Skocz do zawartości

Kazus niedoszłej pierwszej obywatelki


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, The Saint napisał:

Czy po tym jak Ci opadł i odmówiłeś jej paragonów, szanowna pani psycholog dalej jest dla Ciebie taaak miła i otwarta?

Po kilku latach stwierdziła, że jestem dla niej za kiepski i znalazła sobie kogoś. Poza tym jest poprawnie, nasze kontakty są bardzo rzadkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2016 at 19:30, parafianin napisał:

Zauważyć można, że panie wykształcone, z wysokim statusem są bardziej narcystyczne i egocentryczne. Chcą by wszystko było tak jak one chcą, nie ma z nimi większych kompromisów, powalają zasobem słów i krętactwa - szczególnie właśnie te panie z natury humanistki. Aczkolwiek dobrze owijają wokół palca, tylko kogoś nad kim mogą mieć władzę, więc przyciągają wyłącznie uległych pantofli, providerów, mniej atrakcyjnych.

 

Tak niestety jest, oczekują że będziesz się łasił jak pies niezależnie od tego co pani robi i ślinił się u stóp aż dostąpisz zaszczytu. A jak tego nie robisz to jesteś pedał. Chyba znowu "jednak jestem pedałem" :) .

 

Dnia 18.01.2016 at 19:30, parafianin napisał:

A powrót dla dobra dziecka jest takim samym usprawiedliwieniem choćby braku zasad, amoralności i wyrachowania jak niejakiej Frytki Frykowskiej, która swoje puszczalstwo nazwała wyzwoleniem i niezależnością. Czyli robi jak chce, w pełni egoistycznie, w pełni skupiona na sobie i ma na to zawsze wytłumaczenie.

 

Hahaha, a jak się puszczała to jakoś dobro dziecka nie miało znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brachy jak na nią popatrzyłem, szczególnie na jej facjatę, to dałem jej 40-42 lata.

W miarę dobrze utrzymany MILF i tyle. Gdyby @red nie napisał, że ma 36 lat (a chciałem sprawdzić) to tak bym myślał. !!!

Poza tym jej wiek zdradzaja także takie części ciała, jak szyja i nogi.

Jest jeszcze inny aspekt, który mnie od niej odrzuca , to  KOMUNISTKA:angry: - a co za tym idzie ma między uszami "jogurt" !!!!:D

Nie wiem , czym się tu podniecać, bo Ja bym nie wsadził swojego klejnotu w to coś !!!

P.S. Nikt z nas nie wie ile "ogórów" miała w sobie jak się wspinała po szczeblach kariery politycznej, a pewnie miała mnogo:lol:.

Tak więc MILF z takim przebiegiem jest już tylko dla desperata:lol: - dobrze mężusiowi, niech cierpi;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.