Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

33 postów w tym temacie

Dnia 4.02.2016 o 00:56, RedBull1973 napisał:

Wkładam palce w cipkę, a tam...kurwa GĄSZCZ ! Nie to,  że nie ogolona (nie przepadam za kompletnie wygolonymi) , tylko kurwa istny GĄSZCZ włosów , nieprzebyta dżungla...!

Prawdziwy tażan nie boi się skakać po lianach xD Ja bym brał, ale o minetce mogłaby zapomnieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak mawia Marek, od niepełnosprawnych trzymać się z daleka.

Nie chodzi tutaj nawet o litość. Z taką kobietą żadną miarą nie ma przyszłości. 

Ewentualnie seks, ale ta pielucha ... no zniesmaczyła mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poczucie winy, litość.... Zapewnia Was bracia, ze to obce odczucia dla kobiet.

Traktuj bliźniego swego jak on ciebie traktuje.

Edytowane przez SennaRot
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 2.09.2016 o 00:53, Krzysiek1991 napisał:

Że są jeszcze osoby które umawiają się na szybkie związki korzystając z tego samego numeru telefonu co na co dzień to jestem pod wrażeniem lekkomyślności :D

Przed spotkaniami z kobietami 35-40 lat, zawsze poinformowałem smsem swoich znajomych kilka dni przed randką o nowym numerze telefonu, żeby nie tracić czasu i czytać jej smsów , swoją drogą miałem podobną sytuacje jak @RedBull1973 niunia momentalnie chciała abym się wybrał z nią na jej imprezę firmową...po jednym dniu znajomości...

Babka miała jakiś fetysz na punkcie sexu analnego chyba, którego notabene nie lubię, bo miałem sytuacje ze podczas analu laska puściła soczystego bąka, od tamtej pory mam uraz i staram się wymigać jak mogę...

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Assasyn napisał:

Przed spotkaniami z kobietami 35-40 lat, zawsze poinformowałem smsem swoich znajomych kilka dni przed randką o nowym numerze telefonu, żeby nie tracić czasu i czytać jej smsów , swoją drogą miałem podobną sytuacje jak @RedBull1973 niunia momentalnie chciała abym się wybrał z nią na jej imprezę firmową...po jednym dniu znajomości...

Babka miała jakiś fetysz na punkcie sexu analnego chyba, którego notabene nie lubię, bo miałem sytuacje ze podczas analu laska puściła soczystego bąka, od tamtej pory mam uraz i staram się wymigać jak mogę...

Bączka powiadasz :wub:

Przychodzi facet do burdelu i mowi ze chcialby sie bzykac!Tylko ze babka musi byc gruba, stara i smierdzaca!Okazalo sie ze jest taka kobieta i czeka w pokoiku nr.6!Spragniony mezczyzna poszedl do pokoju i ujzal na lozku gruba smierdzaca stara babe!Po chwili powiedzial zeby rozchylila nogi po czym wlozyl glowe do c?py a ona spowrotem scisnela go wielkimi udami!Po 10 minutach facet krzyczy do baby!!Pusc, pusc, pusc!Ta rozchyla nogi facet wychodzi i mowi!Nie nogi, pusc mi baka!!

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz szczęście, że niczego nie jadłem bo wybuchnąłem śmiechem jak podczas czytania doszedłem do fragmentu z pieluchą :rolleyes:. Mnie by nie zachęciła do seksu po gadce, że ma wielu facetów do seksu. Taka loteria by wygrać chorobę weneryczną albo inne gorsze gówno. Dobrze, że skończyło się na lodziku i palcówie.

Edytowane przez CalvinCandie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wow !

Bracie, szczerze Ci wyznam, że nie miałem jeszcze do czynienia z panną na wózku, ale w Twojej sytuacji to już na starcie bym podziękował, bo pachniało przypałem na odległość.

Historia na prawdę niesamowita, i brawa dla Ciebie, że w miarę przyzwoicie udało Ci się z tego wyjść, ale podejrzewam, że rysa delikatna na psychice pozostała :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta