Skocz do zawartości

Wyszedł Bolek z worka


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, to wielka szansa dla Polski. Jak upadnie mit elektryka co obalił komunę, upadnie wiele innych "autorytetów" i być może chory system. Lepiej późno niż wcale. Tata jak usłyszał o tym w tv, od razu do mnie zadzwonił. Ciekawe czy znajdą jeszcze inne kwity na zdrajców. Dziwi tylko to, że po śmierci Kiszczaka chłopaki z ferajny nie przewidzieli takiego scenariusza. Mogli jej zrobić samobójstwo, stara jest więc nie byłoby przypału, a później przeszukać całe mieszkanie. Dziwne jak cholera. Albo realizują jakiś scenariusz, tylko jaki?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, red napisał:

Może Bolek jest już zwyczajnie niepotrzebny, pozwolą go dojechać i kilka innych szych z czasów okrągłego stolca. A gracze zakulisowi mają już nowe marionetki.

 

Może tak, ale z drugiej strony to jest efekt domina - wyjdzie że jednak teoria spisku nie była teorią, a praktyką. Wyruchali cały kraj za pomocą kukły - Wałęsy. Skoro to wyjdzie, to i wiele innych rzeczy stanie się prawdopodobne. Jeśli to gra, to na bardzo wysokim poziomie skomplikowania i patrząca wiele lat albo dekad w przyszłość. Nie na moją głowę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak czy inaczej  - to wszystko co dzieje się w ostatnich miesiącach w Polsce, jest bardzo budujące!

Ja nie wierzyłem , że dożyję chwili zdemaskowania Bolka...a tu proszę ! :-)

 

BTW, kiedyś z nim trochę popisałem na Gadu-Gadu o tej sprawie - miał nr GG 1980 ...Napisałem mu po jakiejś informacji prasowej w tej sprawie "Bolek, przyznałbyś się w końcu!"

Oczywiście Bolek plótł trzy po trzy, unosił się, pisał z błędami i chaotycznie, tłumaczył się  ... na 100% to był osobiście Wałęsa :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę, że najstarsze wampiry takie jak Jaruzelski i Kiszczak już wymarły. Pałeczkę w tym środowisku już przejmują młodzi ludzie z bezpieki i wsi.

 

Pewnie doszli do wniosku, że paląc na stosie Bolka i kilku innych stworzą wrażenie iż z komuną się rozliczono ;) , komuny już nie ma, dawnych służb nie ma.

 

Pewnie przy okazji przewinie się kilku oficerów służb, którzy albo są już martwi, albo stan zdrowia nie będzie pozwalał na osądzenie. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Bolek to specjalnie wynajęty przez CIA gość od czarnej roboty, prawdziwa prace wykonali ludzie z drugiej strony lustra...

 

Swoja droga widzimy jak społeczeństwo było niedouczone, totalnie wyprane intelektualnie, ze uwierzyli w to że tak wielki totalitarny system upadł przez prostego elektryka, nawet dziękowali Bogu, że zesłał kolejnego agenta Jana Pawła ll...

 

Ojciec opowiadał ze w czasie przemian 99% ludzi chodziło do kościoła, ale oni nie widzieli jednej ważnej rzeczy...Otóż komuna to Rosja, prawosławie, tam wszystko się sypało i Watykan uderzył idealnie w tym momencie, ani komuna ani Watykan nie byli dobrzy, po prostu dwa wilki walczyły o padlinę, wykorzystując wszystkie sztuczki i techniki do manipulowania bydłem...

 

Brawo! Cieszy mnie ta wiadomość, stara gwardia jebanych komuchów wyginęła, Kiszczak, Jaruzel, Oleksy i tak dalej...

Teraz biorą się za "Bolka"

 

Teraz pytanie, dlaczego Soros podczas finansowania przewrotu w Polsce kontaktował się z żydami? Czyli Geremkiem, Kuroniem i Michnikiem? Bo miał w tym cel...Jaki? Odpowiedzcie sobie sami...

 

Tak naprawdę o wszystkim dowiemy się niebawem, teraz BBC uderza w papieża...

 

To jest jak @Marek Wolf zauważył, gra na najwyższym poziomie, skomplikowana z obcymi siłami w tle...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński pozamiatał.

KOD się teraz posypie, a ludzie mu przeciwni podwiną ogony.

Szkoda, że mu kadrę, którą szykował na generała, odpalają.

To chyba było ostatecznym powodem do otwartego ataku teczkami.

PIS to jak antybiotyk, rozpierdala wszystko i chore i zdrowe, zobaczymy za czas jakiś, czego więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zastanawiało was czemu Kaczynski akurat w tym samym momencie trafił do szpitala?

 

A moze "Kaczor" chce sie go jakos pozbyc a szpital to tylko jakies alibi?

Moze sa miedzy nimi jakies sprawy ktore nie zostaly rozwiazane...

 

To wszystko troche dziwnie pachbie bo dłuzszym zastanowieniu Panowie...

 

No ale...PiS cos tam robi, dzieje sie, likwidowac wszystkich komuchow i ich wspolpracownikow, jestem za ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego taki Kiszczak do śmierci pozostawał bezkarny wobec swoich komuszych zbrodni? Zwyczajnie miał kwity na być może różnych ludzi, mógł ich trzymać za jaja i robić co chce. Dla mnie to już obojętne co w tych dokumentach się znajdzie. Sam fakt że taki Kiszczak może sobie być bezkarny po upadku PRL-u i trzymać prywatnie ważne dokumenty pokazuje w jakieś rzeczywistości żyjemy od już prawie 27 lat. 

 

282px-Simpson.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam kazdy każdego zna spokojna wasza rozczochrana.tylko ze czasem cyrk jest potrzebny a ktos stał sie nie wygodny.zatem nie ma ze przypadkowy dziennikarz dowiedział sie z tajnego żródła o danej rzeczy i wybuchła afera%-)czasem afery sa to to zeby cos przepchnac.coś innego w zamian nie wypływa,cyrk sie kreci a psy dupami dalej szczekaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Nieugięty napisał:

Przeceniacie chybą tą babe.

Słyszałem wcześniej to co mówiła. Skoryguję nieco moją wcześniejszą wypowiedź:

1 godzinę temu, Eldritch napisał:

Wiara w naiwność osoby z tego środowiska wydaje mi się dość naiwna.

Baba może i jest taka jak się prezentuje, ale może być narzędziem kogoś kto jest ... zdecydowanie od niej inny.

Odnotujmy, że w przypadku gdy np. materiały okażą się fałszywkami:

1. będzie powód do podważania dotychczasowych ustaleń w zakresie wpływu przeszłości na bieżące życie polityczne w kraju;

2. nie będzie za bardzo komu postawić zarzutu celowego podrzucenia fałszywek;

Osobiście zalecałbym podwyższony krytycyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.