Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że na forum brac sie rozrasta to licze na pomoc.(Ja tego nie doswiadczyłem na szczescie%-) )

Do rzeczy

Nie raz ogladalismy wstawki z neta z pisania kobiety na imadle.ciag mysli do jakiegos faceta gdzie on nie odpisuje typu:

nie nawidze cie
ty śmieciu
zajebie cie
kocham cie
wróc do mnie
błagam

nie watpliwie jest to proces mysli kobiety która ma sraczke emocjonalną i na chwile pisania jest w takim a nie innym stanie emocjonalnym.chodzi mi oto...że...a gdyby przerwac taki proces myslowy albo sie w niego wstrzelic jak snajper w cel.interesuje mnie reakcja kobiety.

Nie chodzi mi tutaj o podkrecenie kobiety ze jak pisze że nienawidzi to podkrecic ja tak zeby skakała z wkurwienia,chodzi mi oto że jak pisze w momencie ze kocha zeby wrócić i ze błaga to zeby odpisac we własciwym momencie typu.dobrze porozmawiajmy%-)

tu sie rodzi myśl.albo bedzie w systemie powrotu albo momentalnie czapke inaczej załozy i napisze zeby dany zawodnik spierdalał%-)

dalsze procesy mnie nie interesują co bedzie po.tylko sama reakcja na dane przerwanie schematu myslowego albo wstrzelenie sie

ktos cos jakies doswiadczenia?%-)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o powroty tylko o proces myslowy%-)

tak swoja drogą mam załamke.nie natknałem sie na zadne opracowanie naukowe typu twarzowe a zachowanie(kiedys cos tam było ze jakis koles po twarzowym mógł stwierdzic czy ktos jest homoseksualny czy heteroseksualny oraz jakie ma skłonnosci.cos tam sie to ocierało o Ekmana ale wsadzono to miedzy bajki i wysmiano).a jestem bliski stworzenia teori"mocno pseudonaukowej"ale popartej faktami z zycia nie tylko mojego.Osoby o bardzo podobnym twarzowym maja bardzo podobny zestaw zachowan,ja chce wykminic dlaczego 4 rodzaje kobiet o bardzo zblizonym twarzowym ciagnie do mnie.jest gdzies jakis wzór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umiesz kontrolować babskie emocje, nawet w stanie jej totalnej sraczki, to wygrałeś ją całą.

Możesz ją podkurwić
- nienawidze cie - ja tez cie nienawidze ty suko - czasem wychodzi z tego seks na wyżycie się i jest w tym stanie bardziej nakręcona, ale można sie uzależnić od takiej patologii i każdą sprawe wtedy załatwiać seksem

możesz być totalnie niereaktywny, więc ona będzie prowokowała jeszcze bardziej tracąc całą energie i w końcu sama padnie

możesz tez wybuchnąć smiechem - może ją zaboleć, więc za tym sie może rozpłakać

możesz też być uległy i przeprosić za swoje istnienie, mamo już nie będe! - niektóre rozsmieszysz w ten sposób i sraczka im momentalnie przejdzie

ale czy 'dobrze mozemy porozmawiac' cos da? to ona teraz wygłasza emocje, więc prędzej jakiś czyn może zadziałać i musi być o silniejszej ramie niż jej. "dobrze" i "możemy" jest uległością, więc jest słabe i słabsze od jej gniewu

można przytulić z całej siły, czy cokolwiek zrobić by się przestraszyła - zmiana emocji pamiętać, ale może mieć bardzo złe skutki

można przytulić, byle tylko nie mogła się wyrwać - uspokoi się i będzie po tym inna
i wtedy mowisz "juz juz, wszystko dobrze" jak do małego dziecka - rozczulisz ją, plus

Nic mi wiecej nie przychodzi do bani, ale sam miałem niedawno takie akcje więc pamiętam co i jak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Pikaczu napisał:

nie nawidze cie
ty śmieciu
zajebie cie
kocham cie
wróc do mnie
błagam

nie watpliwie jest to proces mysli kobiety która ma sraczke emocjonalną i na chwile pisania jest w takim a nie innym stanie emocjonalnym.chodzi mi oto...że...a gdyby przerwac taki proces myslowy albo sie w niego wstrzelic jak snajper w cel.interesuje mnie reakcja kobiety.

To jest procedura cykliczna: 1 w miesiącu co najmniej, przerwanie procesu tylko chwilowo go zniekształca i mamy powrót do początku.

Tak jak pisał Parafianin - to jest skuteczne i bardzo kulturalne, przyjazne i dojrzałe ale również chwilowe, bo procedura startuje ponownie.

 

Sraczka emocjonalna to hormony i nic tego nie zmieni, nie skróci, nie wyłączy...

 

nie nawidze cie - a ja cię widzę
ty śmieciu - to gdzie mnie wygrzebałaś?
zajebie cie - byle skutecznie, bo wstanę i znajdę lepszą
kocham cie - klękaj
wróc do mnie - a co ja, pies?
błagam - klękaj ponownie

 

 

Od pewnego czasu ripostuję i widzę, że strumień myślowy zęby wybija i jest chwila normalności. Najważniejsze - odrzucić emocje i być oschłym skurwielem, kulturalnym oschłym skurwielem.

 

Jak snajper w cel - uważam, że najlepszym lekarstwem jest solidne wygrzmocenie samicy... tyle, że one wolą APAP.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pikaczu napisał:

tak swoja drogą mam załamke.nie natknałem sie na zadne opracowanie naukowe typu twarzowe a zachowanie(kiedys cos tam było ze jakis koles po twarzowym mógł stwierdzic czy ktos jest homoseksualny czy heteroseksualny oraz jakie ma skłonnosci.cos tam sie to ocierało o Ekmana ale wsadzono to miedzy bajki i wysmiano).a jestem bliski stworzenia teori"mocno pseudonaukowej"ale popartej faktami z zycia nie tylko mojego.Osoby o bardzo podobnym twarzowym maja bardzo podobny zestaw zachowan,ja chce wykminic dlaczego 4 rodzaje kobiet o bardzo zblizonym twarzowym ciagnie do mnie.jest gdzies jakis wzór


o Stary zaciekawiłeś mnie tym postem, jakbyś znalazł jakieś opracowanie gdzieś przypadkiem to daj znać :)
 

Kiedyś czytałem, że z naszej osobowości może przyciągać podobne kobiety do siebie, ale o tym że z twarzy co to ciekawe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zawsze mieć na uwadze, że kobiety są zakochanymi w sobie narcyzkami, więc zwracanie uwagi, jakakolwiek krytyka, każde nieprzychylne słowo może być obrócone na twoją niekorzyść. Dlatego jeśli zmieniać stan emocjonalny to wszystkim, tylko jak najmniej tym (chyba że masz dużo wyższy status, to możesz sobie pozwolić na więcej błędów).

Co do twarzy to ja mam też prostą koncepcje i też związaną z narcyzmem. Jeśli kobieta jest zakochana sama w sobie, gapi się w lustro całe życie, to potem widząc kogoś podobnego do siebie też się w nim zakochuje.

Finisz him.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos koledzy nie zakumaliscie dokładnie.chodzi mi tylko o przerwanie procesu albo sie wstrzelenie.nie w jakies durne riposty od riposty.

Don Salvatore z tymi twarzami niestety niema takich badań aja klece fakty i próbuje jakos dopasować do tego co podpowiada parapsychopatologia.

Podobieństwa to szeroki temat i rózne dziedziny psychologii sie tym zajmują i po części sobie zaprzeczają+czasami nie ma reguły.

nie stworzysz zwiazku z kobieta która ma taki sam charakter i taka sama energie.sex bedzie zajebisty a emocje wykurwiste ale zwiazek długo nie potrwa
nie stworzysz zwiazku z lalą z która sie dogadujesz jak z kumpelą.z taka lala wypierdolisz w kosmos kazdy balet ale do sexu czy zwiazku nie dojdzie
ludzie trwale dobieraja sie na podstawie wspólnych cech twarzowych,na podstawie braków czyli uzupełniaja sie.podobnych zainteresowań.ale charakterów nie do końca.pewne elementy współgrają a nastepne sie uzupełniają.kolejne zaprzeczają

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pikaczu napisał:

cos koledzy nie zakumaliscie dokładnie.chodzi mi tylko o przerwanie procesu albo sie wstrzelenie.nie w jakies durne riposty od riposty.

 

Pika, jeśli nie durne riposty to pozostaje Ci działanie:

1. znaleźć najbliższe drzwi i zamknąć je z drugiej strony ostatni raz. Przerwanie procesu gwarantowane na 100%.

2. przywiązać pacjentkę do kaloryfera i zakneblować - możliwe oswobodzenie; chrząkanie, pierdzenie i mruczenie będzie słyszalne, więc skuteczność spada do 70%

3. ogłuszyć - skuteczność 50%, bo kiedyś się ocknie i zacznie od nowa

4. przywiązać na golasa do łóżka i wysmarować miodem lub czym tam lubisz - na czas zlizywania proces zostanie przerwany, skuteczność 30% bo język niećwiczony sparcieje, a baba jak to baba zacznie się użalać

5. milczeć - skuteczność od 0 do 100%.

6. zdjąć majtki, wsadzić kija od miotły w dupę i udawać ważkę - skuteczność 100%

 

No tak zrozumiałem jak napisałeś. A czym chcesz się wstrzelić do babskiego ględzenia jak nie ripostą? Ze słomki kaszą strzelisz czy gumką z majtek?

Napisz o co Ci chodzi to ktoś zrozumie i odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaman oto zeby sprawdzic jej reakcje.jak po nienawisci jest w stanie na kocham cie to sie w strzelić typu dobra porozmawiajmy.wtedy sa 2 opcje albo nastepuje przerwanie procesu sraczki w jej bani i sie uspokaja albo dostaje jeszcze wiekszego pierdolca.mechanizm na zasadzie płaczacego dziecka bo chce lizaka.kopie sie miota ma kare bo nie dostanie lizaka.ale juz tak długo ryjek piłuje ze dostaje lizaka na zasadzie masz i odpierdol sie%-)no przeciez dziecko wtedy nie pierdolnie lizakiem którego chciało%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Tak myślę:

1. jeśli samica robi jazdę na zasadzie jak wskazałeś: od śmiecia i mordowania do miłości i błagania to znaczy, że samiec wytrwał i zlewa, a ona nie myśli tylko czuje, więc robi to podświadomie. Wejście w dyskusję w jakimkolwiek momencie uważam za mało efektywne, ale możliwe. Ja czekałbym do dwóch ostatnich punktów: kocham i błagam.

2. jeśli samica robi to świadomie to znaczy, że rzeczywiście ma jakiś cel i rozmowa z nią na którymkolwiek etapie jest możliwa. Świadomie to raczej samica aż tak nie jedzie po bandzie jak z Twego opisu.

 

U mnie są dwa wzorce:

A) estrogeny przybywają (od krwawienia do jajeczka) i wtedy dyskusja jest rzeczowa, rozmawiamy spokojnie, logicznie nawet, argumentujemy, spieramy się kulturalnie, dochodzimy do wniosków i podejmujemy decyzję - wspólną. patrz pkt 2.

B.) progesteron atakuje (po jajeczku do krwawienia), jest emocjonalny kalejdoskop i najlepiej się usunąć (czego ostatnio nie zrobiłem). Wtedy zostają mi tylko riposty, które dają jej do myślenia ale i tak sraka wraca. patrz pkt 1.

 

Wnioskuję, że samica z pkt 1 nie weźmie lizaka i nie doceni czegokolwiek w przeciwieństwie do samicy z pkt 2.

 

50 minut temu, Pikaczu napisał:

ale juz tak długo ryjek piłuje ze dostaje lizaka na zasadzie masz i odpierdol sie%-)no przeciez dziecko wtedy nie pierdolnie lizakiem którego chciało%-)

No i tu mam różne doświadczenia z dzieciakami. Syn weźmie. Córka niekoniecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pikaczu napisał:

Jako że na forum brac sie rozrasta to licze na pomoc.(Ja tego nie doswiadczyłem na szczescie%-) )

Do rzeczy

Nie raz ogladalismy wstawki z neta z pisania kobiety na imadle.ciag mysli do jakiegos faceta gdzie on nie odpisuje typu:

nie nawidze cie
ty śmieciu
zajebie cie
kocham cie
wróc do mnie
błagam

nie watpliwie jest to proces mysli kobiety która ma sraczke emocjonalną i na chwile pisania jest w takim a nie innym stanie emocjonalnym.chodzi mi oto...że...a gdyby przerwac taki proces myslowy albo sie w niego wstrzelic jak snajper w cel.interesuje mnie reakcja kobiety.

Nie chodzi mi tutaj o podkrecenie kobiety ze jak pisze że nienawidzi to podkrecic ja tak zeby skakała z wkurwienia,chodzi mi oto że jak pisze w momencie ze kocha zeby wrócić i ze błaga to zeby odpisac we własciwym momencie typu.dobrze porozmawiajmy%-)

tu sie rodzi myśl.albo bedzie w systemie powrotu albo momentalnie czapke inaczej załozy i napisze zeby dany zawodnik spierdalał%-)

dalsze procesy mnie nie interesują co bedzie po.tylko sama reakcja na dane przerwanie schematu myslowego albo wstrzelenie sie

ktos cos jakies doswiadczenia?%-)
 

 

@Pikaczu, jak to napiszesz z poszanowaniem polskiej gramatyki oraz "odbiorcy" to odpowiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pikaczu napisał:

jak po nienawisci jest w stanie na kocham cie to sie w strzelić typu dobra porozmawiajmy.

Z nienawiści do miłości łatwo jej przejść bo to skrajne emocje. A tryb 'porozmawiajmy' wiąże się z pozbawieniem emocji. Nie wiem czy to możliwe w chwili szczytowania :)

 

14 godzin temu, Pikaczu napisał:

o przeciez dziecko wtedy nie pierdolnie lizakiem którego chciało%-)

A ja myślę, że właśnie pierdolnie i już nie będzie wiedziało o co chodzi i włącza się sekwencja typu 'cały świat jest zły, nie wiem o co mi chodzi'. Emocje dla emocji...

 

Może zamiast przerywać lepiej po prostu przyspieszyć proces?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, XYZ napisał:

 Najważniejsze - odrzucić emocje i być oschłym skurwielem, kulturalnym oschłym skurwielem.

 

I tutaj @XYZdotykasz kwestii fundamentalnej. Moje przemyślenia krążą wokół tego już od bardzo długiego czasu - jaka postawa mężczyzny wobec kobiety charakteryzuje się najwyższym współczynnikiem skuteczności. Odpowiedź, jak dotąd, brzmi:

 

kulturalny, dżentelmeński, kpiący-półoschły-półzimny skurczybyk

 

Działa na większość pań jak blask złota na krasnoludy i smoki. Jak wódka na alkoholika a magiczna maść na porost włosów - na łysiejącego. Kobieta będzie pielęgnować w sobie syndrom ofiary, wyżalać się przyjaciółkom i psiapsiółkom - ale na 'pstryknięcie palcem' poleci ugotować obiad w minikiecce i wypnie tyłek nawet nie proszona. A im bardziej on będzie zlewał jej potrzeby i ględzenie - tym ona bardziej będzie go 'lofciała'.

Ot taka - kurczaki - fuck logic.

 

S.

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to podejscie konkwistadorów...Mili, uprzejmi, kulturalnie, szarmanccy ale potrafili tez zabic, przypierdolic i dojsc do ogromnej wladzy...

 

Dlatego na poczatek zadbac o to aby kobieta miala tego swiadomosc...Wtedy czuje respekt i wie na ile moze sobie pozwolic...

 

Gada, trajkocze, narzeka ale w glebi serca krzyczy " Mowie Ci tak, ale tylko nie odchodz"...

 

Mysle ze spokoj w tej kwestii wskazany Pikacz...Ty jako facet mozesz dac jej za duzego lizaka i sie udlawi, wina wtedy bedzie po Twojej stronie...Bo nie sprawdziles rozmiaru, w tej sytuacji chce lizaka nie dla samego lizania, ale dlatego zeby sprawdzic Twoja reakcje i czy wiesz co dla niej dobre...

 

Wybacz stary, ale tak to interpretuje...

Co zlego, to nie ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak serio Pikacz, to uważam że przerwanie takiego schematu/ procesu myślowego jest możliwe ale podczas rozmowy, ale nie podczas wymiany tekstu pisanego.

 

Ponieważ naprzemienne pisanie nie wymusza podejmowania szybkich decyzji, zbiór reakcji też jest nieco inny, jak się nawet wstrzelisz to laska dostanie zwisu albo pierdolnie focha, później styki zaczną iskrzyć i wróci do pisania od przerwanego momentu ewentualnie zacznie litanię od nowa z dodatkowym zasobem pretensji bo jak mogłeś "napisać to czy tamto".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Subiektywny napisał:

 

I tutaj @XYZdotykasz kwestii fundamentalnej. Moje przemyślenia krążą wokół tego już od bardzo długiego czasu - jaka postawa mężczyzny wobec kobiety charakteryzuje się najwyższym współczynnikiem skuteczności. Odpowiedź, jak dotąd, brzmi:

 

kulturalny, dżentelmeński, kpiący-półoschły-półzimny skurczybyk

 

Działa na większość pań jak blask złota na krasnoludy i smoki. Jak wódka na alkoholika a magiczna maść na porost włosów - na łysiejącego. Kobieta będzie pielęgnować w sobie syndrom ofiary, wyżalać się przyjaciółkom i psiapsiółkom - ale na 'pstryknięcie palcem' poleci ugotować obiad w minikiecce i wypnie tyłek nawet nie proszona. A im bardziej on będzie zlewał jej potrzeby i ględzenie - tym ona bardziej będzie go 'lofciała'.

Ot taka - kurczaki - fuck logic.

 

S.

 

 

 

 

 

 

Pozwole sobie dodać egoista ,introwertyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to oczym piszecie chce sprawdzić bo nie wiem,nie doswiadczyłem.i dlatego zainteresował mnie proces.jak na razie widze ze tez nie doswiadczyliscie%-)Opcje od opcji znam bo moze byc albo tak albo tak.to teoria mnie interesuje praktyka%-)

Xyz.estrogen estrogenem ale progesteron czyt prolaktyna nie wpływa w zaden sposób na psychike kobiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje krotki film Tolle. Choc do pelni wyjasnienia pytania bedzie daleko. "Relacje miedzyludzkie". 

Mowi o schematycznej kłotni z partnerem lub rodzicami. Schemat zostaje przerwany poprzez skupienie na tym co jest teraz. Konkretnie odrzucenie domysłów i zaskoczenie rozmówcy faktem aktualnie przezywanym.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.