Skocz do zawartości

Tworzenie przez samiczki mitu o równym wkładzie w związek


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, cst9191 napisał:

 

Usługa doradztwa ze strony doświadczonej znawczyni :)

 

Co innego, że to bardzo droga usługa - ale w końcu mamy wolny rynek.

To nie lada sztuka, zdecydować się czy brać czerwony, karmazynowy, burgundowy a może w kolorze fuksji, do tego trzeba skończyć odpowiednie studia i przejść wszystkie testy okulistyczne na rozróżnienie każdego odcienia, taaa. takie to potrzebne, wiadomo, czerwone samochody są najszybsze, bo czerwień jest aerodynamiczna! :D

 

Kiedyś z ciekawości przeszedłem internetowy test polegający na wyłapywanie koloru różniącego się o minimalny odcień, wszystko poprawnie wskazałem, gdzie jest baba co mi sfinansuje zakup Porszaka za wskazanie "właściwego" koloru? 😛

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 28.01.2016 o 15:09, hxc napisał:

 

... Kobietom wmówiono jakiś systemowy kołowrotek, kobieta jest po to aby podążać za mężczyzną i go wspierać zobaczcie na Billa Gates!  Facet ma byc autorytetem i jeśli jest to kobieta ma wyjebane na mądrości koleżanek i inne głupoty, docenia chłopa i jest dla niego zawsze otwarta!

Większość miliarderów zdobyło miliony bo przy nich była odpowiednia kobieta...

 

 

 

 

No widać jaki z Gatesa jest alfa, że dał się swojej starej babie zrobić na połowę majtku. Bezos też pantoflarz... :)

W dniu 28.01.2016 o 15:09, hxc napisał:

 

Każdy zdrowy gość będzie dążył do związku partnerskiego, nie mówię tutaj o małżeństwie bo faktycznie to zostało wypatrzone na korzyść tej co się wsadza.

 

 

Blue-pilled mangina alert. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vizz napisał:

No widać jaki z Gatesa jest alfa, że dał się swojej starej babie zrobić na połowę majtku. Bezos też pantoflarz... :)

Blue-pilled mangina alert. :)

 

Z Gatesem to nie wiadomo jak było do końca. To może być wspólnie ustalony front. Jeśli Billowi udowodnią, że maczał palce w wyborach to z automatu ma konfiskowany majątek, ale wtedy nad wszystkimi ważnymi przedsięwzięciami przejmie kontrolę jego żona dzięki zmianom w statutach spółek poczynionych jakiś czas temu. Jak go kocha to może się okazać, że pomimo rozwodu zachowa nawet swój dom i ukochaną kolekcję samochodów. Co za przypadek ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Piter_1982 napisał:

 

Z Gatesem to nie wiadomo jak było do końca. To może być wspólnie ustalony front. Jeśli Billowi udowodnią, że maczał palce w wyborach to z automatu ma konfiskowany majątek, ale wtedy nad wszystkimi ważnymi przedsięwzięciami przejmie kontrolę jego żona dzięki zmianom w statutach spółek poczynionych jakiś czas temu. Jak go kocha to może się okazać, że pomimo rozwodu zachowa nawet swój dom i ukochaną kolekcję samochodów. Co za przypadek ;). 

Być może. A jak "usprawiedliwisz" Jeffa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z kad ja to wiedziałem to nie wiem, ale zawsze tak robiłem i prostowałem. Dlatego zawsze byłem zły. Jak chate walnąłem i usłyszałem, że się nieźle urządziła to od razu prostowałem, że nic nie robiła, jej rodzina pomóc nie chciała i sama miała problemy, żeby mi objad przywieźć. Zawsze ten sam foch. Jak była kłótnia to ostatnie co mogła powiedzieć to to, że urodziła dzieci. I tu już nie bardzo miałem co powiedzieć bo jednak tak było jedyne co mi później przyszło na myśl to to, że jak wypomina poród to jest już nie ładne i znaczy, że nie chciała dzieci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Sklozgos napisał:

I tu już nie bardzo miałem co powiedzieć bo jednak tak było jedyne co mi później przyszło na myśl to to, że jak wypomina poród to jest już nie ładne i znaczy, że nie chciała dzieci.

 

Kiedyś znajoma z pracy opowiadała o swoim porodzie, który zniosła bez problemów, tak samo jak inna kobieta z którą leżała na sali, tylko że ta druga gdy przyszedł miś zaczęła grać jaka to jest wymęczona itd.

 

Kobiety to mistrzynie manipulacji. Czy należy mieć do nich żal? Należy o zjawisku wiedzieć i nie mieć żalu bo często manipulują nieświadomie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.