Skocz do zawartości

Kelthuzz - w temacie kobiet i białych rycerzy - dobre!


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było, przypadkiem wpadłem na to, dość ciekawy tekst:

 

http://nie.com.pl/test/na-co-wala-konie/#more-33051

 

 

Bardzo dobrze gada chłopak, polałbym mu dobrej łychy. 

Ale ma ton głosu jakby miał zaraz się zesrać :( Trochę męczace.

 

EDIT haha już wiem jak on mówi; Jak psikuta :D 

 

Kurwa, identyczny ton głosu :D

 

 

 

Edytowane przez Tamten Pan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A znacie tę piosenkę? :D

 

Kelthuzik zarobił za nią proces karny, a nawet wyrok, 6 miesięcy prac społecznych:

http://kelthuz.blogspot.com/2014/11/pisemne-uzasadnienie-wyroku-ws-kelthuza.html

 

Po apelacji sąd odstąpił od wymierzania kary, ale wyrok został podtrzymany, w papierach zostało słowo "winny":

http://kelthuz.blogspot.com/2015/10/uzasadnienie-wyroku-sadu-okregowego-w.html

 

Czytając te wyroki sam w końcu nie wiem, czy on został ukarany za obrazę murzynów, muzułmanów, lewicowców, a może kobiet? Sędzia uciekł w jakieś dziwne wytłumaczenia typu: "Pan nienawidzi wszystkich", "ta satyra nie jest śmieszna". Biegły w sprawie, Rafał Pankowski z Nigdy Więcej, niezależny ekspert heh.

Edytowane przez EnemyOfTheState
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu filmu reda autor stwierdza, że zło to szkoła publiczna i Kościół. Wiecie może, czemu akurat Kościół, jak on to motywuje i czy nagrał o tym filmy?

Powoływał się na altruizm-który-oczywiście w pewnych granicach-jest aprobowany albo nakazywany przez Kościół-ale przecież altruizm jest dobry a nawet czasem niezbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AdrianoPeruggio napisał:

Na końcu filmu reda autor stwierdza, że zło to szkoła publiczna i Kościół. Wiecie może, czemu akurat Kościół, jak on to motywuje i czy nagrał o tym filmy?

Powoływał się na altruizm-który-oczywiście w pewnych granicach-jest aprobowany albo nakazywany przez Kościół-ale przecież altruizm jest dobry a nawet czasem niezbędny.

 

Czemu czyny bezinteresowne (vide: wolontariusz) są wartościowsze moralnie, niż wykonanie tego samego za pieniądze?

 

Uważam za naturalne troszczenie się najpierw o własny interes, a głoszona moralność w Kościele mówi o służeniu innym, czynienie dla ich dobra. Do czego doprowadza altruizm? Do oddawania swojej energii i bogactw na rzecz innych, które zostaną przez nich w niekoniecznie aprobowany przez ofiarodawcę sposób wykorzystane. Do tego, że nie wszyscy ludzie będą objęci pomocą. Ofiary lub osoby "przekazujące" lub organizujące pomoc będą wykorzystywać człowieka. A gdyby każdy zaczął od siebie? Najpierw każdy powinien pomóc sobie, a nie będzie szukał potrzebujących na lewo i prawo, gdy sam ma rozwalone życie osobiste. A jeśli będzie wiedział, że reszta osób jest egoistyczna, to nie będzie oczekiwał od nich pomocy, od początku będzie tworzył nawyk odpowiedzialności za siebie. Siedzę krzywo przy komputerze, nie pływam lub nie wykonuję żadnych przeciwdziałających temu ćwiczeń to czego może oczekiwać człowiek świadomy istnienia ludzi altruistycznych lub państwa opiekuńczego? Pójdę do lekarza, da mi skierowanie i oni mi pomogą, wrócę potem do domu i dalej będę robił swoje. I tak to jest z konsekwencjami altruizmu właśnie. To co napisałem, jest dla mnie afirmacją.

 

Nie czytałem "Cnoty egoizmu" Ayn Rand (Kelthuz ją kocha), ta książka jest powodem pogardy altruizmu ze strony Kelthuza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, AdrianoPeruggio napisał:

Na końcu filmu reda autor stwierdza, że zło to szkoła publiczna i Kościół. Wiecie może, czemu akurat Kościół, jak on to motywuje i czy nagrał o tym filmy?

Powoływał się na altruizm-który-oczywiście w pewnych granicach-jest aprobowany albo nakazywany przez Kościół-ale przecież altruizm jest dobry a nawet czasem niezbędny.

 

Obiektywiści są nieco odmiennego zdania :D. A raczej trochę inaczej definiują pojęcie egoizmu i altruizmu, niż się potocznie przyjęło (a właściwie to zauważają że powszechnie używa się tych terminów błędnie)

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Racjonalny_egoizm

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Filozofia_obiektywistyczna

 

Cytat

Zgodnie z zasadami etyki obiektywistycznej każdy człowiek powinien kierować się własnym interesem (racjonalnym egoizmem). Rand uznawała, że ponieważ każdy by przetrwać musi dbać o siebie, to doktryna twierdząca, że troszczenie się o siebie jest złem oznacza, że złem jest ludzka chęć przeżycia. Według Rand na tym właśnie polega doktryna altruizmu, którą należy odrzucić, podobnie jak żądanie poświęcania innych dla siebie.

 

Nie czytałeś Ayn Rand? ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi na ten pierwszy temat. Cioty w komentarzach spuszczają się nad zdjęciami dziewuch, jakby im się bóg objawił. A one obrastają w dumę wyższą 10krotnie niż powinny.

 

Tylko nie podoba mi się ten dziwny slang internetowo-chujwiejaki. Rzygam takimi wyrażeniami, od zawsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Wolf napisał:

A mi się nie podoba jego nienawiść i pogarda do kobiet. To nie mój świat na pewno.

 

U niego ciężko jednoznacznie stwierdzić co jest nienawiścią a co zwykłą beką. Nawet we własnym środowisku niekiedy potrafił zasiać niezły zamęt. Np. przez dobre kilka miesięcy robił sobie jaja z korwinistów, a potem zdziwienie że ma kto z nich przyszedł na jego proces. Nie jeden raz objechał samych libertarian chociażby dlatego że większość z nich nie podziela jego poglądów na temat Izraela. Generalnie jest raczej pozytywnym świrem z luźnym podejściem do życia, ale jego irytującą cechą jest ego rozdęte do granic wszechświata.

 

Btw. On "nienawidzi wszystkich", taki metal, randysta, libertarianin, nihilista. Jego sztandarowy tekst:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Kelthuz i kobiety. Bardzo fajna odpowiedź na spot Małgorzaty Marenin z palikociarni:

 

 

Łagodnie, merytorycznie, bez żadnego "knypie intelektualny", "zabij się". Nie wiedziałem nawet że tak potrafi.

 

 

Nagrał też utwór z pewną laską, inna sprawa że wyszło okropnie, nie słuchajcie komu życie miłe :D

 

Edytowane przez EnemyOfTheState
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust koleś jest zwykłym dupkiem.

Zresztą za samą flagę należy się kulka.

 

Kawałek z tą małą przesłuchałem, choć tylko fragmenty i zastanawiam się czym by się karmiła gdyby nie forsa rodziców.

Jej miejsce jest w burdelu gdzieś koło Nowolipek, nigdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wroński napisał:

 

Jak na mój gust koleś jest zwykłym dupkiem.

Zresztą za samą flagę należy się kulka.

 

Kawałek z tą małą przesłuchałem, choć tylko fragmenty i zastanawiam się czym by się karmiła gdyby nie forsa rodziców.

Jej miejsce jest w burdelu gdzieś koło Nowolipek, nigdzie indziej.

 

A wiesz że ona w czasie nagrywania tego utworu miała już koło 20 lat, dużo młodziej wygląda ;)

 

@red

O kucach najbardziej znany utwór to wiadomo:

 

 

To jest ten jego "faszyzm w estetyce" i "wyniosłe formy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.