Skocz do zawartości

Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.cda.pl/video/690432a

 

Aż dziw, że nie ma na forum wątku o tym filmie :). Generalnie oglądając ten film jeszcze w liceum pierwszy raz spotkałem się z takim "antymatriksowym" podejściem do relacji męsko-damskich. Chociaż byłem wtedy jeszcze młody i głupi, trochę taki romantyk na dychę, czułem że "coś w tym jest". Tylko że wystarczy uważać z jaką kobietą się zadaje i będzie dobrze, taki młodociany NAWALT, się mnie trzymał heh. Po powtórnym obejrzeniu filmu po kilu latach, refleksje miałem już trochę mniej romantyczne...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilkanaście razy, chętnie wracam do tego filmu. Ale o co w nim chodzi zrozumiałem dopiero po lekturze Marka i forum.

 

Sam się zastanawiam jak mogłem być tak ślepy, dostałem wszystko na tacy, a jeszcze nie zauważyłem prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to klasyka i raczej wszyscy już widzieli. Najbardziej (żenująco) zabawny jest uznawany swego czasu za "odpowiedź" na Testo - Lejdis. Babski kwik i chrumkanie (trudno się dziwić, skoro 4 kobiety gmerały w scenariuszu Saramonowicza).

@Subiektywny, nadrabiaj. Lepsze od "Spectre" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.