Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie obeznanych co do tego filmiku z siłownią. Skoro robi źle ćwiczenia, to jak ma taką masę i mięśnie? Bo same sterydy np. chyba nie wystarczą, trza umić ćwiczyć.

 

Profesor mówi dobrze, cała prawda o rapie/hipsiupie-muzyka bębnowa, prymitywizm, malowanie skóry-to barbarzyństwo.

Wystarczy sprawdzić, kto tego słucha.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marek Wolf napisał:

O ciupie nie gada, ale na pewno zadbał by info krążyło wszędzie :) Zresztą śpiewa o tym w klipie, nawet niezłym: 

 

 

 

wolę ten B)

 

 

 

"połyka czy się krztusi zasadnicze pytanie"

 

Large_C-fakepath-nutki-i-ser-4

Edytowane przez aras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AdrianoPeruggio napisał:

Mam pytanie obeznanych co do tego filmiku z siłownią. Skoro robi źle ćwiczenia, to jak ma taką masę i mięśnie? Bo same sterydy np. chyba nie wystarczą, trza umić ćwiczyć.

 

Profesor mówi dobrze, cała prawda o rapie/hipsiupie-muzyka bębnowa, prymitywizm, malowanie skóry-to barbarzyństwo.

Wystarczy sprawdzić, kto tego słucha.

 

 

Bardzo amatorskie pytanie, ale odpowiem.

 

Kulturystyka to w 80% sterydy, 10% dieta 10% cwiczenia. ktoś kto bierze głupi testosteron 500mg/1g tygodniowo zrobi DUŻO wieksze efekty przy najgorzej wykonywanych cwiczeniach i jakiejs tam diecie niz natural który cwiczy pefect i odżywia sie perfect.... wiem to na samym sobie i kolegach, nie wspominajac o innych duzo mocniejszych srodkach typu tren albo HGH.

 

Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

4. Wygląda i buja się jak gangster, ma kupę mięśni i tatuaże, każdy sobie wyobraża co by było, gdyby miał takiego mocnego ziomka - że wszyscy by go szanowali. I rzadko kto rozumie, że gdyby miał takiego ziomka, to jadłby jego skórę (faceburger) jak pewien chudzielec którego wkręcił Popek z ekipą, byłby popychadłem i pośmiewiskiem a i czasem by obskoczył wpierdol. Z takimi ludźmi można się kolegować tylko i wyłącznie na zasadzie bycia silniejszym. Osłabniesz, wyruchają Cię.

 

W punkt. Jeżeli pokażesz takim ludziom chociaż odrobinę swojej słabości lub strachu to to wykorzystają. Wg mnie nie chodzi o to by na około pokazywać przy nich, że jesteś taki sam ale muszą mieć świadomość, zakodowane gdzieś połączenie w mózgu, że doprowadzony do ostateczności nie będziesz dbał o nic tylko rozpierdolisz ich czymkolwiek co będziesz miał pod ręką. A najlepiej chyba nie wchodzić w bliższe relacje z ludźmi, którzy nie potrafią kontrolować emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudna Darianna nawet mu wyszła, kiedy 1-szy raz usłyszałem to wbiło mi się w pamięć kilka wersów.

 

 

Spoglądam na twoją twarz i wiem, że brudny ma styl.

Na szyi wisi ci smycz z plastikowym vi-aj-pi.

 

Poza tym nie mogę słuchać jego innych "dokonań" i ogólnie nie przepadam za nim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pogromca_wdów_i_sierot napisał:

Brudna Darianna nawet mu wyszła, kiedy 1-szy raz usłyszałem to wbiło mi się w pamięć kilka wersów.

 

Spoglądam na twoją twarz i wiem, że brudny ma styl.

Na szyi wisi ci smycz z plastikowym vi-aj-pi.

 

 

Na na następnym koncercie na pewno zobaczę ją
Diana jak członek grupy przychodzi na każde show  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popek to koleś który znalazł sobie dość specyficzną niszę. 

 

Nie jest to żaden król intelektu a jego muzyczne dokonania z czasów firmy sprawiały, że miałem go za największego debila w polskim rapie. A potem Popek się troszkę pozmieniał. Pochlastał sobie mordę, pomalował oczy - i zaczął się ostro bawić konwencją. Przesadzone do nieskończoności historie Gangu Albanii, gitarowe zajawki czy absurdalne covery sprawiają, że koleś zyskał jakieś tam uznanie w moich oczach. Nie jestem zbytnim fanem jego muzyki ale czasami coś tam sobie puszczę. I trzeba przyznać, że jakiś progres w życiu zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2016 at 17:13, TestosteroneBoy napisał:

Bardzo amatorskie pytanie, ale odpowiem.

 

Kulturystyka to w 80% sterydy, 10% dieta 10% cwiczenia. ktoś kto bierze głupi testosteron 500mg/1g tygodniowo zrobi DUŻO wieksze efekty przy najgorzej wykonywanych cwiczeniach i jakiejs tam diecie niz natural który cwiczy pefect i odżywia sie perfect.... wiem to na samym sobie i kolegach, nie wspominajac o innych duzo mocniejszych srodkach typu tren albo HGH.

 

Pozdro


Widac po chlopie, ze jest nalany jak termofor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2016 at 22:59, greturt napisał:


Widac po chlopie, ze jest nalany jak termofor.

Ma jakieś 110 kg na oko, nie zalezy mu pewnie na niskim bfie tylko zeby wygladac jak monstrum :) sterydy tez mu w tym pomagaja... tak samo jesli ktos chce miec sylwetke ala Zyzz to wystarczy zmiana diety, inne srodki i jechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterydy kokaina papierosy treningi sauna.... + wada genetyczna pewnie no i wysiadł co poradzic. ale i tak zmienil zycie ludziom naprawde sporej ilosci chlopakom którzy odeszli od komputera i zaczeli cwiczyc i im to pomoglo w zyciu.... za to szacun, nie ma nic lepszego niz zmieniac zycie ludzi na lepsze za swoja sprawa przykładem....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Saturday, February 13, 2016 at 14:03, TestosteroneBoy napisał:

 

Uogólnianie. wszędzie znajda sie konkretni ludzie którzy nie są frajerami i pozerami, uwierz mi. znam takich co robią rap i są dosyć znani i to o czym nawijają przekłada sie na rzeczywistosc i daleko im do pozerstwa.

 

Gici byli za czasów PRL i są teraz, to że wszystkim teraz rządzi hajs i zacierają sie zasady to inna kwestia, ale nadal są ludzie którzy tego pilnuja.

 

Nie wiem czy czytałeś historię wrońskiego, ale wspominał on tam, że ma niechlubne doświadczenie, więc doskonale wie co mówi o tych gitach.

 

Masz fałszywe przeświadczenie o popko generacji.

Edytowane przez ZdzisławBeton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
On 13/02/2016 at 6:15 PM, Tarnawa vel Lancelot said:

Dobra rap jest tylko jeden

 

 

 

no tak za muzyke jest odpowiedzalny

Scott Storch

 

a tekst napisal 

 

Jay Z

 

A Dre ma dobre ucho i obecnie jest dobrym biznesmenem - dlaczego detox nie wychodzi - bo Dre wie ze to co ma nagrane (jezli ma) jest słabe!

 

@Quizas Jeremi no tak jest na tym swiece, Kid Frost w nowym wywiadze - mowi o tym ze eazego - zarazono specjalnie HIV...

LA - Hollywood - tam jest wszytko hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że podświadomie go nie lubie (a przecież nie mam powodów do tego, nawet go nie znam) to ten koleś jest geniuszem. Potrafi tak kosić kasiore, że aż trudno w to uwierzyć.

 

Aż sam obejrzę to walkę. Jeżeli na prawdę będzie chociaż przez jedną runde wykazywał inicjatywę i ostro atakował to przyznam, że już niczego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BigDaddy napisał:

Potrafi tak kosić kasiore, że aż trudno w to uwierzyć.

Wbrew pozorom jest bystrym i przedsiębiorczym człowiekiem...:)

Jako artysta jest słaby, ale własnie dzieki wykreowanemu show na własnej osobie i całej tej otoczki-respekt.

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe nakręcanie przez media. Raz słyszałem popka u kogoś w aucie, coś że popek borikson i alibaba imprezują do rana. Cały utwór o narkotykach dziwkach piciu głownie o dragach. Kiedyś powiedziałem o tym komuś, pyta jaki utwór to gadam że narkotyki chlanie dziwki. Odpowiedź aaaa on to wszystkie ma takie.

Nie rozumiem po co na to patrzeć i nabijać oglądalność takim ludziom, ggyby nie net nigdy nie poznał bym biebera, popka i jak mu tam hardkorowy koks czy uj wie kto. Gadanie a nawet hejt = podtrzymywanie zaineresowania. Za 2 lata każdy nim zapomni, no chyba że będą fale krytyki jak na bieberka hehehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, że tak powiem .... a cyrk działa dalej ...

 

http://www.mmarocks.pl/ksw/pawel-popek-rak-vs-mariusz-pudzianowski-na-gali-ksw-37

 

http://www.mmarocks.pl/ufc/policja-dementuje-informacje-o-zatrzymaniu-popka-raka

 

jeszcze tańczących niedźwiedzi brakuje :)

 

Wybieracie się ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.