Skocz do zawartości

Wyszedł Bolek z worka


Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Brzytwa napisał:

Very poor choice 'mr' Walesa - tam zaraz będzie upadek dolara a władzę przejmie ten 'psychopata' Trump :>

Trump, Obama czy inny Clinton, co Oni mogą? To marionetki od wypełniania poleceń a nie głowy państw...

 

USA to żydowska spółka z siedziba w Tel Avivie, tam wszystko jest kontrolowane przez naród wybrany, od mediow przez sport po polityke...?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony racja ale z drugiej pooglądaj sobie kilka fragmentów ichnich debat.
Trump jedzie po nich jak po burych sukach, coś a'la Korwinator czy inny Kukiz.

Nie twierdzę że to Zbawca Narodu, ale podejście ma nieco bardziej trzeźwiejsze od tych komuchów Cinton czy Obamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obama zapewne też jechał na początku kadencji...Ale chetnie poogladam Trumpa, weź pod uwage ze istnieje taki gosc jak David Icke, który mówi cos o teoriach spiskowych, nazwisko bardzo wymowne jak zauwazyles, pogada porobi troche szumu, a elita za kulisami śmieje sie do bólu, bo maja wszystko poustawiane na amen, teraz zabieraja sie za caly świat, zreszta propagandy i wojen nie ma końca...

 

Koriwn teraz nie ma, cisza, jego miejsce zajmuje Kukiz, rez gada na wszystkich, krytykuje, identycznie jak Korwin, jesli ma dobre zamiary, to spoko, ale przy dzisejszej informacji, sile mediów i ludzi trzymajacych władze, udowodnic komus dobre intencje, to nie lada wyzwanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy Pani Generałowa wiedziała co sie zanjduje w tym prywatnym archiwum mężusia. Czy to nie było tak, że po śmierci Kiszczaka, a tym bardziej jak juz nie było Jaruzela, to zaczeła wertować te dokumenty i trafiła na akta podpisane TW Bolek. Postanowiła, ze zabawi sie w Pana Boga i poszła z tym do IPN-u. Tylko nie przewidziała tego, ze po śmierci małzonka słuzby bez problemu wejdą do mieszkania i wezmą co potrzeba.

 

A może to jakas zorganizowana akcja, zeby kogos postraszyc. Wałesa i historia z TW Bolek to stara płyta, wiec jak sie ja odegra w te czy we wte jeszcze raz to pal licho. Lechu co miał zrobic to zrobił i jest juz nikomu niepotrzebny. Walczy juz tylko sam o swoje dobre imie. Wydaje mi się, ze to może byc zasłona dymna dla jakiejs grubszej akcji.

 

No i skąd akurat te 90 tysiecy a nie np 100 ?? Albo 150 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że PRL owska bezpieka miała kwity na cała opozycję i ją totalnie inwigilowała - to oczywiste.

To że upadek PRL i zamiana w III RP nastąpiła za przyzwoleniem i pod baczną opieką 'ludzi starego systemu i służb' - to równie oczywiste.

Że zawarto deal - weźcie sobie politykę a nam dajcie gospodarkę + nietykalność - oczywiste.

 

Kowalskich i Nowaków zaś karmi się steropianowym mitem o bohaterskich 'obalaczach komuny'. Zwykła bajka dla mas, każdy system tworzy swoje

legendy założycielskie i nimi legitymizuje swoje prawo do władzy.

 

Dlatego mam w nosie politykę. I nie znoszę populistycznej, fasadowej demokracji - dla mnie to nic innego jak wynaturzenie podobne do wojującego faszyzmu czy

betonu stalinizmu. Kowalski i Nowak jak miał g... do powiedzenia kiedyś tak ma i teraz - tylko teraz mami mu się głowę hasłem 'ty wybierasz!'. Ta ...

 

S.

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Wałesy, zastanawia mnie fakt conz Janem Pawłem ll, kurde nie sadze aby to był przypadek ze wybrali Polaka na papieża akurat w tym czasie, gdzie "zmieniano" ustrój...

 

Jak popytam starszych to twierdza ze to interwencja Boga, no ale takie teksty spuszczam odrazu...

 

CIA z Sorosem to finansowali, czyzby amerykanski wywiad mial az tak ogromny wplyw na Watykan?

Upadek tego calego systemu to doskonale przemyslana gra...

 

 

No ale watek z Janem Pawłem 2 zostaje nadal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Assasyn napisał:

Odnosnie Wałesy, zastanawia mnie fakt conz Janem Pawłem ll, kurde nie sadze aby to był przypadek ze wybrali Polaka na papieża akurat w tym czasie, gdzie "zmieniano" ustrój...

 

Jak popytam starszych to twierdza ze to interwencja Boga, no ale takie teksty spuszczam odrazu...

 

CIA z Sorosem to finansowali, czyzby amerykanski wywiad mial az tak ogromny wplyw na Watykan?

Upadek tego calego systemu to doskonale przemyslana gra...

 

 

No ale watek z Janem Pawłem 2 zostaje nadal...

 

A znasz drugą taką epokę w której wybudowano tyle kościołów w Polsce co PRL? :D. Kościół akurat od dawna był poukładany z komuną. Ba w zasadzie to w dużej mierze dlatego nie było żadnych rozliczeń, bo "chrześcijańskie wybaczenie", "pokojowe rozwiązania", no i o duchownych TW, cichoooo szaaaaa. Lewica zresztą potrafiła się Kościołowi odwdzięczać, patrz Miller a komisja majątkowa, Kwach a konkordat itd.

 

qGDxf4n.jpg

 

z9ZnVGN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas by zamieścić moją teorię na temat tego co się właśnie rozgrywa:

 

Za wszystkim (wyciekiem teczek) stoi aktualna władza, a dokładniej część służb popierających aktualną władzę (przynajmniej jako wykonawca, bo sam pomysł mógł wypłynąć od prezesa). Czemu tak myślę?

 

Zobaczcie co się działo, KOD, ingerencje innych krajów w naszą wewnętrzną politykę, cały czas na pierwszych stronach gazet, wyprowadzanie ludzi na ulicę, czyli nazwijmy to wprost dążenie do przewrotu przez poprzednią władzę i osoby z nią związane przy poparciu sił zewnętrznych. Premier tłumacząca się unijnym politykierom itp.

 

Wałęsa wygłaszał poparcie dla inicjatywy KOD, dążono do tego aby stał się jej twarzą. Służby biorą Bolka na cel. Wypływają akta, dwa pudła akt. Dziś jest konferencja prasowa i podają ogólny zarys tego co tam jest.

 

I właśnie rozpoczął się event, który ma wykluczyć KOD z życia medialnego w Polsce. Teraz długimi miesiącami będą stopniowo podawane do wiadomości publicznej materiały o Bolku, to będą pierwsze strony gazet, tego będą dotyczyć rozważania w programach telewizyjnych itp. Tym będzie się masturbować opinia publiczna, a nie jakimś KODem i "obroną" demokracji.

 

Wszystko będzie ściśle kontrolowane, weryfikacja materiałów, odtajnienie, jakiś pokrzywdzony z dostępem do akt upubliczni w internecie. Jak sprawa zacznie przygasać, kolejna kilka stron wypływa. Jak to dobrze rozegrają to będzie główny temat w Polsce przez najbliższe dwa lata. Przy okazji będzie grane innymi teczkami, członków różnych organizacji postpeowskich, które teraz bronią demokracji. tak że za kilka miesięcy ktoś śmiało wysunie tezę że KODowcy to pomioty ubeckie itp.

 

Generalnie właśnie obserwujemy kreacje maszynki do niszczenia resztek wpływów poprzedniej władzy i ich mocodawców zagranicznych. Event dla ludu ma jeszcze inne plusy, odwrócenie uwagi ludzi od mniej popularnych zmian jakie PIS będzie wprowadzał.

 

Oczywiście sprawę jeszcze będzie się rozdmuchiwać na arenie międzynarodowej. "Polska ostatnimi miesiącami żyje odtajnioną dokumentacją archiwów komunistycznych służb bezpieczeństwa dotyczącego byłego prezydenta, noblisty ... itd...."

 

Tym sprytnym posunięciem prezes załatwia kilka spraw:

 

1 niedobitki POpaprańców zostaną zdyskredytowane

2 spycha KOD i podobnych na dalsze strony gazet co owocuje mniejszą ilością ludzi na ulicy

3 niszcząc narzędzie blokuje wpływy obcych mocarstw, czyli przewrotu nie będzie

4 są igrzyska dla ludu, można cichaczem wprowadzać zmiany (bo chleb już był dla ludu, 500 na dziecko, 400 dla emerytów/ rencistów)

5 może nawet uda się rozkręcić event do tego stopnia, że dekomunizacja będzie trwała całą kadencję lub nawet dwie (nieustanne polowanie na czarownice) jeśli społeczeństwo da się porwać retoryce, że to lek na całe zło, odwróci się uwagę opinii publicznej od zwiększania deficytu i błędów w polityce gospodarczej

 

Ja tak to widzę.

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, EnemyOfTheState napisał:

 

A znasz drugą taką epokę w której wybudowano tyle kościołów w Polsce co PRL? :D. Kościół akurat od dawna był poukładany z komuną. Ba w zasadzie to w dużej mierze dlatego nie było żadnych rozliczeń, bo "chrześcijańskie wybaczenie", "pokojowe rozwiązania", no i o duchownych TW, cichoooo szaaaaa. Lewica zresztą potrafiła się Kościołowi odwdzięczać, patrz Miller a komisja majątkowa, Kwach a konkordat itd.

 

qGDxf4n.jpg

 

z9ZnVGN.jpg

Zapomniałes o konkordacie, czyli umowie na wyprowadzanie ogromnych summz Polski do obcego państwa...Kto podpisał to wtedy ze strony Polskiej? SLD, czyli komunisci na 102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@red No coś w tym stylu. Raczej to nie przypadek, że akurat pod rządami PIS-u dokumenty wyciekają i trafiają do IPN. Kiszczak ty durniu, było umierać jak jeszcze rządziła Platforma :lol:

 

@Assasyn Nie zapomniałem, przeczytaj mój post uważniej. Kwaśniewski i JP2 to byli prawie jak koledzy, tak często się spotykali ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że piszecie o JP2, to napiszcie może coś o P2, jak już rozkminiacie. O Roberto Calvim. O zamachu stanu na konklawe.

 

 

A co do PISu-na gospodarkę można narzekać ( jak pisałem wolę by rozdawali zwykłym polskim dzieciakom, a nie utuczonym potomkom komuchów)-ale jak myślicie, gdyby nie było PIS u władzy to czy teczki wyszłyby na jaw? Kto by się zabrał za czyszczenie w mundurówkach?

 

PIS to mocny środek czyszczący-czyści szczególnie czerwone-ale ma efekty uboczne w postaci socjalizmu. No cóż, zacznijmy więc od sprzątania, potem gospodarka.

 

Póki co jestem zadowolony 100% z głosu na PIS-oczekiwane jest robione, a nieoczekiwane nie-i tyle.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIS po prostu działa w swoim interesie, jak niemal każda partia polityczna. Ale to że będą próbować zbić kapitał polityczny na rozliczaniu się z komuną będzie miało wiele zalet. W końcu wiele spraw jak TW Bolek, może ujrzeć światło dzienne :)

Edytowane przez EnemyOfTheState
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewica pozamiatana, PO na etapie rozliczania i dożynania, PIS posprząta w sposób rewolucyjny to fakt, ale później rewolucja zje własne dzieci. Po dwóch kadencjach PIS istnieje duża możliwość że cała stara gwardia wypadnie z polityki i nareszcie doczekamy się powolnego dryfu w kierunku normalności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy filmów rysunkowych z Bielsko-Białej proroczo nazwali swoje największe działo "Bolek i Lolek"

 

Dwóch najbardziej znanych Polaków z przełomu XX i XXI wieku to właśnie oni:

TW Bolek i Lolek - tak nazywano Karola Wojtyłę w młodości

 

Dziś zamiast odcinka Ojca Mateusza w TVP1 nada dokument o TW Bolku. A w TVP INFO pokazali obszerny, dotąd niepublikowany materiał z magdalenkowych kulis Okrągłego Stołu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria reda ciąg dalszy:

 

Pan Prezydent dał publicznie i jasno do zrozumienia, że mogą być inne domy z innymi teczkami.

Jest to komunikat od głowy państwa w kierunku ludzi brużdżących teraz w polityce wewnętrznej i zewnętrznej. Albo odpuścicie, albo wywleczemy teczki na każdego kto bruździ.

 

W mojej opinii wygląda to tak, że prezes dogadał się z niedobitkami starych wampirów z grona Kiszczaka i Jaruzela na zasadzie:

 

Wy już starzy jesteście, jak nam dacie haki na Bolka, Lolka, Tosię, Donka, i kogo tam jeszcze macie od czasów okrągłego stolca my wam pozwolimy w spokoju żyć, nie będziemy was rozliczać, nie zabierzemy emeryturek itp. Czyli w skrócie wasza nietykalność ( logiczne i tak wymrą śmiercią naturalną w ciągu dekady), a wy nam dajcie wszystko co macie na opozycję.

 

Czyli komuchy przedłużą swój immunitet dożywotnio mimo zmiany władzy, w zamian za swych wspólników opozycyjnych z czasów transformacji. Przy okazji sypie się KOD, inne takie.

 

Zostało jeszcze kilka detali do dogrania, trzeba zamknąć gęby szczekaczkom, mam na myśli tubę propagandową poprzedniej władzy. Czyli Lis musi popłynąć z Newsweeka, stokrotka z TVN i kilka pomniejszych pionków. No ale tu trzeba wywrzeć presję na zagraniczne koncerny medialne, myślę że prezes coś wymyśli.

 

Stawiam, że to się wszystko wydarzy w ciągu 2 miesięcy.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papież Pius IX pisał:

"Nastaja KATOLICYZM LIBERALNY jest jeszcze bardziej niebezpieczny niż komunizm.
"Ci ludzie są bardziej niebezpieczni i bardziej zgubni niż zdeklarowani wrogowie, gdyż NIEPOSTRZEŻENIE I Z NIEZWYKŁĄ KONSEKWENCJĄ POSTĘPUJĄ W SWOICH ZAMIARACH. W rzeczywistości, trzymając się na granicy potępionych błędów, zachowują zewnętrzne pozory nieskazitelnej doktryny, a tym samym zjednują sobie nieroztropnych zwolenników pojednania i zwodzą uczciwych ludzi, którzy, gdyby nie to, niezawodnie sprzeciwiliby się jawnym błędom".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2016 at 16:05, red napisał:

Cała sprawa śmierdzi, przecież to baba na cztery nogi kuta. Gdyby naprawdę chodziło o kasę za teczki, to by to zdeponowała gdzieś poza granicami RP, a Bolka odwiedziła z kopiami i od niego chciała kasę.

 

Chyba jednak przeceniłeś kobietę:

 

 

 

 

7 godzin temu, red napisał:

tak że za kilka miesięcy ktoś śmiało wysunie tezę że KODowcy to pomioty ubeckie itp

 

Ostatnio się zastanawiałem co łączy zwolenników KODu. Oglądałem wiele wypowiedzi, filmików z protestów, jak i również obserwowałem ludzi z otoczenia. Oni wszyscy zachowywali się, wypowiadali i reagowali jak sekta. Sektę jednak można w tym wypadku wykluczyć, więc co motywowało tych ludzi do takiego zachowania? Różne środowiska, różne wykształcenie, prawie żadnego elementu wspólnego oprócz wieku, co było jeszcze dziwniejsze ponieważ ludzie w tym wieku nie latają po manifestacjach dla takiego powodu. Dodatkowo pojawienie się różnych kwiatków na niszowych forach dla pojebów :) jeszcze bardziej mnie zaintrygowało.

Po dłuższej analizie wyszło mi, że nie ma innej możliwości i są to ludzie którzy kiedyś współpracowali, mieli teczki i co najważniejsze, organizatorzy KOD mają ich dane i rozesłali im osobiste zaproszenia motywujące do takiego a nie innego zachowania. To są ludzie zastraszeni, którzy kiedyś, coś tam zrobili, podpisali i mają na sumieniu a teraz trzęsą tyłkami aby się nie wydało. Więc nie za kilka miesięcy, ale wysuwam tę tezę już teraz.

Tak więc, dobrze przemyślcie co robicie bo demony z szafy mogą wyjść nawet po kilkudziesięciu latach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.