Skocz do zawartości

Milfy hotele i te bajery


Tyran

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry,

Pytanie mam ogólnie zastanawiam się coraz poważniej aby się po spotykać z takimi zadbanymi milfami parę razy, nigdy tego nie robiłem wcześniej.

Moje pytanie jest czy taka się przypadkiem "nie zakocha" i nie będzie za tobą ganiać później?

Pozdrawiam braci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadbane milfy... z tym może być POWAŻNY problem kolego :) Coś za coś, lepsza dostępność i rżniesz za free, często do końca i bez lateksu, ale towar... wybrakowany. Czasem można trafić niezłą milfetkę zadbaną, ale to wielka rzadkość i lepiej ubrać gumę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam obecnie mam przygody z taką Panią. Ona ma swoje potrzeby, ja swoje. Oboje jesteśmy po rozwodach, czasami się spotykamy lub wyjeżdżamy. 

Mi tam się podoba, bo sex z nią jest megaaa (młode nie bzykają się tak dobrze) ;) Kobieta bardzo piękna i ogólnie zajebista. Ale oboje wiemy, że każdy z czasem pójdzie swoją drogą.

Z osobistych doświadczeń polecam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.