Skocz do zawartości

Uproszczenie forum


Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam osobny temat, bo postulat jest jeden ale za to wyrazisty: uproszczenie forum.

 

Moim zdaniem forum jest zbyt rozbudowane, posiada niepotrzebne działy które dublują treść. Przykłady: Kuchcimy a poniżej Eksperymenty kulinarne. Męskie kino i Jakie filmy polecacie, Męskie lektury i Co fajnego przeczytaliście, Talent pisarski i męskie haiku. Jest tego więcej, pokrywają się też zakresy działów głównych np. Związki i Jak wychowałem swoją kobietę. Wycierałem się trochę po różnych forach, nawet miałem swoje własne (ezoteryka i alternatywa), więc wiem że zbyt rozbudowanym forum trudniej się administruje a poza tym jest ono mniej przyjazne dla użytkownika. Korzyści są pozorne, samo przeglądanie takiego molocha jest męczące.

 

Aha, wywaliłbym, bezwzględnie, oazę dla pań. Jest tego dużo gdzie indziej. I zabroniłbym logowania się paniom. Jak męskie forum to męskie, bez gadania.

 

No, mam nadzieje, że w tym kierunku będzie to zmierzać, czasem mniej znaczy więcej. Zwłaszcza jak się zrobi milion wejść i postów a całość będzie ważyć swoje.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że rezerwat dla Pań powinien być. Jak już chce jakaś kobieta coś napisać to i tak napisze. Lepiej niech zaloguję się jako kobieta niż podszywa pod faceta. To i tak w fazie początkowej jest nieweryfikowalne. Zatem zakaz logowania dla kobiet uważam za bezsensowny. Niech piszą.... będzie ciekawiej i śmieszniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mess, jak trochę pomyślisz dojdziesz może do wniosku, że jest ok. Przykładowo "męskie kino" i "filmy jakie polecacie" to dwie różne sprawy. Do jakiej kategorii wsadzić Arizonę bądź Ultraviolet?

Ani męskie ani godne polecenia, smaczek za to jest :)

Rezerwat nie jest do ruszenia, było to x razy omawiane.

Postawię tezę, że z uwagi na to, że "miałeś własne forum" odruchowo próbujesz ustawiać sprawy tutaj. Nie rób tego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Marek Wolf napisał:

Skarżysz się że jest dużo działów, a sam zamiast się wpisać w jednym, tworzysz następny... po co?

 

Napisałem w pierwszym zdaniu. I nie skarżę się.

 

> Postawię tezę, że z uwagi na to, że "miałeś własne forum" odruchowo próbujesz ustawiać sprawy tutaj. Nie rób tego.

 

A gdzie tam, panie, nigdy więcej ani własnego forum, ani pracy na żadnym innym. Pomóc chciałem :)

 

Edytowane przez Herr Mess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Herr Mess napisał:

A gdzie tam, panie, nigdy więcej ani własnego forum, ani pracy na żadnym innym. Pomóc chciałem :)

 

Jeśli nigdy więcej pracy na żadnym forum to znaczy, że jednak nie chcesz pomóc a tylko tylko mącisz

Jeśli nick to nie przypadek to ostro się zabrałeś, aby na niego zapracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.