Skocz do zawartości

Kazus niedoszłej pierwszej obywatelki


Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na to przypadkowo, a że bohaterka wydawałoby się teoretycznie poukładana - doktor nauk humanistycznych, więc niby chciałoby się oczekiwać więcej niż od zwykłej Gochy bez matury. Polecam prześledzić tą krótką historię, zwłaszcza, że pojawia się tutaj jakże piękne zagranie "dla dobra dziecka". Ciekawe czemu takie nagłe rozstanie, może ten pismak zaczął coś przebąkiwać o intercyzie? :D

 

http://gwiazdy.wp.pl/galeria/5950164136723585/magdalena-ogorek-rzucila-weglarczyka-i-wrocila-do-meza.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorat nie ma tu nic do rzeczy. Mój promotor na studiach mawiał, że wśród profesorów jest taka sama ilość idiotów jak wśród tzw. normalnych ludzi. Czy Madzia jest poukładana ? Wątpię. Jest bez wątpienia bardzo ładna, a to ryje panienkom banię. Wolę inny przykład. Może nie tak ładna, jak Madzia ale jest wspaniałym przykładem matki Polki, takiej prawdziwej katoliczki - wzór do naśladowania. Ma też nie najgorsze wykształcenie.  Pani Marta będąc mężatką pobierała materiał genetyczny gdzieś na boku. Przepraszam, ze sięgnąłem po tego brukowca:

 

http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/marta-kaczynska-ujawnia-moj-maz-nie-jest-ojcem-mojej-corki-piotr-smuniewski-nie-jest-ojcem-ewy_287261.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie sprawa jest prosta i wręcz podręcznikowa - Madzia Ogórek po chwilowym "ogłupieniu", teraz stwierdziła, że to jednak ONA ma wyższe SMV (współczynnik atrakcyjności), niż Węglarczyk...

Być może też gościu zbytnio się jej podporządkował, znudził się - i automatycznie STRACIŁ w jej oczach - a przecież one tego nienawidzą i gardzą...

W takich sprawach wykształcenie i status nie ma znaczenia! ;)

Zresztą na pewno ona ma wielu atrakcyjnych orbiterów, może już upatrzyła sobie lepszy model...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quizas, "poukładana" kobieta znaczy coś zupełnie innego od "poukładanego" faceta. To u kobiet oznacza wyłącznie wyższy pułap wyrachowania i lepiej funkcjonujący podsystem kalkulacji.

Nie możemy stosować tej samej perspektywy, języka i narzędzi pomiarowych w odniesieniu do nas i do samic. To trochę jakbyś chciał opisywać i obserwować wszechświat za pomocą mikroskopu elektronowego a struktury krystaliczne teleskopem Hubble'a. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię coś od czego stronię - ocenię Węglarczyka.

Wygląda mocno słabo.

Niski, przysadzisty, z ewidentną nadwagą lekko 10 a najpewniej 15 kg.

Wizualnie kapota, nawet garniaczem tego 'nie zasłoni'. Wzrostu nie podsztukuje ale

brzuch to już jego ewidentne zaniechanie i odpuszczenie sobie.

 

SMV Ogórek zdecydowanie bije na głowę Węglarczyka, wizualnie to nie jest partner dla niej.

Jak znam życie wokół ogóreczkowej kręci się masa chętnych na mizerię bądź sałatkę z ogórkiem...

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Marek Wolf napisał:

No ale co poruchał, to jego :)

                          Tu mi się nasuwa jeszcze jedna refleksja. Węglarczyk w sumie jest nic nie znaczącym dziennikarzem. A miał dostęp do takiej laski! Ciekawe jak tam u niego z samooceną ? Nie jest filozofią rwać panienki jak się jest przystojnym gościem,  Węglarczyk mi zaimponował. Tu na forum był wątek" Czy beta może być alfą itd. " ? Ta, powyższa historia jest odpowiedzią na to pytanie. Samoocena panowie. Samoocena.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Quizas napisał:

że bohaterka wydawałoby się teoretycznie poukładana - doktor nauk humanistycznych

 

Humanistycznych jest to słowo klucz :D

 

48 minut temu, Marek Wolf napisał:

No ale co poruchał, to jego :)

 

Oj Marku to twoje zamiłowanie do starych dup, do tej pory mam traumę po tym jak widziałem co na badoo przeglądasz :lol:

 

Toż to 36 letnia niewiasta, to dinozaur.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dres niunie po gimnazjim.karierowiczki po liceum.studentki uj.doktorantki i magistrantki.farmakoloszki.parapsyhopatoloszki.księzniczki biurowe czyt biurwy.architektoloszki czy inteligetne ksiegowe.wszystkie w wiekszosci to...(odgadnij rebus literkowo cyferkowy) 1  C===8. i nie jest to skrót od Combat Adolf Hitler%-)

kobieta moze miec tytuły naukowe i co z nich wynika?wzasadzie tyle że ma dobra zdolnosc zapamietywania i przetwarzania danych na zasadzie szybka nauka papugi w sklepie zeby mówiła gościom wypierdalaj%-)

inteligencja emocjonalna tu sie liczy

Puki jest dobrze to jest słodziusio milusio.misiaczku kawke ci zrobic?sniadanko do wyrka przyniesc?itd

a jak cos sie wali albo inaczej niunia czapke załozy wychodzi druga twarz niewiasty.zimna bez uczuć.nie liczaca sie z niczym.przekreslajaca wszystko co było w ciagu chwili beret= dzwonisz do psychiatryka i mówisz ze masz w domu ciezki przypadek

w szołbiznesie niema takiego czegos jak poukładany zwiazek.jest zysk dlatego co chwile sa rozwody i sie tam pierdola miedzy soba jak w modzie na sukces%-)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligentna "poukładana" - czyli lepiej manipuluje i podporządkowuje sobie innych dla zdobycia danego interesu. Lepiej też kłamie, lepiej kalkuluje, jej testy są bardziej potajemne, a na końcu lepiej gra rolę inteligentnej w otoczeniu (najlepiej przy nieświadomych rycerzykach). Wszystko po to by uzyskać akceptacje, jak najlepszą opinię społeczną w danym środowisku (lub ogólnie, jeśli jest medialna - to wyłącznie rola aktorska). To co kobieta pokazuje, nigdy nie jest prawdą. Jest tylko jej częścią, którą umie zagrać na potrzeby serialu jakim dla nie jest życie.

Tak myślicie czemu one te seriale tak oglądają? Chcą być takie same.

Jeśli masz choć jedną kobietę, którą uznajesz za poukładaną i inną niż wszystkie to nadal tkwisz w matrixie - wydaje ci się. To wszystko jest ten sam schemat postępowania, zachowania,. Tyle że dostosowany do odbiorcy, by go jak najlepiej ogłupić i uśpić jego CZUJNOŚĆ. By wpadł w sidła. Nic się więcej nie liczy dla kobiety. Masz zostać skutecznie wykorzystany, a empatia i skrupuły to słowa obce dla tej bezwzględnej osobowości.

Z resztą hipokryzja to jedne z pierwszych imion kobiety, bo zawsze jedno mówią, drugie robią.

Pani Ogórkowa się sypie i dosłownie i w przenośni, więc czemu miałaby nie spróbować kogoś takiego? One tak zawsze, dopóki urody nie zatracą i dopóki zwęszą jakiś interes. Można się domyślać jaki. Mógł być po prostu dostępnym niebojącym sie podejść tamponem emocjonalnym po poprzednim. Zaczęła go testować, testów najwidoczniej nie przeszedł. To niemożliwe z taką różnicą SMV, bo mniemam że nawet nie mógł jej z tym brzuchem porządnie zerżnąć.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu się tak podniecacie tą Ogórkową.

 

Z twarzy- normalna dziewczyna, całkiem ładna (też lubię blondi), tylko już trochę podstarzała.

0003SF7WPHB4O16R-C116-F4.jpg

 

Z figury - nic szczególnego. Ma brzydkie nogi i małe cycki.

z17832895Q,Magdalena-Ogorek.jpg

 

Moim zdaniem całkiem spoko się dobrali. Chociaż tak naprawde nie wiem zabardzo kim są, poza tym, że ona jest jakąś lewaczką.

 

Imo pięknych kobiet nie widzieliście, nie nazwałbym jej "taką laską!". Wygląda jak te wszystkie podstarzałe ale w miare zadbane pindzie z Tefałenu,  dziennikareczki, itd. 

Normalna laska, jak co któraśtam Polka na ulicy.

 

 

 

 

Edytowane przez Tamten Pan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyć można, że panie wykształcone, z wysokim statusem są bardziej narcystyczne i egocentryczne. Chcą by wszystko było tak jak one chcą, nie ma z nimi większych kompromisów, powalają zasobem słów i krętactwa - szczególnie właśnie te panie z natury humanistki. Aczkolwiek dobrze owijają wokół palca, tylko kogoś nad kim mogą mieć władzę, więc przyciągają wyłącznie uległych pantofli, providerów, mniej atrakcyjnych.

Nie wiem jaki jest Węglarczyk bo nie mnie to oceniać, ale skłonność takich panien do rządzicielstwa, w połączeniu ze spadkiem atrakcyjności poprzez jej wiek, przebieg, może akurat ich zaznajomienie składać się w logiczną całość.

A powrót dla dobra dziecka jest takim samym usprawiedliwieniem choćby braku zasad, amoralności i wyrachowania jak niejakiej Frytki Frykowskiej, która swoje puszczalstwo nazwała wyzwoleniem i niezależnością. Czyli robi jak chce, w pełni egoistycznie, w pełni skupiona na sobie i ma na to zawsze wytłumaczenie.

Nie patrząc już na te wszystkie niuanse myśle, że nawet jako młody chłopak byłbym nią seksualnie zainteresowany. Dobrze się trzyma i można by było zjeść z pieca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad ja to znam.....

"chce lepszej przyszłości dla dziecka"........dlatego chce się z toba rozwieźć,zostac w pojebanym lewackim kraju,odizolowac syna od ojca,/imprezki,adoratorzy,czesto pastowani,co chwile nowy "wujek",/to miała być ta lepsza przyszlosc dla dziecka

"musze myslec o dziecu"......ale ze sama nie potrafie zarobić na utrzymanie,i zycie na poziomie który mi zapewniales,to mam prawo cie oskubać i zrobić z ciebie niewolnika,nie jesteś mi już potrzebny,ale twoja kasa się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekst to "dla dobra dziecka" to k..a clue tego wszystkiego . Ci którzy mają dzieci bądź są po rozwodzie tak jak ja rozumieją to bez słów.

Niestety to jest czasem mocny argument i sam przez jakiś czas dobrze, że krótki -  miałem problem, aby to efektywnie odeprzeć. Kobieta tym tekstem skutecznie się zasłania i ma domniemane przyzwolenie społeczne. Potem jest , że jak chce (czyli ona) dobra dziecka a ty to gnój bo dla dziecka tego nie chcesz itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbadane są meandry kobiecej psyche.

Przypadek, z którym spotkałem się bezpośrednio czas jakiś temu: pani 8/10, z następującą przeszłością: mąż nr 1 - dziecko nr 1 i rozwód ("bo to słaby człowiek był"), mąż nr 2 - dziecko nr 2 i rozwód w toku ("bo to zły i słaby człowiek był"), jest dla mnie miła i otwarta, no i super, na koniec prośba, czy nie mam przypadkiem jakichś paragonów z apteki, bo walczy o alimenty na "chorowite" dziecko. Opadł mi, i już nigdy więcej na jej widok nie powstał. Pani dodajmy wykształcona - mgr psychologii z własną praktyką. Materialnie nie odczuwała żadnego ciśnienia - posiada(ła) naprawdę solidny pasywny dochód. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Eldritch napisał:

jest dla mnie miła i otwarta, no i super, na koniec prośba, czy nie mam przypadkiem jakichś paragonów z apteki, bo walczy o alimenty na "chorowite" dziecko. Opadł mi, i już nigdy więcej na jej widok nie powstał.

 

Czy po tym jak Ci opadł i odmówiłeś jej paragonów, szanowna pani psycholog dalej jest dla Ciebie taaak miła i otwarta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnie dostępnych narzędziach make-upu (w dobrych rękach), można każdego (no, prawie) ogórka przetapetować na pomidora - a co więcej, każdego pomidora na ogórka.

Najczęściej nasz ośli zachwyt nad urodą wielu kobiet, jest skutkiem możliwości bardzo łatwego oszukania samca-wzrokowca; elementarna sztuczka iluzjonistyczna w wykonaniu pań.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza sylwetką, trudno podrobić figurę laski która dobrze się odżywia i regularnie chodzi na siłownie albo po prostu jest naturalnie zgrabna (kobieca, klepsydra, wypukła okrągła dupcia) jakimś pushupem, szpilkami, legginsami itd. 

Edytowane przez Tamten Pan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.