkiej jak będzie 30+. Luis Ortiz, Joshua, Kliczko, Fury, Wildler to są prawdziwi zawodnicy wagi ciężkiej nie na siłę pompowani do tej kategorii jak Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak o co? po prostu zlekceważył przeciwnika uznał że jest na tyle szybki że Kowancki go nie trafi , no ale się przeliczył

jak walczyć bez gardy polecam oglądnąć walki Nassema Hameda

 

Edytowane przez qpa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.