Skocz do zawartości

Seksu..mi sie chce, ale...


Eleanor

Rekomendowane odpowiedzi

... swiadczy o tym, ze jestes zdrowa ;)

Tylko , że Syla ma pewien problem : u niej sex realizuje się przez zaspokojenie nie tylko potrzeb ciała ale także ducha , inaczej mówiąc nie bawi jej mechaniczny sex dla podtrzymania funkcji organizmu...

No chyba , że się mylę ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seks jest przyjemny,a kobiety zamiast z tego korzystać dopóki są chętni to wydziwiają. Nie rozumiem tego tym bardziej że one są bardziej unerwione w tamtych miejscach i przez to odczuwają więcej przyjemności.

 

A swoją drogą droga Sylwio facetom właściwie chce się cały czas, więc wiesz jak my czujemy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chłopaki..wiem jak się czujecie:))

Ostatnimi czasy naprawdę nie żałowałam sobie seksu.tzn jak miałam ochotę miałam z kim..ale nie, nie z byle kim:)

To fakt brakuje mi faceta, ale nie tylko jego fizyczności, ale...tego porozumienia, wyjątkowej więzi, szacunku...chciałabym być z kimś kto postawi mnie do pionu gdy nie będę chciała zrobić jakąś głupotę, lub opieprzy gdy zrobię cos źle..brakuje mi tego..

A seks bez zobowiazań jest fajny, ale na dłużej to nie dla mnie..wypalam się...czuje że jak będę tak dalej żyć to nie będę czuć..

Chcę być kochającą, mądrą kobietą dla swojego mężczyzny..nie interesują mnie błyskotki..kasa..samochody..wiem, ze to szczęścia nie daje, to złuda

Ot co.. :)

Dobra, możecie się już śmiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chłopaki..wiem jak się czujecie:))

Ostatnimi czasy naprawdę nie żałowałam sobie seksu.tzn jak miałam ochotę miałam z kim..ale nie, nie z byle kim:)

To fakt brakuje mi faceta, ale nie tylko jego fizyczności, ale...tego porozumienia, wyjątkowej więzi, szacunku...chciałabym być z kimś kto postawi mnie do pionu gdy nie będę chciała zrobić jakąś głupotę, lub opieprzy gdy zrobię cos źle..brakuje mi tego..

A seks bez zobowiazań jest fajny, ale na dłużej to nie dla mnie..wypalam się...czuje że jak będę tak dalej żyć to nie będę czuć..

Chcę być kochającą, mądrą kobietą dla swojego mężczyzny..nie interesują mnie błyskotki..kasa..samochody..wiem, ze to szczęścia nie daje, to złuda

Ot co.. :)

Dobra, możecie się już śmiać :)

 

szkoda ze nie jestes o polowe lat mlodsza. z takim CV bylabys w moim targecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.