Skocz do zawartości

Który wybrać :)


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Portista napisał:

Jakbym miał przedłużać to takim :D

Fiat 125p R32 Coupe
Rocznik: 1986
Przebieg: 10 000 km
Pojemność: 3200 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 253.1 KM
Silnik z VW R32

fiat-125p-r32-01-672x372.jpg

Masz rację,

ale następne będzie kabrio a nie coupe

 

Ojciec miał dużego fiata,

mam sentyment do tej marki

13 osób w kabinie się wiozło 

a i różne przygody były

ech.....

 

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marek Wolf napisał:

Serce jest za mazdą, rozsądek za hultajem.

 

9 godzin temu, Assasyn napisał:

Zdecydowanie CX-7

 

Też była faworytem, ale jest opinia, że Mazdy mają cieńsze blachy niż konserwy :( i bez ocynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Assasyn napisał:

To niestety prawda, sam miałem kiedys model 323F ba, blachy byly słabe, cienkie i podatne na rdze :(

Potwierdzam, i nie tylko te starsze. Mój sąsiad naprawiał 3-5 letnie auta z rdzy...  Pod tym względem to kicha totalna. Chociaż inny znajomy ostatnio podjechał nowiutenka cx-7, ładne autko. 

Aczkolwiek dla mnie z suvow to tylko Range Rover lub Land Cruiser. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lukulus napisał:

Mazda cx-7 będzie generowała najwieksze koszty paliwa(ponizej 10l/100 to chyba mało prawdopodobne) , a założenie gazu do tego silnika to koszt ponad 5 tyś zł. c-crosser to to samo co mitsubishi outlander.

Tak,

ale też nie będzie to auto na dojazdy do pracy

trochę jest obawa, że poprzedni właściciel nie kupował żeby się toczyć po asfalcie tylko żeby zapierdalać więc stan tech. takiej używki może narobić kosztów.

Zna się ktoś na diagnostyce osprzętu i silnika?

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2016 at 21:40, Romek napisał:

Jeśli koniecznie SUV, to może Honda CR-V

 

Dnia 21.02.2016 at 23:08, Assasyn napisał:

Zdecydowanie CX-7

 

6 godzin temu, qwerty79 napisał:

Santa Fe. 

 

 

 

Napiszcie  dlaczego

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

land rowery sa dość awaryjne,ale dokładnie trzeba poszukać i poczytać,pewnie tez od modelu zalezy

jeep- zre paliwo jak wsciekly,jak reszta nie wiem.

 

jak zawsze wszystko  pewnie od konkretnego modelu zależy.

ja swojego lidera w klasie wcześniej wrzuciłem,choc to dość specyficzne auto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kryss napisał:

zre paliwo jak wsciekly

Taka mała dygresja (szpilka osoby lekko zazdrosnej) :) : jeżeli kupuję SUV'a, crossover'a czy inne drogie cacko to stać mnie też na paliwo.

ps. Bo znam ludzi którzy nowe Volvo XC 60 chcą przerobić na gaz ... ja pierd .... - słabo to może wyglądać.

 

A tak poza tym to w przypadku takich aut liczy się: WYGLĄD (ma Ci się podobać wizualnie i tylko Tobie), niezawodność i wielozadaniowość (czyli w większości miejskie SUV'y odpadają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Miner napisał:

Taka mała dygresja (szpilka osoby lekko zazdrosnej) :) : jeżeli kupuję SUV'a, crossover'a czy inne drogie cacko to stać mnie też na paliwo.

ps. Bo znam ludzi którzy nowe Volvo XC 60 chcą przerobić na gaz ... ja pierd .... - słabo to może wyglądać.

 

A tak poza tym to w przypadku takich aut liczy się: WYGLĄD (ma Ci się podobać wizualnie i tylko Tobie), niezawodność i wielozadaniowość (czyli w większości miejskie SUV'y odpadają).

 

Dokładnie tak. Nie kupuje się takiego samochodu jak nie stać Cię na paliwo.

 

@Brat Jan

Kup takie jakie Ci się najbardziej podoba.

 

Ja jak szukałem auta dla siebie, to nie miałem pojęcia co kupić. Wiedziałem ile chcę wydać i rozglądałem się za różnymi autami jakie były w danej kwocie dostępne i kupiłem to co mi najbardziej pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, radeq napisał:

Ja planuję hondę cr-v I zakupić, dużo pozytywnych opinii można w necie znaleźć a i znajomy mocno sobie chwali, ale ciężko jedynką sobie przedłużyć małego ;)

 

Polecam z całego serca - miałem benzynę 2.0 pierwszej generacji i diesla 2.2 III generacji. Oba nie do zdarcia, wręcz nudne w swej niezawodności.

Tylko lejesz paliwo, raz do roku wymieniasz olej i filtry oraz .... jeździsz i jeździsz i jeździsz ...

Diesel 2.2 i-cdti rewelacja pod względem kultury pracy. Wyposażenie nowoczesne, auto bardzo przestronne i wygodne w środku.

 

Teraz strzelam okiem za Mercedesem ML w164 2010-2011 lub Volvo XC60 - to głos serca. Głos rozsądku mówi - bierz C-RV IV generacji :D

Pożyjemy, zobaczymy.

 

S.

 

25569d1400327589-4-generations-external-

Edytowane przez Subiektywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Subiektywny

Odnośnie MLa to napiszę co słyszałem. U żony w pracy małżeństwo mi MLa i BMW X chyba 5 i jak mieli gdzieś z dzieciakami jechać to dzieci prosiły, by nie jechać mercedesem, bo siedzenia są niewygodne. Teraz mają X4 i X5 chyba :)

 

A Volvo XC60 też mi się bardzo podoba. Jednak z nowych SUVów to i tak mi osobiście najbardziej się Lexus RX podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.