Skocz do zawartości

Co te PIS-orki odpierdalają?


Rekomendowane odpowiedzi

To panowie kolejny smaczek ze stajni PiS:

 

http://ccnews.pl/2016/07/28/pip-przychodzi-oslona-nocy/

 

Przecież do bogatego nie wejdą, bo wszystkich w mieście zna, pije wódę z ich szefem. A jak nawet wejdą to co najwyżej łapówkę wyłudzić.

 

Tak się będzie małe firmy w RP dojeżdżało.

 

Czy też macie wrażenie, że te wszystkie ustawy to siedzi kilku prawników z korpo gdzieś w knajpie jak "u Sowy" piszą przy ośmiorniczkach i wódeczce, a później do sejmu i mówią tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym mówię już od dawien dawna, gospodarka mieszana = walka grup interesów o to żeby rząd stanął po ich stronie. Ci którzy wygrywają, borą wszystko. Zawsze ten sam schemat, etatyzm = korporacjonizm. Polecam wszystkim poczytać jakie Franklin Roosevelt (czyli prekursor państwa opiekuńczego) miał relacje z rodziną Rothschildów, Rockefellerów i Morganów.

 

Dziś również czołowi żołnierze Rotschildów i im podobnym mieszają ludziom w głowach:

 

"Skończyłem studia w duchu tej ortodoksji i poruszałem się w jej granicach, ale w głębi zawsze byłem socjaldemokratą i wolałem model skandynawski od amerykańskiego." - Jeffrey Sachs

 

"Wiara w nieomylność wolnego rynku to szkodliwa ideologia, która prowadzi do coraz ostrzejszych kryzysów" - George Soros 

 

itd. itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znalazłem takie oto coś w necie:
 

Cytat

 

 

Projekty ustaw o obowiązku odprowadzenia 10 proc. dochodów na instytucje chrześcijańskie, a także zwrotu zasiłków 500 zł na dziecko w rodzinach, które nie wykazują się patriotyzmem i nie biorą udziału w miesięcznicach smoleńskich mają wpłynąć do sejmu po wakacjach.

W przygotowaniu jest też projekt wiążący niedochowanie wychowania w trzeźwości z podniesieniem opłat za leki oraz wprowadzenie podatku "prodemograficznego" od osób posiadających co najwyżej jednego potomka.
Listę nowych ustaw zamykają projekty regulacji o depozycie paszportów oraz promowaniu czytelnictwa patriotycznego.

Według projektu ustawy depozytowej paszporty obywatelskie byłyby przechowywane w urzędach administracji terenowej i wydawane za zgodą i po zaopiniowaniu przez naczelnika wydziału.

 

http://jolantasacewicz.natemat.pl/185801,zycie-po-trybunale

 

Komuna wraca, jeszcze książeczki walutowe, ażeby Polacy nie uciekali od nurkującej złotówki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kootas nie wierz we wszystko co znajdziesz w necie. 80% "informacji w necie" jest fejkowych albo podkręconych dla przyciągnięcia uwagi.

 

Jest wolność wypowiedzi ale się teraz zbłaźniłeś bo ktoś dla beki napisał arta.

 

Wkurwia mnie ta nagonka na pis. Tak, głosowałem na Andrzeja. Tak, głosowałem pierwszy raz w życiu.

 

Wkurwia mnie ta antykaczorowska propaganda! Przez ostatnie 25lat "elity polskie" wyprzedają kraj, wpędzają nas w długi, wyganiają na emigrację.

 

Gdzie kurwa byliście wszyscy "patrioci" jak to się działo? Gdzie byłeś Koootas?

 Morda była krótko jak platforma do pierdla  wrzucała za pyskownie, nie?

 

Jak zajebali pieniądze z ofe, jak strzelali do górników!!! Wtedy jakoś nie słyszałem takiego pierdzelenia.

A teraz wszystkiemu jest winny żydek kaczor 1,65m wzrostu, którego notabene uważam za patriotę po tym co powiedział w Gruzji o Ukrainie i Polsce.

 

Jak krytykować to konstruktywnie, rzuciliście się jak psy na kaczkę, piana leci z pyska, to wścieklizna?

 

Masz na pocieszenie link do filmu twojego ulubieńca, ryżego kundla, zobacz na jego mowę ciała, patrz jak unika wzroku dudiego :) Jaram się!!!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kootas napisał:

Znalazłem takie oto coś w necie:
 

http://jolantasacewicz.natemat.pl/185801,zycie-po-trybunale

 

Komuna wraca, jeszcze książeczki walutowe, ażeby Polacy nie uciekali od nurkującej złotówki.

 

 

@kootas zapytam wprost; TY naprawdę w to wierzysz ?

 

Przecież to śmiedzi lewacką prymitywną manipulacją.

Ja śmiałem się jak to czytałem, to jest tak prymitywnie napisane, ze nawet szympans by się domyślił, że pisze te grupa Swetru.

A oni nie przebierają w środkach i robią się coraz bardziej żałośni;)

 

I jeszcze coś, komuna wraca:lol: - aby mogła wrócić, musi najpierw odejść.

IIIRPRL w której jeszcze żyjemy, została nam sprytnie i subtelnie podrzucona przez Wolskiego i Kiszonego na "okrągłym stolcu",

poprzez swoich konfidentów. Nie oddadzą władzy o tak po prostu, będą walczyć zaciekle na wszystich frontach.

Tak więc BE COOL;), spokoju trochę życzę.

 

Wojna z obecną władzą w internecie przybrała już formę "kabaretu".

SH.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kabaret" to jest wesołe słowo, kojarzy się ze śmiechem, zabawą, rewią.

 

Nagonka na pis to zwykłe stulejarstwo, trolling, wykorzystanie najniższych instynktów.

 

Wiele można im zarzucić, można krytykować, ale nawoływanie do nienawiści i mordu jest karalne.

 

Żal dla dzieci 500pln, najwyższe zwyrolstwo współczesnego świata.

 

Ahmed w DE dostanie tyś eur żeby gwałcił niemry, a w pl żal dla rodzin dla dzieci 500pln.

Polskie dzieci mają mieć miód i wszystkiego w bród, żeby były mądre silne i piękne, słowiańska krew, aryjskie geny!

 

Morda krótko, lewackie trolle, jak słabek anonimowe w necie, rzygam tą lewacką anty polską homo propagandą, słabe mózgi idą z prądem... bardziej smutne niż blog 2śfiaty.lead.c84c915a7f9b49f6be84fb3223335140.jp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko @Lukas i na nich przyjdzie czas, te załgane komunistyczne łby polecą;).

Ja zamiast się wku.........ć, zamieniam negatywne emocję w śmiech.

To prosty sposób i bardzo skuteczny na odwleczenie zawału:D.

 

Kogo my tu mamy:

Same naszę "narodowe" gwiazdy, a widzę dwóch którzy się wyróżniają; POLMOS, BIGOS, brak tylko DONOSa:lol:.

 

I co można z żartemB):).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Lukas napisał:

Gdzie kurwa byliście wszyscy "patrioci" jak to się działo? Gdzie byłeś Koootas?

 Morda była krótko jak platforma do pierdla  wrzucała za pyskownie, nie?

 

Jak zajebali pieniądze z ofe, jak strzelali do górników!!! Wtedy jakoś nie słyszałem takiego pierdzelenia.

A teraz wszystkiemu jest winny żydek kaczor 1,65m wzrostu, którego notabene uważam za patriotę po tym co powiedział w Gruzji o Ukrainie i Polsce.

 

 

Uważam, tą porcję nerwów za niepotrzebną.

Gdzie byłem, jak PO zaczął robić syf?
Spakowałem się i wyprowadziłem za granicę.
Wrócę, jedynie by coś budować w Polsce, ale z tego co widzę, to dużo wody jeszcze upłynie, zanim ten syf, socjalistyczny, się zawali.


A to zdanie:

Cytat


Masz na pocieszenie link do filmu twojego ulubieńca, ryżego kundla, zobacz na jego mowę ciała, patrz jak unika wzroku dudiego :) Jaram się!!!

 

 

Utwierdza mnie w przekonaniu, że mało jeszcze wiesz.

Dla Ciebie, i wielu wyborców pis, jest tylko jedna opcja.

Jesteś z nami(PIS), albo przeciw nam po/nowoczesna.

 

Oddawałem głos na partie, które nie obiecywały mi, ile dostanę, i jak bardzo wrodzy są nasi sąsiedzi.

Głosowałem na te partie, co mówiły, że już więcej mnie nie okradną. Bo wiem, że sam sobie poradzę, byleby mi nie przeszkadzano.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aszdziennik zawsze na topie:D myślę że Kootas mógłby się tam dużo dowiedzieć :D

 

2 godziny temu, kootas napisał:

Uważam, tą porcję nerwów za niepotrzebną.

Gdzie byłem, jak PO zaczął robić syf?
Spakowałem się i wyprowadziłem za granicę.
Wrócę, jedynie by coś budować w Polsce, ale z tego co widzę, to dużo wody jeszcze upłynie, zanim ten syf, socjalistyczny, się zawali.

 

 

Utwierdza mnie w przekonaniu, że mało jeszcze wiesz.

Dla Ciebie, i wielu wyborców pis, jest tylko jedna opcja.

Jesteś z nami(PIS), albo przeciw nam po/nowoczesna.

 

Oddawałem głos na partie, które nie obiecywały mi, ile dostanę, i jak bardzo wrodzy są nasi sąsiedzi.

Głosowałem na te partie, co mówiły, że już więcej mnie nie okradną. Bo wiem, że sam sobie poradzę, byleby mi nie przeszkadzano.

 

Hahahaha brawo :D logika na poziomie !!!

 

1. Zagłosować na zdrajców Ojczyzny (dać się nabrać na gładkie słówka i obietnice bez pokrycia)

2. Dać nogę za granicę jak się zrobi gorąco

3. Pluć na ludzi którzy widzą alternatywę, pracuję w pl, żyją i mają się dobrze

4. Kompromitować się publicznie na polskim forum (zza granicy jak mniemam)

5. Obiecywać powrót - chłopaku tu jest duuużo ludzi i mało floty. Jest co najmniej 5 Ukraińców na twoje miejsce!

 

Oj Kolego nie mam nic dobrego do powiedzenia dla ciebie. Hardy z ciebie typ. Twardogłowy maybe ?

Czytaj ASZdziennik i powodzenia :D

 

Pozdro z PL

images?q=tbn:ANd9GcS1yVId-UnIEkdTpskvBcr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lukas napisał:

1. Zagłosować na zdrajców Ojczyzny (dać się nabrać na gładkie słówka i obietnice bez pokrycia)

Jak wiekszosc elektoratu tej partii masz problemy ze zrozumieniem co jest napisane.

Gdzie napisalem, ze glosowalem na zdrajcow ojczyzny?

 

Twoja logika jest daleko pod dnem.

 

Przeciez to kaczynski zdradzil Polske podpisujac traktat lizbonski.

Edytowane przez kootas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kootas w tej dyskusji to jest na prawdę bez znaczenia na kogo głosowałeś.

Liczy się to że podałeś jako rzetelną informację coś spod znaku periodyku 'natemat' - czyli rzecz się rozbija wyłącznie o wiarygodność źródła.

Sympatie polityczne, czy ekonomiczne nie zwalniają z weryfikowania informacji i podawania faktów.

 

Kolega @Lukas z kolei z automatu założył że skoro linkujesz 'natemat' to jesteś sympatykiem ichniego portalu = nie wziął pod uwagę opcji 'około-korwinowskiej'.

 

PAX Panowie, bo Was rozsadzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Populizm, kolesiostwo, dyskryminowanie obywateli, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa.

Zrozumcie sympatycy PiS (jak i jakiejkolwiek innej partii, która już dorwała się do koryta, czy była przy nim w przeszłości) - wszystko jest U S T A W I O N E i kierowane z Waszyngtonu (tudzież Tel-Awiwu). Wystarczy popatrzeć na ich twarze i macie odpowiedź, kim oni są ...

Jest taki przykaz, że Polska ma być na dnie. I ... jest!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Normalnie. To może dać pewne korzyści ekonomiczne. Może dać też straty.

 

Chodzi o to, że raczej ciężko zaprzestać spożywania alkoholu i rząd to wie. A więc ludzie aż tak bardzo nie będą rezygnować. A jak nie będą rezygnować, to poniosą dodatkową opłatę, co da z kolei dodatkowe wpływy do budżetu.

 

Rząd musi szukać dodatkowych źródeł dochodu ze względu na wydatki jakie ponosi (przede wszystkim 500 plus). Poszerza więc bazę podatkową oraz zwiększa stawki. Warto zauważyć, że w przypadku alkoholi prawdopodobny jest duży wzrost szarej strefy (bimber itp.), co może spowodować, że założone cele nie zostaną osiągnięte.

 

Osobiście jestem bardzo ciekawy, jak rząd sfinansuje budżet w następnych latach - teraz było jeszcze trochę rezerw, całkowite zniszczenie OFE, środki ze sprzedaży częstotliwości LTE, bla bla bla i jakoś dali radę. Następne lata ciemno widzę. Coś czuję, że zadłużą oni Polskę bardziej niż to zrobiła Platforma.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o pis to się najbardziej obawiam przepychania umów TTIP. 

Wiadomo że są sterowani z USA, według mnie poprzednia frakcja po/psl miała poparcie kapitału z domu rothshild - czyli frakcja żydo anglo saska.

Teraz usa/izrl czyli rockefeller group.

Co do zadłużenia to poprzednia ekipa zostawiła Polskę w takim stanie że jako ugrupowania powinni  zostać zdelegalizowani i pociągnięci do odpowiedzialności - pragrafów złamali aż nadto.

 

Niech każdy kto pluje na pis przeczyta to: http://markd.pl/afery-po-0-748-i-kadencja-rzadow/ może trochę otworzycie oczy...

Zobaczymy czy pis dotrzyma im kroku - trzymam kciuki chociaż wiem że będzie im cięzko tyyyyle osiągnąć... :D

 

Kilka moich spostrzeżeń dotyczących ostatnich wydarzeń w kraju:

Macierewicz - ciągła nagonka na niego - za negację oficjalnej wersji "katastrofy" Smoleńskiej - to naprawdę trzeba być idiotą do kwadratu żeby wierzyć w teorię o "katastrofie"

                      Brzózka, 100 trupów, smoleńsk, katyń, nic nie wyjaśniono, nie zbadano! spoko katastrofy lotnicze można wyjaśnić po latach, z dokładnością co do śrubki!

                      Śmierdzi zamachem na kilometr, ale co ja będę komuś tłumaczył, przecież wszyscy wiedzą najlepiej! Bo widzieli w telewizorze :D

Misiewicz - jadą po nim jak po burej suce - gościu ujawnił afery przy przetargach w wojsku - odcinają struktury wsi od koryta - już płacz 

 

 

Tusk i Bieńkowska sabotują zmiany w pl ze stołków unijnych - no tutaj cisza, jakoś nie słyszę wzburzenia.

Komorowski się wygadał na kacu u olejnik że "prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni" - włos mu z pustej głowy nie spadł.

Rostowicz minister finansów - on powinien siedzieć, przyklepał skok na ofe - luz spoko, nic się nie stało

Gronkiewicz walc - hahah no ta menda za reprywatyzacje powinna dostać dożywocie.

Nawet pitera co się pluła o dorsza - okazuje się że kupiła mieszkanie w wawie za 200 pln za metr :D można? moszna...

 

Ale i tak za wszystko winne pisiory :D   aha i kościół katolicki :D   trochę już żyję ale takich głupot to ja jeszcze nie słyszałem... 

Nawet Milik zaczął strzelać gole po mistrzostwach (gdzie jebał wszystko co było do niego ... i nie tylko) ale przecież ... po raz enty powtarzam że... nic się nie stao... :D

 

polskie-godc582o.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co teraz próbujesz przekazać? Wpierw piszesz że PIS jest sterowany z USA przez opcję Rockefeller group, a potem żeby nie wieszać psów na PIS-ie? Co za różnica czy ekipa Rothschild czy Rockefeller? Czy agentura niemiecko-brukselska (PO) czy amerykańsko-izraelska (PIS) czy rosyjska (SLD). Całą tę bandę czworga, trzeba odciąć od Polski. Spokojnie, nikt tu raczej na powtórne wybranie PO czy jakieś opcji KODowsko-Nowoczesnej nie namawia. 

 

Co do długów, już teraz niestety PIS zwiększa dług publiczny i deficyt nawet szybciej niż poprzednie rządy. A co afer, polecam poczytać o spółce Telegraf i aferze Art-B, z m. in. politykami PC (dawniejszy odpowiednik PIS-u) w roli głównej:

http://anga-artb.blogspot.com/2012/08/telegraf.html

http://polskieafery.pl/afera/21/major/short#0

https://pl.wikipedia.org/wiki/Art-B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.