Skocz do zawartości

Naturalna selekcja


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie którzy nie pamietaja.nastepni nie wiedzą.a kolejni nie dowierzali.tak znalazłem to.jest hit kurwa i miazga.trzymajcie sie mocno kurwa bo bedzie jazda bez trzymanki%-)

Pewnego dnia za górami za lasami gdzies po srodku angli był sobie pokemonek%-)a ze w pracy miał tyle czasu zeby lukac sobie lokalna gazetke to sobie lukał.

jako ze juz byłem zaprawiony w ogladaniu wiadomości ogólno krajowych i informacji które obiegly cały kraj typu kradziez telefonu i nagrywanie kolesia któremu go sie ukradło.kobieta wrzucajaca kota do smietkika oraz mase innych bzdur jak to sasiad nie kosi trawnika albo za szybko wystawia smietniki badz za pózno je chowa,przyszedł cios w musk.dosłowny pisany atak.

Do dnia dzisiejszego żal mi dupe sciska że nie zachowałem owego artu z gazety%-)ale od czego sa internety%-)

gotowi?no to zaczynamy%-)

http://www.bbc.com/news/uk-england-derbyshire-15842559

perełka filmowa%-)

 



czy zycie nie jest piekne wiedzac ze tych patałchów moze zajebac nawet suszarka do ubrań?%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się motyw jak w ogólniaku mieliśmy spotkanie z kobitą z ratownictwa medycznego i opowiedziała, że jakaś para podczas zabawy miała  dosyć ciekawy przypadek.

 

Tzn. dziewczyna założyła swojemu facetowi na fiuta tak za mosznę kółko od karnisza, potem jemu stanął, nie dało się tego zdjąć i krew nie miała jak odpłynąć z fallusa. Zaczęło go to napierdalać aż się fioletowy zrobił na twarzy. 

 

Typiara zadzwoniła po karetkę, podobno w tej ekipie ambulansu ledwo powstrzymywali śmiech, później w szpitalu jakoś to kółko usunęli i żadnego uszczerbku na zdrowiu, ale wstyd jak chuj.

 

Zastanawia mnie w takich przypadkach co ludzie mają w bani.

 

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, to w jednej z książek Lwa-Starowicza czytałem, że jakaś dziewczyna włożyła sobie probówkę do pochwy, po czym usiadła na krzesło i probówka pękła jej wewnątrz. Po prostu życie. Podejrzewam, że kobieta z tego filmiku po takiej nauczce już nigdy nie rozwiesi prania.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedalekim mieście, w latach mojej szkoły średniej żona policjanta szczepiła się z księdzem. Tak go zassało, że musiał wzywać pogotowie. Wywozili owiniętych w prześcieradło z plebanii.

 

Obciach w promieniu 100 km. Oczywiście księżula przenieśli na inną parafię, baba się wyniosła z miasta, a mąż policjant wylądował w szpitalu psychiatrycznym.

 

Podobno lekarz, który podawał środki rozkurczowe w szpitalu powiedział "bóg was złączył, ja was nie powinienem rozdzielać" - piszę podobno gdyż tego fragmentu akcji nie byłem w stanie zweryfikować, możliwe, że ktoś sobie dodał dla podkreślenia dramatyzmu.  

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W niedalekim mieście, w latach mojej szkoły średniej żona policjanta szczepiła się z księdzem. Tak go zassało, że musiał wzywać pogotowie. Wywozili owiniętych w prześcieradło z plebanii.

 

To samo niedaleko mnie było, tylko mniej dramatycznie. Na nocnej zmianie w fabryce tak zrobili, wywozili ich zasłoniętych kocem przy setkach osób, bo akurat to było na samym końcu budynku. :D No i to nie był ksiądz, zwykli ludzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AdrianoPeruggio napisał:

Ale że niby co im się stało? Od kiedy to szczepienie kończy się lekarzem?

 

Napiszę prościej. Penis księdza, utkwił w waginie żony policjanta, ponieważ doznała silnego skurczu podczas stosunku. Nie można było ich rozłączyć bez podania odpowiednich środków farmakologicznych.

 

Chyba nie myślałeś, że robili wycinanki i się skleili klejem do papieru :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, aczkolwiek ostatnio w USA gość szczepił się z prostytutką w ten sam sposób, tyle że był w podeszłym wieku i tak się przeraził, że doznał rozległego zawału serca i zmarł.

Prostytutkę wywoziło pogotowie szczepioną ze zwłokami klienta.

 

Kolega lekarz opowiadał, że miał jeden podobny przypadek. Miał nocny dyżur, dostali wezwanie do pilnego wypadku. Przyjeżdżają, wchodzą pod wskazany adres, a tam siedzi facet przed tv, twarz zero emocji, pokazał tylko ręką żeby szli na górę. 

 

Znaleźli jego żonę w łazience na podłodze, masturbowała się butelką szamponu o pojemności litra, doznała skurczu i nie mogła wyjąć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby była ładniejsza, można by się z nią zabawić, zero możliwości odparcia ataku :)

 

2 godziny temu, Vercetti napisał:

 

Klasyka internetu. 

 

To nie kit? Przecież to wygląda jakby mu zmiażdżyło na amen nogę, do amputacji resztka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.